Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

QUOTE(Gintarėja @ 2010 08 19, 20:19)
Duodi tėveliams po kopūstą ir liepi tol jį skabyt kol vienas iš jų pirmasis ras kortelę,vienas turi rast žydrą,o kitas ružavą,tai sekantis vaikelis atitinkamai bus tos lyties kurią ras. Jie ima lupti lapus,o kai įpusėja,tada aš ar vyras pasakysime,jau turite du vaikelius,ar jūs dar nežinote iš kur vaikai atsiranda,kad ieškote kopūstuose?  lotuliukas.gif 

Man atrodo turėtų gerai suveikti  rolleyes.gif



QUOTE(Zaiza @ 2010 08 19, 23:44)
jį dažnai per vestuves daro ir jei laupo jaunieji kopūstus tai sakoma jauni dar esat kad apie vaikus galvoti, vienam lėlytė kitam mašinytė, pažaiskit dar, tikrai super  thumbup.gif



mes zaideme si zadima per vestuves thumbup.gif tik pirsliai buvo paeme tuos raudonus kopustus doh.gif rankos buvo raudonos visa vakara lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Musu svente siandien thumbup.gif sirdele dreba kazkotais blush2.gif

Spauda biggrin.gif
user posted image

Zvake wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo timi: 20 rugpjūčio 2010 - 07:09
QUOTE(LARISA 74 @ 2010 08 20, 06:49)
Seikos mamytes ir vaikučiai ,mes irgi jau planuojame pakrykštyt savo pagranduka sunelį aleksandra bigsmile.gif ,bet va paskaičius jusu postus dar daugiau atsirado ideju tai visak teks perržiuret išnsujo,ir kas sunksiausioa mums yra surast krikštatevius,nes visi draugai beveik išsiskyre yra arba toli išvažiavus į užsienį g.gif ,o ar kas domejosi,ar gali krykštyt vaika jei yra išsyskyres g.gif turbut kad neleis kunigas,nors ir gerai dabar viskas tuoj šeimoi,paparaščiausisi su pirmažmona asiženiji nepagalvojus jaunas dar buvoskubejo doh.gif ,o dabar kuo puikiausisi ir biznis ir šeima vaikai,bet be šliubo blink.gif


Nemanau, kad turėtų užkliūti, pavyzdžiui mūsų kūminai iš skirtingų šeimų, mes patys antroje santuokoje - šliūbus paėmėm su pirmaisiais, tai ką krikštyt vaikelio negalim?... Mūsų niekas ir neklausė, nors ką gali žinoti ant kokio užkliūsit biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(klaipedike @ 2010 08 20, 15:11)
Nemanau, kad turėtų užkliūti, pavyzdžiui mūsų kūminai iš skirtingų šeimų, mes patys antroje santuokoje - šliūbus paėmėm su pirmaisiais, tai ką krikštyt vaikelio negalim?... Mūsų niekas ir neklausė, nors ką gali žinoti ant kokio užkliūsit biggrin.gif .

O mus Palangos kunigas ispejo, kad jei krikstateviai susituoke, tai butinai turi turet sliuba. Taip susiaurejo musu kuminu ratas iki vieninteliu turinciu baznytine santuoka lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
na as visgi tikiuosi,kad rugsejo pasils bent kiek ,nes jai tokie orai su drabuzeliais beda bus unsure.gif

QUOTE(korisda @ 2010 08 19, 10:07)


nuvaziuok i kryziu kalna,kur prekiauja suvenyrais ,manau rasi wink.gif
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 08 19, 13:20)


Galima placiau,apie ta zaidima su dlaightu ir soskem? bigsmile.gif
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 08 19, 14:38)

super thumbup.gif .

va dabar ir as susimasciau apie tikrus ''kriksto tevus'' g.gif
pasirinkimas menkas-arba is mano puses tik krik.mama tebutu,nes nera ''tevo'' arba is B puses jau butu abu -bet kad mes tiek te bendraujam verysad.gif i metus karta susitinkam,tai tiesa pasakius po mamytes pasisakymo susimasciau kazkaip....
Atsakyti
QUOTE(*Leta* @ 2010 08 20, 23:03)
Galima placiau,apie ta zaidima su dlaightu ir soskem? bigsmile.gif


paprastas zaidimukas. Reikejo gerti musu vaiko "sysiuka" zaidime dalyvavo poros kurios dar neturi vaiku,ir turejo merginos girdyti vaikinus. Kas greiciau isgers biggrin.gif idomiausia buvo kai dlight pradejo putoti lotuliukas.gif o prizas tai dovana- sertifikatas "Savaitgalis su Marku" biggrin.gif

is sitos operos mirksiukas.gif
DOVANA - SERTIFIKATAS


SVEIKINAME, JŪS LAIMĖJOTE "SAVAITGALIS SU XXX PROGRAMĄ!!!

JŪSŲ LAUKIA :
- 7.30 VAL- NUOSTABUSIS RYTAS, PROGRAMOJE - košės
paruošimas per 5 min, jei nespėjate, nemokamas XXX koncertas, pačių naujausių, jos sukurtų dainų.

- 8-12 VAL- XXX LINKSMINIMAS PAVADINIMU „ŠOKIM
GROKIM- NESUSTOKIM", jei pasirodymas stringa, naujausios XXX dainos kuriamos tą pačią akimirką.

- 12 VAL- PIETŪS - programos laimėtojas, turi pagaminti
tokį patiekalą, kurio, XXX , pavydėtų net Prezidentai.

- 13 VAL- PIETŲ MIEGAS

- 16 VAL- EKSKURSIJA PAS KARVES, mergaitė mėgsta tik
šviežią pieną- laimėtojui MELŽIMO KURSAI PRIVALOMI!

- IKI 21 VAL CIRKO PASIRODYMAS, klouno, žonglieriaus, liūtų
dresuotojo vaidmenys - laimėtojas turi atlikti nepriekaištingai.

NUO 22 VAL- NAKTINIS BUDĖJIMAS, pasiruošti daug kavos
Atsakyti
o man tai čia labiau į kokius tai vestuvių "kažką," nei į kažką krikštyniško "neša". :)
Atsakyti
Labas 4u.gif

QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 08 22, 21:43)
paprastas zaidimukas. Reikejo gerti musu vaiko "sysiuka" zaidime dalyvavo poros kurios dar neturi vaiku,ir turejo merginos girdyti vaikinus. Kas greiciau isgers biggrin.gif  idomiausia buvo kai dlight pradejo putoti lotuliukas.gif  o prizas tai dovana- sertifikatas "Savaitgalis su Marku" biggrin.gif

is sitos operos mirksiukas.gif
DOVANA - SERTIFIKATAS
SVEIKINAME, JŪS LAIMĖJOTE "SAVAITGALIS SU XXX PROGRAMĄ!!!

JŪSŲ LAUKIA  :
- 7.30 VAL- NUOSTABUSIS RYTAS, PROGRAMOJE - košės
paruošimas per 5 min, jei nespėjate, nemokamas XXX koncertas, pačių naujausių, jos sukurtų dainų.

- 8-12 VAL- XXX LINKSMINIMAS PAVADINIMU „ŠOKIM
GROKIM- NESUSTOKIM",  jei pasirodymas stringa, naujausios XXX dainos kuriamos tą pačią akimirką.

- 12 VAL- PIETŪS - programos laimėtojas, turi pagaminti
tokį patiekalą, kurio, XXX , pavydėtų net Prezidentai.

- 13 VAL- PIETŲ MIEGAS

- 16 VAL- EKSKURSIJA PAS KARVES, mergaitė mėgsta tik
šviežią pieną- laimėtojui MELŽIMO KURSAI PRIVALOMI!

- IKI 21 VAL CIRKO PASIRODYMAS, klouno, žonglieriaus, liūtų
dresuotojo vaidmenys - laimėtojas turi atlikti nepriekaištingai. 

NUO 22 VAL- NAKTINIS BUDĖJIMAS, pasiruošti daug kavos

Nu bet is kur tu mamu toks neissenkantis ideju lobynas?!! thumbup.gif
Cia super,bet sakiau-kadangi kriksto mama nelabai apsiema tokiais dalykais,man vienai nuo a..ik...z viska tobulai susiplanuoti labai sunku .Gal reiktu jai ka ''svelniai'' uzsiminti,kad pasidometu programele kokia?
Gal galit pasakyt kur rasti tokio permatomo calafano,na kur geles ivinioja parduodant,reiketu kazkaip medinius saukstus ipakuoti g.gif
jau pasiemem kriksto deze thumbup.gif .bet va jai orai tokie ''nuostabus'' su nertais drabuzeliais pupa susals tikrai g.gif .
Gal kas turite pvz kaip puosti stala,patalpas,masina?balionais? g.gif
o kaip jums ideja po baznycios leisti i ora balandzius,maciau pas draugus?!bet cia labiau gal vestuvems tinka? g.gif
Dienos bega ,o pas mane uzsistovejo darbai kaip reikalas doh.gif .
Atsakyti
oi pavydziu tokiu sauniu kompaniju smile.gif o vat manoji kompanija nelabai kokia buvo, anksciau jau rasinejau , kad busiu kriksto mama, tai va vaiko mama nieko neorganizavo, tai viska susiruosiau pati, buvo 17 zmoniu, puse kas be ko nepazinojau, tai keli asmenys per pora valandu spejo nusitasyt doh.gif ir pradejo dainas dainuot , vienas vienam stale trauke "pas mociute augau...", kitas kitam gale vel kazkoki biesa dainavo, balius vyko gamtoj, tai velgi ne visus pavykdavo prie stalo susaukti, niu trumpai tariant, paskutinio zaidimo net nepravedziau, nes buvau dasikalus kaip suva, aisku tikrai buvo man padekota uz viska, bet sakiau per savo vaiko krikstynas ant stalo geriausiu atveju pastatysiu vyno buteli ir sulciu...nes labai gaila kad kai kurie zmones nesupranta, kad visgi cia vaiko krikstynos, o ne eilinis balius...ai vienu zodziu, biski buvo skaudu, bet ai...tiesa, is tu visu zaidimu, buvo ir viktorina, padariau krikstuka, tai baliaus gale ale prizai buvo ismetyti, krikstukai numesti, niu tai pagalvojau, kam man reikejo tiek vargti, buciau atbuvus ceremonija ir butu ramu...niu va pasiguodziau smile.gif

o siaip jusu temyte toliau skaitau ir seku, nes pavasari savo mazaji krikstysim smile.gif
Atsakyti
Na va, aš jau po krikštynųsmile.gif iš pradžių bijojau,kad kaimo žmonės norės baliaus, bet pašnekėjau, ir suvokiau, kad jie į šventę žiūri labai realiginiu požiūriu:) nebuvo nei dovanėlių, nei pasižadėjimų, viskas vyko tyliai, ramiai, įsiklausant į kunigo žodžius ir suvokiant savo svarbą vaikučio gyvenime:) tiesa, padarėm laiko kapsulę ir užšaldėm butelį bei palinkėjimus į ateitį, taip pat rankytės įspaudą padarėm. net keista, kokią puikią rimtį išlaikė visi dalyviai ir ypač mažoji:) alkoholio išvis nebuvo, net šampano nepirkom, nes vis tik vaikų šventėsmile.gif vienintelis minusas - visiškai nepataikėm su tortu.. pirkom Gulbinienės medutį, tai po kąsnį draugiškai paragavom ir liko.. net iš maksimos sūrio tortas buvo skanesnis;)
Atsakyti
Sveikos,

galiu papasakot vieną žaidimuką, kuris tinka žaist prie stalo. Žodžiu, kiekvienas savo kaimynui iš dešinės turi pasakyti, kas jam vienas dalykas patinka, ir vienas kas nepatinka. kai ratas apiena tada kartojam iš naujo, tik ką pasakei kas tau patinka reik pabučiuot, o kas nepatinka - įkąst. Būna juokinga thumbup.gif
gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, planuojancios ir jau atsventusios krikstynas 4u.gif

Musu krikstynos rugsejo 18d. tai ir del saltesnio oro bijau ir lietaus doh.gif

Norejau paklaust, gal kas zinot, kur galima pasifotografuoti viduje(mini fotosesija), jei lietus lytu doh.gif (Vilniuje) Gal kas matet kokia vietele ar patys fotografavotes? blush2.gif
Atsakyti
sveikutės,


atsiprašau, kad vis dar neįkeliu savo krikštynų foto, gal dar kada vėliau, nes labai jau nėra laiko... o be to nelabai kuom ir bepasinaudosit iš mano darbelių, nes viskas daryta pagal užsakymus.... na, ne visai viskas... pati tik galiu pasiūlyti, jei kam patinka nunerti žvakei sijonėlį ar mergaitėms krepšelį, puoštą karoliukais, ar juostytę ar skrybėlaitę... jei ką domins, atsiųsiu asmeniškai foto....

na, o mes jau ir po krikštatėvių pareigų... šios krikštynos man patiko netgi labiua nei savos, nes labai šauniai pasidalinom su mamyte darbeliais. mamytės pasiruošimas patiko savo paprastumu, kuklumu ir šiltumu ir įdėta meile - bė jokių didelių montažų, viskas juodai balta, įdėta į paprastus aplankalus, bet už tai labai miela... visiems buvo skirtas dėmesys.... tikrai miela... kraičio dėžė, gal galėjo būti kiek gražesnė, nes tėvelis nepasivargino pagaminti, o mamytė tik apklijavo eilinę kartoninę dėžę dovaniniu popierium su kavos pupelėmis... bet esmė ta, kad buvo kraičio dėžė, ją pristatėm abi kartu- savrbiausia, kad mieli ir svarbūs daikčiukai ten sudėti.. o po krikštynų, kiek dar visko atsirado, ką reikėtų įdėti kraičio dėžėn... ir dar gal laikraštukas mamytės ruoštas buvo kiek ,,skystokas", bet tai čia jos asmeninis reikalas- kaip jai patiko, taip ji pasidarė... aš tai iš vis už tai, kad laikraštukus ruoštų mamytės pačios, juk jos daugiuasiia turi informacijos apie savo vaikelį, o man tie šabloniniai, su įvairiais juokeliais, tai nei šis nei tas - reikia ir juokelių, aišku, bet turi būti, bent jau aš manau , daugiua info apie patį vaikelį...
viską spėjom labai gražiai, visi atidžiai klausė, noriai žaidė, nebuvo kada pasigerti, nors iš pradžių buvau susidarius įvaizdį, kad ten bus trali vali festivali...

viena bėdelė ir mums nutiko - ,,pabėgo" helio balionai iš mašinos- gerai , kad tik du... bet ,,apklabėjau " aš juos - sakiau balionai jau nuskrido pas Dievulį, dabar siųskim iš paskos palinkėjimus, kad pasivytų balionus...

tai va, merginos, nereikia daug pompastikos... visa esmė paprastume, kuklume...


na, tariu aš jums visoms viso geriausio, nes mūsų šios vasaros krikštynų šventės jau baigėsi, o kompiuteriui noriu skirti vis mažiau laiko... darbelių ir be to pilna, beto ir mažei reikia daugiau dėmėsio

gražių, mielų, šiltų, svarbiausia įvertintų švenčių visoms... wub.gif
Papildyta:
dėl žaidimukų :

mamytė darė pasižadėjimus - sprogdinom balionus, ir perskaitę lapelį, ant kitos pusės užrašėm vardus
aš dariau profesijas su daikčiukais
dar dariau tėveliams konkursėlį su gerimukais: tėveliui- alus, tipo dukrytės arbatėlė, mamytei - mišinukas su pipirais, - tai tėvelis išgėrė netgi atsisukęs soskiuką, o mamytė pasidavė ....

dar dariau žaidimuką atspėti daikčiukus iš ir mergaitės vardo raidžių, jei kas norėsit, galiu pasufleruoti kokios raidės ir kokie paprasti daikteliai : U - uoga, G-gumytė, N- nuotrauka, E - eilėraštis

svečiams mamytė dovanojo albumėlius su žodžiais ir su viena nuotrauka, o toliau svečiai susidės krikštynų foto. mes gavom- puodelius su nuotrauka, tėveliams padovanojom po taupyklę, močiutėms mamytė dovanojo rėmelius su foto, seneliui paprastą kiaulę taupyklę...
aš svečius pavaišinau Ugnės saldianiukais
or dar siunčiau papmersą per rankas broliuko vardukui surašyti... įdėjom į kraičio dėžę brendžio butelį su spe etikete
o medučio/ košelės tai jau daugiua niekada nedaryčiau, kiek dar vargo kol tas spiritinis gėrimas rastas... nei per šias krikštynas niekas labai juom nesižavėjo.... palaižė po šaukštelį ir tiek... manau nelabai būtinas reikals... o prievartauti svečius, kažkaip nesinori... na, bent jau mums tokie ,,kuklūs" svečiau pasitaikė...

na, jau tikrai viską išpasakojau....


sėkmės dar kartelį visoms planuojančioms ir organizuojančioms 4u.gif dar gražių orų wub.gif
Atsakyti