Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

QUOTE(poloska @ 2010 09 01, 19:24)
Noriu paklausti...  doh.gif  gal ir keistas klausimas, bet man aktualus  g.gif

Ar galima krikštyti vaikus sekmadienį arba pirmadienį?  blush2.gif  blush2.gif



sekmadienį tikrai taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 09 01, 21:11)
sekmadienį tikrai taip smile.gif

Ir labai populiaru krikštyti sekmadienį smile.gif
Atsakyti
kada norit tada ir kriksytyjat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(poloska @ 2010 09 01, 19:24)
Noriu paklausti...  doh.gif  gal ir keistas klausimas, bet man aktualus  g.gif

Ar galima krikštyti vaikus sekmadienį arba pirmadienį?  blush2.gif  blush2.gif


Baznycia priima bet kuria diena.
Kiek man zinoma. Tik gal sveciams nepatogu butu pirnadieni dalyvauri. Juk darbai ir tt...
Atsakyti
sveikos mergaites 4u.gif musu jau krikstynos praejo viskas buvo kaip ir gerai smile.gif kriksto mamos pasistenge aciu joms 4u.gif
ikeliu pora dovaneliu kurias padare wub.gif
user posted image
is keliu kartu anspaudus darem doh.gif jei vieno gerai tai kito ne
user posted image
tokios dezutes su nuotraukom ir graziais zodziais ant virsaus wub.gif
user posted image
ir vynas smile.gif iki pilnametystes laikyti
ir dar kitu visokiu dovaneliu wub.gif
labai thumbup.gif pasizadu zaidimas ir kaip kriksto tevai pataike isitraukti kaip pagal uzsakyma lotuliukas.gif o tetis pasizadejo buti kaledu seneliu smile.gif ar dar geriau galejo buti lotuliukas.gif vistiek teks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 09 02, 12:42)
As tai vis laukiu kaip su tuo tortu buvo skanus jis ar ne ir kur pirkot gal pravers  biggrin.gif

cia kalbat apie ta su 4 melynais batukais smile.gif taip skanus buvo tik negaliu pasakyti kokie sluoksniai (sake bet neisidemejau) tirpo burnoj,nesausas ir neperslapias nu tipo ten gamina be jokiu negeru priedu ir t.t.per pazystamus sakemes smile.gif kitakart ir ten vaziuosiu pirkti 4u.gif
Atsakyti
ir dar prisiminiau lotuliukas.gif jei leliukai jau apie 1metukus krikstijami tai jiems geriausias tortas sitas biggrin.gif
user posted image

mano vyrukai 3dienas vargo kol praplese biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Tiesa pasakius pirma karta matau taip kokybiskai ir graziai padaryta pampersu torta. 4u.gif
Cia patys dare ar rado kur jau paruosta pirkti ?l
Labai smalsu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 09 02, 17:31)
Tiesa pasakius pirma karta matau taip kokybiskai ir graziai padaryta pampersu torta.  4u.gif
Cia patys dare ar rado kur jau paruosta pirkti ?l
Labai smalsu  ax.gif

kiek zinau tai pirma karta dare wub.gif gal tik pasiziurejo kaip daryti nes pati mazu vaiku neturi o ir krikstynose seniai buvo smile.gif papuosta ten dirbtinom gelytem ir vaisiais todel ir maziai labai stendesi praplesti dabar stovi tortas be papuosimu gaila isardyti smile.gif jei reikia fotkes is asciau kaip padarytas galesiu imesti 4u.gif
Atsakyti
4u.gif mums jau irgi si sekmadieni svente...
vyksta paruosiamieji darbai...
Kur pirkote dangaus zibintus???
Atsakyti
QUOTE(vzilma @ 2010 09 03, 09:36)
4u.gif  mums jau irgi si sekmadieni svente...
vyksta paruosiamieji darbai...
Kur pirkote dangaus zibintus???

mes tai urmo bazeja Kaune bet su tais zibintais tai buvo cirkas lotuliukas.gif vienas vos ant kaimynu stogo nenukrito,kitas medyje uzstrigo.gal kad vejas buvo g.gif kitai sventei tai nepirksiu tu zibintu jau geriau i ora balionus paleisti smile.gif kazkaip jie man pavojingai pasirode kaip pakilo i ora g.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynukai am @ 2010 09 03, 10:11)
mes tai urmo bazeja Kaune bet su tais zibintais tai buvo cirkas lotuliukas.gif vienas vos ant kaimynu stogo nenukrito,kitas medyje uzstrigo.gal kad vejas buvo g.gif kitai sventei tai nepirksiu tu zibintu jau geriau i ora balionus paleisti smile.gif kazkaip jie man pavojingai pasirode kaip pakilo i ora g.gif

Zinokit pilnai jms pritariu, nes man jie irgi atrodo be galo pavojingi drinks_cheers.gif
Atsakyti