Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

QUOTE(Pararam @ 2010 09 06, 14:39)
sveikos,
Paskendus krikstynu pasiruosimo darbuose ir as, jau pridariau labai fainu saldainiu, veliau galesiu ikelti foto, jei bus kam idomu, ir tuo paciu noriu paprasyti gal kas turit sampano, vyno ar dar kokiu gerimu etikeciu kokius maketukus ir krikstuko zurnaliuko koki pavyzduka gal galetu kas ideti. Aciu uz pagalba is anksto  4u.gif


O jus pastuke neziurejot musu? Ten nemazai atsiuntusios merginos.
Jei neturit prisijungimu tai pirmam puslapiuke viskas parasyta. O siaip tai po temas pavaiksviojus tikrai rasit. Dar temoje " mamos kompiuteris" ar panasiai laabai daug ir sablonu ir pavyzduku kaip pasidaryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naivuolee24 @ 2010 09 06, 16:34)
Sveikos jungiuosi ir as prie jusu. Organizuoju savo mazyles krikstynas. Mamytes kur uzsisakinejate perkate tuos popierelius, sokoladams, saldainiams, ir as labai noreciau tokiu uzsisakyti  blush2.gif

Pacios mamytes poperelius pasidaro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 09 06, 02:24)
Man asmeniskai labai grazu kai Zvake  papuosta.
Mes puosim tikrai smile.gif Planuoju nunerti  blush2.gif

Aš siuvimo reikmenų parduotuvėje pirkau nėrinį, pervarsčiau per jį mėlyną juostelę ir užrišau ant žvakės, atrodė tikrai gražiai ir tiko prie lininių rūbelių smile.gif
Atsakyti
o dar vat labai grazu zinokit kai ir masina papuosiama buna (ale kaip per vestuves) pas floristus galima uzsisakyti grazius baciukus padaro su kaspineliais kapota papuosia, paprasysiu kad atsiustu foto kai gausiu imesiu i foruma, turbut juokingai dabar cia nuskambejo, bet kai pamaciau tai thumbup.gif
Atsakyti
Ar esatę kas nors įsigiję šią knygutę? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(tadaiv @ 2010 09 07, 14:40)
Ar esatę kas nors įsigiję šią knygutę? kokie atsiliepimai?

As manau, kad tada kriksto teveliai ir turetu ja uzpildyti. Nes siaip tai, kai nusiperka tas vaiku knygas, tai pas daug ir stovi 'tuscios', arba nepabaigtos blush2.gif
Nebent zinot, kad mamyte tokiu dalyku megeja...

Gal geriau tada uzsakyti foto knyga.. sudedi seimos foto, graziai sumaketuoji, padarai vaikiska knygute...
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 09 07, 15:42)
As manau, kad tada kriksto teveliai ir turetu ja uzpildyti. Nes siaip tai, kai nusiperka tas vaiku knygas, tai pas daug ir stovi 'tuscios', arba nepabaigtos  blush2.gif
Nebent zinot, kad mamyte tokiu dalyku megeja...

Gal geriau tada uzsakyti foto knyga.. sudedi seimos foto, graziai sumaketuoji, padarai vaikiska knygute...

Man irgi šita knyga visai negraži, geriau jau užsisakyt šiltesnę, pagal savo pageidavimus, su vaikučio nuotraukomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tadaiv @ 2010 09 07, 14:40)
Ar esatę kas nors įsigiję šią knygutę? kokie atsiliepimai?



Labai graži šita knygutė. Savaitgalį buvo dukterėčios krikštynos, tai teko joje sveikinimą rašyt. Šiaip gyvai ji daug kartų gražesnė nei nuotraukose, visi lapai įvarių spalvų, yra vieta kur nuotraukas klijuot, sveikinimus rašyt. Galėsiu paprašyt sesės jei sutiks, kad čia nuotraukas įkeltų, nes aš pati nemoku.

po dviejų savaičių pati būsiu krikšto mama, tai dovanų nupirkau auksinį medalioną, užsakiau krikštadėžę ir šitą knygą. Visos dovanos turinčios išliekamąją vertę, ne vienkartinės, man tokios labiausiai patinka.

dabar tik liko galvos skausmas ką apsirengt, manau gražiausi drabužiai visi vasariniai, bijau kad sušalsiu...
Atsakyti
4u.gif Sveikutės 4u.gif
Mes jau po krikštynų thumbup.gif
Pasirodom wub.gif
user posted image

sekmadienis buvo vesokas, bet su liniais rubeliais mergyte nesusalo... po apacia aviau vilnones koinytes, pedukes ir bodziuka.
Atsakyti
Mergytes, gal kuri galit pagelbeti. Niekaip nerandu temos kur apie video ir nuotraukas kalbama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 09 08, 16:12)
Mergytes, gal kuri galit pagelbeti. Niekaip nerandu temos kur apie video ir nuotraukas  kalbama doh.gif

tema apie video ir foto prasom 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif
greitai krikstysiu savo dukterecia, tai bus pirmosios mano krikstynos smile.gif svente bus tik seimos labai kukli, be jokiu pribumbasu smile.gif labai noreciau paparasyti Jusu pagalbos, galbut galetumete parasyti keleta tradiciju su ju paaiskinimais ka daro per krikstynas?smile.gif na ten tas lango iskelimas, vaziavimas i baznycia tiesiausiu keliu ir pan.. kokios dar yra simbolines apeios ir kokios ju reiksmes?smile.gif labai labai dekoju 4u.gif
Atsakyti