Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

QUOTE(Angele69 @ 2010 09 21, 19:54)
Aisku.Nebesuprantu pati kur buvau radus?Taip reikia ir neberandu biggrin.gif.O kur ju yra pirkti?


jei esate is Vilniaus, tai Siaures miestelyje, kur Assorti parduotuve. salia yra pakavimo priemoniu didele parduotuve. ten toks didelis pasirinkimas dezuciu, ir dydziu, ir spalvu, ir perkant didesni kieki pritaiko nuolaidele.

Atsakyti
Gal kas nors tiks ?

http://papercraftpri...tterfly-design/
Papildyta:
http://www.unikatiss..... Template.jpg
Atsakyti
QUOTE(Angele69 @ 2010 09 22, 10:46)
Aciu tau didelis thumbup.gif



as is cia printinau, grazios gaunasi, tik nedidukes. smile.gif

http://fotodovanos.b...-nemokamos.html
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2010 09 22, 10:04)
as is cia printinau, grazios gaunasi, tik nedidukes. smile.gif

http://fotodovanos.b...-nemokamos.html

thumbup.gif A dideliu ir nereike juk unsure.gif
Atsakyti
Labas visoms.Aciu uz dezutes :)Labai operatyviai padejote tai dabar dar noriu paklausti,gal kuri turite minciu kokius zodzius galeciau irasyti i diska?Na,noriu padaryti nuotrauku diska ir,kad kartu su nuotraukomis zodziai grazus apie vaika butu g.gif na manau supratote ko man reikia biggrin.gif.Kazkada esu maciusi toki varijanta,bet nezinau kur ieskoti?
Atsakyti
Tai stai, atsventem dukreles krikstynas si, prejusi sestadieni. As aisku daug ruosiausi, nes norejau kad svente taptu ne tik eiliniu balium, kur pavakge, pagere ir isejo. Buvau pasiruosusi pasizadejimus, profesijos spejima, viktorina, dar juoko forma laiska dukrai, beveik viska dariau dvigubai, kad sunui nebutu nesmagu, jog pasizadejimai tik sesei, ir pan.Turejau scenariju, kad nesusimaisyciau kas kaip ir kur.Pati dariau dekupazuotus saukstus mociutems, uzsakem kalendorius joms, ir laikrastukus.Na daug visoko ruosiausi, net neisvardinsiu jau visko, bet....Beveik viskas ir liko dezese...Baznycioje krikstijo tik 3 vaikucius, musu mazoji labai sauniai laikesi, garsiai kazka kalbejo, sypsojosi kunigui ir su malonumu stebejo ka jai daro.Kai po visu ceremoniju, fotografavimusi grizome svesti, pavalgeme karstaji patiekala, musu sunus lipo laiptais ir paslydes....susilauze ranka verysad.gif doh.gif Seke vaziavimas i priemimo skyriu, ten nuskausminamieji, veliau grizus jau nebebuvo nei nuotaikos, nei noro svesti...O man su sunum po keleto valandu kelione atgal, nes su narkoze turejo atstatineti kaula i vieta doh.gif Va tai ir krikstynos unsure.gif Bet iki nelaimes, tikrai buvo laaabai smagu.Dekui visosms, kuriu deka pasisemiau dau graziu ideju, kad paidominti svente, o kad beveik viskas liko-man smagu buvo ruostis, gal kam reikes-perleisiu lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
Cia pora foto kaip atrode stalas ir mano pirmasis saldainiu medis.Dovaneles isviso nenufotkinau-dovanojom vertus is karoliuku angeliukus ir saldainiuka, sudetus i dezutes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo torturo: 23 rugsėjo 2010 - 16:09
Labutis 4u.gif

Jungiuosi ir aš prie jūsų, planuoju krikštyti lelių tik neapsisprendžiu ar nukelti pavasariui ar dabar krikštyti doh.gif
Dar kai kas man pasiūlė krikštyti per kalėdas, kad labai gražu bet kai tokius šalčius pranašauja tai baisoka g.gif
O ir su krikšto tėvais nekoks pasirinkimas - sunku nuspręsti dėl krikšto mamos, nes šeimos kaip ir atkrenta (vienų mes dukrytę krikštijom tai jau mums jų kviestis negalima, kitų vyras išsiskyręs su pirma žmona) g.gif Na, bet gal ką surasim ax.gif

Matau daug pas jus idėjų. Labai sudomino medutis su spiritu. Gal receptuką kas galite mestelti, nes arba praleidau kur nors arba gal temukėje nėra jo ax.gif

Ir gal kas galite atsiųsti jūsų lobyno prisijungimo duomenis. Dėkui 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(torturo @ 2010 09 23, 17:04)
Tai stai, atsventem dukreles krikstynas si,


Vaje, kaip nesmagu dėl sūnelio unsure.gif Linkiu kad greičiau gerai gytų rankytė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2010 09 28, 18:40)
Labutis  4u.gif

Jungiuosi ir aš prie jūsų, planuoju krikštyti lelių tik neapsisprendžiu ar nukelti pavasariui ar dabar krikštyti  doh.gif
Dar kai kas man pasiūlė krikštyti per kalėdas, kad labai gražu bet kai tokius šalčius pranašauja tai baisoka  g.gif
O ir su krikšto tėvais nekoks pasirinkimas - sunku nuspręsti dėl krikšto mamos, nes šeimos kaip ir atkrenta (vienų mes dukrytę krikštijom tai jau mums jų kviestis negalima, kitų vyras išsiskyręs su pirma žmona) g.gif Na, bet gal ką surasim  ax.gif

Matau daug pas jus idėjų. Labai sudomino medutis su spiritu. Gal receptuką kas galite mestelti, nes arba praleidau kur nors arba gal temukėje nėra jo  ax.gif

Ir gal kas galite atsiųsti jūsų lobyno prisijungimo duomenis. Dėkui  4u.gif
Papildyta:
Vaje, kaip nesmagu dėl sūnelio  unsure.gif Linkiu kad greičiau gerai gytų rankytė  4u.gif

kaip suprast man net įdomu pasidarė, kaip tai jei jūs krikštijot jų vaiką tai tipo jiems negalima jūsiškio krikštyti g.gif , jei teisingai supratau pirmą kartą girdžiu aš irvyras turim po seserį, vieni kitų vaikus sukrikštijom ir geresnių variantų krikšto tėvų nė nesusapnuočiau



na jei išsiskyrę tai gali būti liudininkais, jei tikrai geri žmonės, juk vaikas nepraranda pačio krikšto dėl to g.gif , man asmeniškai geriau jau taip nei belekas
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 09 28, 20:01)
kaip suprast man net įdomu pasidarė, kaip tai jei jūs krikštijot jų vaiką tai tipo jiems negalima jūsiškio krikštyti  g.gif , jei teisingai supratau pirmą kartą girdžiu aš irvyras turim po seserį, vieni kitų vaikus sukrikštijom ir geresnių variantų  krikšto tėvų nė nesusapnuočiau



na jei išsiskyrę tai gali būti liudininkais, jei tikrai geri žmonės, juk vaikas nepraranda pačio krikšto dėl to  g.gif , man asmeniškai geriau jau taip nei belekas



Va, mes draugų mergaitę pakrikštiję tai lyg ir jie buvo vienas iš variantų kviesti krikštatėviais, bet ale pagal senus papročius (o ir dabar girdėjau) skaitosi kad jeigu jie mūsų lelių krikštys tai kažkaip sako kad atkrikštys - tipo abu vaikai gausis nekrikštyti. Na, kažkokia nesąmonė. (Bet tai mums tik sumažina rinkimosi ratą).

Kita bėda, jeigu sulaužytas sakramentas (išsiskyręs) irgi negai būti krikšto mama/tėvu. Čia pagal bažnyčią ax.gif

Tai va, tai ir galvojam ką čia iš likusių dviejų mamų kviesti, nes dėl tėvo kaip ir apsisprendę g.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2010 09 28, 20:27)
Va, mes draugų mergaitę pakrikštiję tai lyg ir jie buvo vienas iš variantų kviesti krikštatėviais, bet ale pagal senus papročius (o ir dabar girdėjau) skaitosi kad jeigu jie mūsų lelių krikštys tai kažkaip sako kad atkrikštys - tipo abu vaikai gausis nekrikštyti. Na, kažkokia nesąmonė. (Bet tai mums tik sumažina rinkimosi ratą).

Kita bėda, jeigu sulaužytas sakramentas (išsiskyręs) irgi negai būti krikšto mama/tėvu. Čia pagal bažnyčią  ax.gif

Tai va, tai ir galvojam ką čia iš likusių dviejų mamų kviesti, nes dėl tėvo kaip ir apsisprendę  g.gif

su tuo atkrikštyjimu tai nesąmonė doh.gif , katalikų bažnyčia prietarų nepripažįsta 4u.gif

krikšto reikšmės nesumenkina jei tėvai yra liudininkai , čia aš pasitarčiau su kunigu, bet galbūt tas išsiskyręs žmogus neturėjo bažnytinės santuokos g.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2010 09 28, 20:27)

Kita bėda, jeigu sulaužytas sakramentas (išsiskyręs) irgi negai būti krikšto mama/tėvu. Čia pagal bažnyčią  ax.gif


Mažosios krikštotėvas išsiskyręs, bet mum nieko nesakė, kad negalima. Ta prasme, klausė apie krikštotėvus, ar krikštyti, priėję Pirmos komunijos ir t.t, ir apie santuoką paklausė, pasakiau, kad išsiskyręs, bet labai geras žmogus, tai nieko nesakė, ir jokių nesklandumų nekilo.
Krikštijom šeštadienį, Kaune.
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 09 28, 21:19)
su tuo atkrikštyjimu tai nesąmonė  doh.gif , katalikų bažnyčia prietarų nepripažįsta  4u.gif

krikšto reikšmės nesumenkina jei tėvai yra liudininkai , čia aš pasitarčiau su kunigu, bet galbūt tas išsiskyręs žmogus neturėjo bažnytinės santuokos  g.gif


Tai tikrai kad nesąmonė, bet aš labai prietaringa, tai nesinori rizikuoti blush2.gif
Bet dar planuoju pasiklausti kunigo biggrin.gif
Dėl bažnytinės santuokos reikia dar pasitikslinti - tiksliai nežinau.

QUOTE(Moliūtė @ 2010 09 29, 08:39)
Mažosios krikštotėvas išsiskyręs, bet mum nieko nesakė, kad negalima. Ta prasme, klausė apie krikštotėvus, ar krikštyti, priėję Pirmos komunijos ir t.t, ir apie santuoką paklausė, pasakiau, kad išsiskyręs, bet labai geras žmogus, tai nieko nesakė, ir jokių nesklandumų nekilo.
Krikštijom šeštadienį, Kaune.


Dar pagalvosim, nes tiksliai nežinau ar bažnyčioje jie tuokėsi nes pirmoji žmona - pagonė bent jau dabar. Bet jau lyg ir bažnyčioje ax.gif
Tik tiek kad išsiskyrė tai dėl jo kaltės ax.gif Nesinori kad ir mūsų sūnus į kairę nueitų hihihi.gif
Bus matyt biggrin.gif
Atsakyti