Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

QUOTE(samanta* @ 2010 10 08, 18:02)
klausimas,o jei tevai nesusituoke,vaika galima krikstyti? g.gif


Manau, kad tai, Juk vaikas nakaltas del tevu nuodemes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 10 08, 19:35)
Manau, kad tai, Juk vaikas nakaltas del tevu nuodemes.  4u.gif

Krikstys, bet gali ne visi kunigai sutikti...
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 10 08, 18:02)
klausimas,o jei tevai nesusituoke,vaika galima krikstyti? g.gif



deja, ne visi kunigai sutinka.
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 10 08, 20:31)
deja, ne visi kunigai sutinka.

Bet man atrodo, kad labiau sutinka, jei visai nesusituoke, nei pvz. tik civiline santuoka.
Bet dauguma kunigu nematys problemos ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DI @ 2010 10 08, 17:33)
na tikrai.... ziauri situacija sakyciau, nezinau kaip cia jums gausis, turbut iki to laiko nieko nespesit  g.gif



kodėl nespės? g.gif viskas įmanoma, dar 7mėn iki krikštynų! iki vestuvių dar daugiau. Tikrai krikštynos nereikalauja pusės metų pasiruošimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 10 08, 20:31)
deja, ne visi kunigai sutinka.

Nesusituokus vaika taip pat turi krikstyti kaip ir susituokus
Juk ziurekite senoveje irgi krikstydavo nesantuokini kudyki kunigai g.gif
Manau dabar tie kunigai kasko burbulus pucia
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 10 08, 19:35)
Manau, kad tai, Juk vaikas nakaltas del tevu nuodemes.  4u.gif

aciu uz atsakymus 4u.gif
bet as kazkaip nesijauciu daranti nuodemes,kad gyvenu su vyru susimetusi be kazkokio popieriuko lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Jungiuosi ir as prie jusu. Meginsiu ieskoti idejo savo pabiruciu krikstynom. Ateinancia vasara butinai jau norim pakrikstyti, nes vaikai jau nera labai maziukai, o dar abu nekrikstyti ax.gif Bet didziausia beda mano atveju tai yra kriksto tevai doh.gif I kriksto mamu sarasa tai turiu kaip ir pertekliu - dar kelis galeciau pasigimdyt lotuliukas.gif O va kriksto teveliu tai totalus trukumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglaitiene @ 2010 10 11, 21:03)
Sveikos mamytes. Jungiuosi ir as prie jusu. Meginsiu ieskoti idejo savo pabiruciu krikstynom. Ateinancia vasara butinai jau norim pakrikstyti, nes vaikai jau nera labai maziukai, o dar abu nekrikstyti  ax.gif Bet didziausia beda mano atveju tai yra kriksto tevai  doh.gif I kriksto mamu sarasa tai turiu kaip ir pertekliu - dar kelis galeciau pasigimdyt  lotuliukas.gif O va kriksto teveliu tai totalus trukumas  doh.gif



Nieko tokio, turi dar laiko. Man tai su krikšto mama tas pats buvo, bet pamąstyti buvo verta. Turim šauniausią krikšto mamytę thumbup.gif . Sėkmės tau apsisprendžiant 4u.gif .
Atsakyti
O SAKYKIT KUR TAIP PIGIAI APSIPIRKOTE?
smile.gif MUMIR REIKIA RUOSTIS PAVASARY KRISTYSIMES:)
Atsakyti
Kaip smagu, kad turite is ko isirinkti savo vaikui kriksto tevus. Pavydziu Jums, vis paskaitau tema apie planavima, pasvajoju apie krikstynas ir... lieka tai tik svajonese. Nezinau net kada pakrikstysime, nes nematau, kad kam mano vaikas butu svarbus verysad.gif Nei kas ji aplanko, nei ka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dija24: 12 spalio 2010 - 20:18
Oho DIJA 24 labai graudžiai nuskambėjo. unsure.gif
Tikrai yra žmonės kuriems jūs rūpite. console.gif
Ir tikrai ateis ta diena kaip bus labai didelė šventė jūsų namuose.
To Tau ir linkiu 4u.gif
Atsakyti