Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

nu bet jau kiek grožybių įmetė Be penkių pavasaris thumbup.gif thumbup.gif maketavai matosi, kad pati, nes teik daug visko užsakinėti būtų turbūt finansiškai neįmanoma doh.gif

na, tai prie to pačio ir aš įmesiu šį tą, nes prie albumėlio ne visos prieina... tiek, kad ne viską sufotografavau... kai užeis ūpas pafotografuosiu daugiua ką ir įmesiu

čia taip atrodė mūsų krikščioniukė:

http://s002.radikal....3a9b5a46eff.jpg
Atsakyti
QUOTE(Meilutel @ 2010 08 19, 13:39)
o tie grazus balti maisiukai is ko pasiuti? ir pati ant ju rasei ar siuvinejai vaikucio varda ir kas ten? wink.gif

vitaliux pasiuvo 4u.gif ten kruopos,cukrus, pinigeliai,muiliukas ir maiselis pirmiesiems dantukams

QUOTE(sidrulka @ 2010 08 19, 14:10)
nu bet jau kiek grožybių įmetė Be penkių pavasaris thumbup.gif  thumbup.gif  maketavai matosi, kad pati, nes teik daug visko užsakinėti būtų turbūt finansiškai neįmanoma doh.gif

na, tai prie to pačio ir aš įmesiu šį tą, nes prie albumėlio ne visos prieina... tiek, kad ne viską sufotografavau... kai užeis ūpas pafotografuosiu daugiua ką ir įmesiu

čia taip atrodė mūsų krikščioniukė:

http://s002.radikal....3a9b5a46eff.jpg

aha pati. aciu labai wub.gif dar buvo etiketes ant buteliu. zodziu svente pavyko super.aciu visoms uz idejas drinks_cheers.gif wub.gif o viskas vyko taip mirksiukas.gif
ryte atvaziavo kuminai,aprenge vaika,idejo i bata 2 litus ir druskos. Kuma pasoko polkute su krikstasuniu. Vaika vezemes po bodziuku,nes neimanoma karstybe buvo,tai nertus rubelius isidejau i maisa su savim kad prie baznycios aprengti,ten ilgos kelnytes, galvojau vaikas nublus. visi sveciai atsinese helio balionus. zydros ir baltos spalvos. po ceremonijos visi uzrase po vieno zodzio palinkejima ant balionu ir paleidom i dangu wub.gif beje baznycioj kunigas pasventino kumos kruopu ir kt maisiukus,sidabrini sauksta,angeliuka. po to vaziavom pietu i restorana kur as visiems padekojau musu seimos vardu ir iteikiau saldainiu ir po angeliuka po restorano musu jau lauke laivas,kuriuo plaukiojom iki 22 val.ten buvo uzkandziai,gerimai. zaidimai. as dariau profesijos spejima,pasizadu korteles,palinkejimu knyga.dlight alaus gerima is soskiu. iteikiau diplomus bei dovaneles kuminams ir seneliams bei proseneliams. kriksto mama dare viktorina,zaidima atspeti daiktus is vaiko pirmuju vardo raidziu. buvo ir krikstukas. po egzemplioriu seneliams,prosenelei ir mums i krikstadeze. beje pristaciau laive krikstadeze,ka i ja desime,ka saugosime. Buvo musu paruostas konjako butelys saugojimui ant kurio visi pasirase. Taip pat dariau sirsiu medu,kuri pavadinau meskucio medumi smile.gif visiems labai patiko thumbup.gif Kabinom mediniu saukstu,reikejo uzkasti uztvirtinant pasizadejimus. Svente pavyko wub.gif ,liko neisdildomi ispudziai. Krikscioniukas iki soties prisikvepavo jodo kol plaukiojom. Labai ramus buvo,viskuom domejosi biggrin.gif Dar bijojau ar vaikas nepavargs,nes mazas - 6 menesiu, ale ne,patiko jam,gryzus namo daineles dainavo kol uzmigo biggrin.gif Beje dar buvo sustoje prie mirusiu kopu,ten kas norejo galejo maudytis mirksiukas.gif Aisku ir tortas buvo. Tik va katik atsiminiau kad fejerverka pamirsau uzdegti doh.gif biggrin.gif


sidrulka kokia grazi tavo princese wub.gif
Atsakyti
Sveiki,

Dabar pradėjau skaityti apie krikštynas. Smagu būna kai lauke geras oras, šilta. Bet aš planuoju savo mažąją krikštyti gruodžio mėn. Nes dalis giminės tik žiemą atvyksta į Lietuvą. Tai noriu paklausti ar kas nors dar ruošiasi švęsti žiemą krikštynas? Ir ar manote, kad žiemą vaiką krikštyti sunkiau?
Atsakyti
QUOTE(poloska @ 2010 08 19, 16:19)
Sveiki,

Dabar pradėjau skaityti apie krikštynas. Smagu būna kai lauke geras oras, šilta. Bet aš planuoju savo mažąją krikštyti gruodžio mėn. Nes dalis giminės tik žiemą atvyksta į Lietuvą. Tai noriu paklausti ar kas nors dar ruošiasi švęsti žiemą krikštynas? Ir ar manote, kad žiemą vaiką krikštyti sunkiau?


Mes krikštysim rugsėjo pabaigoj, manau, orai jau nelepins. Nukėlėm todėl, kad mano mama tik tada atskrist gali. Pagalvojau, geriau kukliau, paprasčiau, bet su tais žmonėms, kuriuos tikrai noriu šitoj šventėj matyt.
Mano nuomone, teisingas Jūsų pasirinkimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(poloska @ 2010 08 19, 16:19)
Sveiki,

Dabar pradėjau skaityti apie krikštynas. Smagu būna kai lauke geras oras, šilta. Bet aš planuoju savo mažąją krikštyti gruodžio mėn. Nes dalis giminės tik žiemą atvyksta į Lietuvą. Tai noriu paklausti ar kas nors dar ruošiasi švęsti žiemą krikštynas? Ir ar manote, kad žiemą vaiką krikštyti sunkiau?



mes krikštijom sūnų gruodžio 27d. Tikrai nėra pats blogiausias metų laikas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(poloska @ 2010 08 19, 16:19)
Sveiki,

Dabar pradėjau skaityti apie krikštynas. Smagu būna kai lauke geras oras, šilta. Bet aš planuoju savo mažąją krikštyti gruodžio mėn. Nes dalis giminės tik žiemą atvyksta į Lietuvą. Tai noriu paklausti ar kas nors dar ruošiasi švęsti žiemą krikštynas? Ir ar manote, kad žiemą vaiką krikštyti sunkiau?

Ipač daug krikstynu buna per ar po ar pries Kaledas Tai koks skirtumas koki metu laika krikstysite Manau tiek vasara tiek ziema galima sugalvoti puikias krikstynas thumbup.gif Pav pries langa nulybdyti is sniego jei jo yra dideli angela ar dar idomybiu prigalvoti Fantazija ijunkite ir bus ne ka blogiau nei vasara mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi panikuoju,šeštadienį šventė,bet jūs čia daugiau pasiruošę buvot,kad rašėt,bet manau užteks man tiek kiek bus.
Skaitinėjau forume ir radau žaidimuką tėvėliams su kopūstais,labai patiko mintis,tai vešiuosi ir kopūstų į šventę,ir pasižadėjimų korteles sugalvojau taip,į paprastą balioną suvyniosiu ir įmesiu,jį pripūsiu ir paskui kiekvienas svečias sprogdins ir p[asižadės užtvirtinant Gustuko medumi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(poloska @ 2010 08 19, 16:19)
Sveiki,

Dabar pradėjau skaityti apie krikštynas. Smagu būna kai lauke geras oras, šilta. Bet aš planuoju savo mažąją krikštyti gruodžio mėn. Nes dalis giminės tik žiemą atvyksta į Lietuvą. Tai noriu paklausti ar kas nors dar ruošiasi švęsti žiemą krikštynas? Ir ar manote, kad žiemą vaiką krikštyti sunkiau?

Na as izvelgiu tik toki minusa, kad ziema baznycioj buna salta ir jau vaiko aprangai ne koks pasirinkimas lieka, bet jei vaikas didesnis, tai kailinukus gal ir galesit numaut biggrin.gif Pvz musu voveriukui krikstynu diena bus lygiai trys men, tai jei butu ziema, jau tik su kailinukais ir veilokiukais galetume krikstyt lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Gintarėja @ 2010 08 19, 19:15)
Aš irgi panikuoju,šeštadienį šventė,bet jūs čia daugiau pasiruošę buvot,kad rašėt,bet manau užteks man tiek kiek bus.
Skaitinėjau forume ir radau žaidimuką tėvėliams su kopūstais,labai patiko mintis,tai vešiuosi ir kopūstų į šventę,ir pasižadėjimų korteles sugalvojau  taip,į paprastą balioną suvyniosiu ir įmesiu,jį pripūsiu ir paskui kiekvienas svečias sprogdins ir p[asižadės užtvirtinant Gustuko medumi  smile.gif

Papasakok apie ta zaidima su kopustu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2010 08 19, 18:55)
Papasakok apie ta zaidima su kopustu bigsmile.gif

Duodi tėveliams po kopūstą ir liepi tol jį skabyt kol vienas iš jų pirmasis ras kortelę,vienas turi rast žydrą,o kitas ružavą,tai sekantis vaikelis atitinkamai bus tos lyties kurią ras. Jie ima lupti lapus,o kai įpusėja,tada aš ar vyras pasakysime,jau turite du vaikelius,ar jūs dar nežinote iš kur vaikai atsiranda,kad ieškote kopūstuose? lotuliukas.gif

Man atrodo turėtų gerai suveikti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintarėja: 19 rugpjūčio 2010 - 19:20
QUOTE(ausrele @ 2010 08 19, 22:31)
ui geras žaidimukas  lotuliukas.gif  negirdėtas toks  thumbup.gif

jį dažnai per vestuves daro ir jei laupo jaunieji kopūstus tai sakoma jauni dar esat kad apie vaikus galvoti, vienam lėlytė kitam mašinytė, pažaiskit dar, tikrai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarėja @ 2010 08 19, 20:19)
Duodi tėveliams po kopūstą ir liepi tol jį skabyt kol vienas iš jų pirmasis ras kortelę,vienas turi rast žydrą,o kitas ružavą,tai sekantis vaikelis atitinkamai bus tos lyties kurią ras. Jie ima lupti lapus,o kai įpusėja,tada aš ar vyras pasakysime,jau turite du vaikelius,ar jūs dar nežinote iš kur vaikai atsiranda,kad ieškote kopūstuose?  lotuliukas.gif 

Man atrodo turėtų gerai suveikti  rolleyes.gif

Atrodo smagus, bet cia krikstateviai toki suengt turetu, o va as pati viska organizuoja, tai mums, deja, netiks. Ir is vis kazkaip jau nebesvarbu, kaip ta svente praeis, svarbu siandien gyvi likom, nes su maziuku nuo kelio nuskridom verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 08 20, 00:30)
Požiūri, tai kaip MB tetulytė sakytų, visgi Dievulis yra ir jus apsaugojo thumbup.gif  kad ir dar nekrikštytą, bet pakišo jums pagalvėlę  wub.gif  šaunu, kad viskas geria baigėsi thumbup.gif

Seikos mamytes ir vaikučiai ,mes irgi jau planuojame pakrykštyt savo pagranduka sunelį aleksandra bigsmile.gif ,bet va paskaičius jusu postus dar daugiau atsirado ideju tai visak teks perržiuret išnsujo,ir kas sunksiausioa mums yra surast krikštatevius,nes visi draugai beveik išsiskyre yra arba toli išvažiavus į užsienį g.gif ,o ar kas domejosi,ar gali krykštyt vaika jei yra išsyskyres g.gif turbut kad neleis kunigas,nors ir gerai dabar viskas tuoj šeimoi,paparaščiausisi su pirmažmona asiženiji nepagalvojus jaunas dar buvoskubejo doh.gif ,o dabar kuo puikiausisi ir biznis ir šeima vaikai,bet be šliubo blink.gif
Atsakyti