Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

QUOTE(vaidacka:) @ 2010 07 22, 10:04)
Muset praziosojau, dekui  4u.gif
O pries kiek laiko reikia daryt?

su degtine gaunasi skysta, su spiritu-tirščiau, nebandžiau pati, bet taip sakė biggrin.gif manau iš vakaro pasidarius ir į šaldytuvą idėjus tikrai nesuges per parą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidacka:) @ 2010 07 22, 10:04)
Muset praziosojau, dekui  4u.gif
O pries kiek laiko reikia daryt?

Tiesiog gal reiktų rinktis stipresnę degtinę-yra lithuanika žaliais apvadėliais, jos stiprumas berods 50.
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 07 22, 07:58)
na pvz vistiek iseina pigiau nei spausdinti kokiam copy1 kur uz kopija beveik du litai g.gif
spaustuvej ir isegimas originalus,ir lapai
be abejo 100 vnt kainuos pigiau biggrin.gif
arba namie su savo printeriu smile.gif


tai va, as nusprendziau, kad cia nera ta vieta, kur as investuosiu, nes daznai sveciai paskui numeta ta laikrastuka kur namie ir viskas, tai atspausdinau namie su juoda/balta printeriu, juk laikrasciai nebuna spalvoti biggrin.gif

QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 07 22, 11:40)
Jau turiu krikstynu laikrastuka  thumbup.gif  rubelius jau turim  thumbup.gif  kita savaite isvaziuojam prie juros, norisi jau viska tureti  ax.gif  bet vat batuku baltu savo vyrukui nerandu  schmoll.gif  gal kurigalit parekomenduoti ka nors kaune?


jei nevaikstanciam, tai drauge urmo bazej pirko baltus tapukus su lipuske uz 20 lt, as saviskiui tai perpirkau is kitos mamos baltas basutes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leticija: 22 liepos 2010 - 11:45
QUOTE(Leticija @ 2010 07 22, 12:44)
tai va, as nusprendziau, kad cia nera ta vieta, kur as investuosiu, nes daznai sveciai paskui numeta ta laikrastuka kur namie ir viskas, tai atspausdinau namie su juoda/balta printeriu, juk laikrasciai nebuna spalvoti  biggrin.gif
jei nevaikstanciam, tai drauge urmo bazej pirko baltus tapukus su lipuske uz 20 lt, as saviskiui tai perpirkau is kitos mamos baltas basutes



na pats dar neina vienas, bet vedamas uz rankytes tipena, noretusi jau normaliu batuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2010 07 22, 12:44)
tai va, as nusprendziau, kad cia nera ta vieta, kur as investuosiu, nes daznai sveciai paskui numeta ta laikrastuka kur namie ir viskas, tai atspausdinau namie su juoda/balta printeriu, juk laikrasciai nebuna spalvoti  biggrin.gif
jei nevaikstanciam, tai drauge urmo bazej pirko baltus tapukus su lipuske uz 20 lt, as saviskiui tai perpirkau is kitos mamos baltas basutes

as svecims ir nedarysiu schmoll.gif
mums,seneliams,prosenelei 4u.gif tiems kam tikrai idomu. pas mane ne laikrastukas,o zurnaliukas del to bus spalvotas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Be_penkiu_pavasaris: 22 liepos 2010 - 14:34
QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 07 22, 12:40)
Jau turiu krikstynu laikrastuka  thumbup.gif  rubelius jau turim  thumbup.gif  kita savaite isvaziuojam prie juros, norisi jau viska tureti  ax.gif  bet vat batuku baltu savo vyrukui nerandu  schmoll.gif  gal kurigalit parekomenduoti ka nors kaune?

Aš saviems niekur neradau baltų basučių. Tai kadangi pilko lino kostiumėliai, tai ir basutes pan spalvos ėmėm. Nevaikštantiems tokių ale atlasinių tai yra, o normalių basučių vaikštantiems berniukams ir nepavyko niekur užmatyt.
Atsakyti
aš va kątik spausdinau Kaune, Aleksote, sumažinau - ant A4 du lapai tilpo perlenkus, irgi žurnaliukas, iš viso 8psl, tai ant dvieju lapų iš abiejų pusių, man vienas žurnaliukas su viršum iš storesnio popieriaus 6,5Lt kainavo.
Pas mus iš šono svečių kaip ir nebus - mes, krikštatėviai ir seneliai, tai ir krikštukų daug neprireikė ax.gif

Krikšto dėžę darym irgi pačios, nusipirkom medines dėžes iš Maximos po 13Lt ir dekupažavom, įmesiu į meilą nuotraukas.

Dabar tik širšių medum liko pasirūpint g.gif
Papildyta:
QUOTE(Sarytė @ 2010 07 22, 14:48)
Aš saviems niekur neradau  baltų basučių. Tai kadangi pilko lino kostiumėliai, tai ir basutes pan spalvos ėmėm. Nevaikštantiems tokių ale atlasinių tai yra, o normalių basučių vaikštantiems berniukams ir nepavyko niekur užmatyt.

kiek girdėjau berniukams dažniausiai baltus kedukus ima, sako kelnytės užkrenta ir gerai atrodo. Ir po to dar panešioja jei nori.
Bet manau kad Jūsų variantas tikrai puikiai atrodys 4u.gif
Atsakyti
o kur aleksote spausdinai? g.gif
Atsakyti
Laba,

mes irgi ruosemes krikstynom,jai viskas pagal plana-tai turetu ivykti rugseji 4u.gif zmoniu planuojam apie 20 ,gal galima butu gauti prisijungimo duomenis prie pastuko? 4u.gif

Ir dar norejau paklausti,kur perkat rubus Siauliuose krikstynoms,nes maciau tik ''Loritos'' fyrmos kelis parduotuvese,o daugiau kur butu galima?Ir kur imanoma atsispaudint isakymus,tik Titnage? Gal kas turit info daugiau 4u.gif .Kokia kaina ir pan g.gif .
Atsakyti
Verslo centre, 219kab man rodos, reklamos agentūra ten 4u.gif
Atsakyti
Ej, o gal kuri yra dariusi kriktateviams dovanu fotoknyga? g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 07 22, 17:17)
Sweiki,musu krikstinos irgi rugpjucio 21,bandau kurt isakymus krikstateviams,ligtais kazkas gaunasi,noreciau dar laikrastuka padaryt,bet net nezinau nuo ko pradet ir su kokia programa,skaiciau temute,ligtais radau ka rasyt laikrastuke,bet vat su kokia programa,gal kas patarsit?


NORINT GAUTI PRISIJUNGIMĄ RAŠYKIT Į AŽ Svajūnei arba Naktibaldai.

Laikraštuką darau su wordu ir photo manager..... ax.gif nuotraukytes, paveiksliukai laikraštuką daro labai spalvingą thumbup.gif ryt bandysim spausdinti thumbup.gif

Vietoj įsakymų krikšto tėveliams bus diplomai, man priimtiniau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrele: 22 liepos 2010 - 21:19