Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

QUOTE(korisda @ 2010 08 19, 08:47)
labas rytas,
ga lzinote kur butu galima nusipirkti sventuju paveikleliu.

Jei Kaune, tai Švento Kazimiero knygyne yra, Vilniaus gatvėje netoli Rotušės. O šiaip tai turėtų būti kur yra parduodami katalikiški reikmenys: būna parduotuvikės, kioskeliai... Gal ir ne į temą, bet turėtų būti ir kur laidojimo prekės verysad.gif Nesmagi vieta, bet .... O daugiau tai net neįsivaizduoju, gal prie kokių bažnyčių.
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 08 19, 10:50)
Jei Kaune, tai Švento Kazimiero knygyne yra, Vilniaus gatvėje netoli Rotušės. O šiaip tai turėtų būti kur yra parduodami katalikiški reikmenys: būna parduotuvikės, kioskeliai... Gal ir ne į temą, bet turėtų būti ir kur laidojimo prekės verysad.gif  Nesmagi vieta, bet .... O daugiau tai net neįsivaizduoju, gal prie kokių bažnyčių.

mes tai is siauliu, bet net nezinau kur eiti ieskoti
Atsakyti
QUOTE(korisda @ 2010 08 19, 08:59)
mes tai is siauliu, bet net nezinau kur eiti ieskoti

O prie bažnyčios nėra kokios parduotuvės g.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 08 19, 11:05)
O prie bažnyčios nėra kokios parduotuvės g.gif

tai, kad nera sad.gif
Atsakyti
QUOTE(korisda @ 2010 08 19, 09:07)
tai, kad nera sad.gif

Bandyk ritualinėse, tikrai turėtų būti, tik tiek, kad nelabai ten jauku ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
mūsų mažylio šventė jau praėjo, buvo rugpjūčio 7, viskas buvo super thumbup.gif
ceremonija bažnyčioj labai patiko, kunigas nuotaikoj buvo biggrin.gif
grįžus buvo krikštuko fotosesija, apdovanojo vaiką ir sėdom prie stalo. ištraukė visi pažadų korteles, kadangi buvo jų daugiau, tai traukė po dvi, krikšto tėvai po tris biggrin.gif visai smagu buvo.Paskui įteikėm krikštatėviams įsipareigojimus, seneliams dekupažuotas taupykles, močiutėms šaukštus. Krikštamotė padovanojo krikštynų brendžio saugojimui hihihi.gif
Gražiai atrodė saldainiai su vaiko nuotraukyte ir šampano buteliai, saldainių nieks nevalgė beveik, išgraibė atminimui, o šampano etiketes nulupo doh.gif lotuliukas.gif
Kadangi buvo karšta, pliuškenomės baseine, išsidūkom, užkandom ir ėjom šokt, krikštukas neatlaikė ir miegojo paskui lauke vežime cool.gif išsiskirstėm gerokai po vidurnakčio visi ax.gif
buvo tikrai smagu bigsmile.gif jei ne SM butų buvęs eilinis balius 4u.gif
Beja, labai patiko fotografė Airina, nuostabios nuotraukos gavosi wub.gif

Planuojančioms linkiu, kad liktumėt patenkintos savo vaikučių švente 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, gal zinot kur Kaune ant medzio graviruoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2010 08 19, 11:12)
Mergaites, gal zinot kur Kaune ant medzio graviruoja? g.gif




graviruoja ar degina? jei degina, parašyk man į až, duosiu kontaktus vienos mamytės- man jau daug visko pridegino- super grožis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 19 rugpjūčio 2010 - 10:17
QUOTE(sidrulka @ 2010 08 19, 11:16)
graviruoja ar degina? jei degina, parašyk man į až, duosiu kontaktus vienos mamytės- man jau daug visko pridegino- super grožis thumbup.gif

Degintu darbeliu ir as dariausi mirksiukas.gif , bet si karta man reiktu graviruoti, deginti neiseis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynukai am @ 2010 08 19, 11:06)
labukas ir man reiketu informacijos apie graviravima 4u.gif aciu musu svente jau arti nerandu nei etikeciu ,nei ko reikai nu bet sukuosi kad ir su dvynukais kaip praeis musu svente galesiu dalintis viskuo kas naudinga,nes niekas cia neduoda jokiu prisijungimu  schmoll.gif viena is krikstomamu dekupazu uzsiima tai labai graziu pridare dalykeliu nu bet ikelsiu tik po 28d

O čia bandei:
http://fotodovanos.b.....okami maketai blush2.gif
Atsakyti
labukas
imetu keleta foto is musu sventes
paskui parasysiu nes laiko nelabai yra
dovaneles sveciams
user posted image
tortas
user posted image
zvake
user posted image
sirsiu medus
user posted image
gerimas zaidimui
user posted image
krikstynu turtas
user posted image
pasizadu korteles
user posted image
tetuko istrauktas pazadas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Be_penkiu_pavasaris: 19 rugpjūčio 2010 - 12:20
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 08 19, 13:20)
labukas
imetu keleta foto is musu sventes
paskui parasysiu nes laiko nelabai yra
dovaneles sveciams
krikstynu turtas
user posted image


o tie grazus balti maisiukai is ko pasiuti? ir pati ant ju rasei ar siuvinejai vaikucio varda ir kas ten? wink.gif
Atsakyti