Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

QUOTE(Požiūris @ 2010 08 18, 15:10)
Liux ideja thumbup.gif

Nu matai,gavai atsakyma 4u.gif o didele jusu svente bus ?Kur svesit ?

O jus ta gerimo buteli ''kuri reikia saugoti iki 18m'' daretes pacios,ar pvz:dovanojo kriksto mama ir pan?Nes kadangi musu kriksto mama tokia be fantazijos tam punkte,tai kogero visas smulkmenas (ir sia ) reiks paciai pasidaryt g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 08 18, 15:10)
aš dėjau į vaikiškos tyrelės indelį  4u.gif

Irgi ideja, tik reiktu pirkti tyrel eir ja kazkam suvalgyti, nes leliukas dar per mazas tyrelems biggrin.gif

QUOTE(*Leta* @ 2010 08 18, 15:18)
Nu matai,gavai atsakyma 4u.gif  o didele jusu svente bus ?Kur svesit ?

O jus ta gerimo buteli ''kuri reikia saugoti iki 18m'' daretes pacios,ar pvz:dovanojo kriksto mama ir pan?Nes kadangi musu kriksto mama tokia be fantazijos tam punkte,tai kogero visas smulkmenas (ir sia ) reiks paciai pasidaryt  g.gif .

Nedidele, svesim pas tevus pirtyje.
Musu krikstateviai irgi be fantazijos, tai viska darau pati.
Atsakyti
Širšių medų dėjau į įdomesnės formos stiklainėlį (nusipirkom agurkėlius, suritinom - va ir stiklainiukas) biggrin.gif

Merginos kurkit ir bandykit daryti pačios, nes bus žymiai mielesni 4u.gif . Sėkmės
Papildyta:
QUOTE(*Leta* @ 2010 08 18, 15:18)
Nu matai,gavai atsakyma 4u.gif  o didele jusu svente bus ?Kur svesit ?

O jus ta gerimo buteli ''kuri reikia saugoti iki 18m'' daretes pacios,ar pvz:dovanojo kriksto mama ir pan?Nes kadangi musu kriksto mama tokia be fantazijos tam punkte,tai kogero visas smulkmenas (ir sia ) reiks paciai pasidaryt  g.gif .


O ar jis būtinas (tas butelys)? Juk ne viską privalai atlikti, pasirenki kas tau priimtina. Aš savo mažylę krikštijau tai su kūma tariausi, ką darom - o ko ne, juk ne visi žmonės vienodi, na ir atspėti kitų norų negali biggrin.gif .
Jei tartis neįmanoma, tai pati pasidaryk juk tavo vaiko šventė drinks_cheers.gif . Sėkmės
Atsakyti
Sveikos besiruosiancios nuostabiai sventei wink.gif Mes jau atlikom savo pareiga si savaitgali, viskas buvo superrrr 4u.gif Oras pasakiskas, thumbup.gif nuotaikos puikios... biggrin.gif Sventeje ideju daug ir labai idomiu, Kumos ir organizatoriai tikrai pasistenge. Na aisku stengemes ir mes smile.gif Jei kam reikia pagalbos ar ideju rasykit, tikrai padesiu, nukreipsiu kur ko ieskot, jei kazko nerandat cool.gif Sventej ruosiausi Klaipedoje, buvo ir balionu su heliu, ir dangaus zibintu, ir fejerverkai, ir organizatoriai su savo scenarijumi. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomulia @ 2010 08 18, 17:20)
Sveikos besiruosiancios nuostabiai sventei wink.gif  Mes jau atlikom savo pareiga si savaitgali, viskas buvo superrrr 4u.gif  Oras pasakiskas, thumbup.gif  nuotaikos puikios...  biggrin.gif  Sventeje ideju daug ir labai idomiu, Kumos ir organizatoriai tikrai pasistenge. Na aisku stengemes ir mes smile.gif Jei kam reikia pagalbos ar ideju rasykit, tikrai padesiu, nukreipsiu kur ko ieskot, jei kazko nerandat cool.gif  Sventej ruosiausi Klaipedoje, buvo ir balionu su heliu, ir dangaus zibintu, ir fejerverkai, ir organizatoriai su savo scenarijumi.  bigsmile.gif

Kur pirkot helio balionus ir kokia vieneto kaina?
Atsakyti
QUOTE(klaipedike @ 2010 08 18, 15:34)
Širšių medų dėjau į įdomesnės formos stiklainėlį (nusipirkom agurkėlius, suritinom - va ir stiklainiukas) biggrin.gif

Merginos kurkit ir bandykit daryti pačios, nes bus žymiai mielesni 4u.gif . Sėkmės
Papildyta:
O ar jis būtinas (tas butelys)? Juk ne viską privalai atlikti, pasirenki kas tau priimtina. Aš savo mažylę krikštijau tai su kūma tariausi, ką darom - o ko ne, juk ne visi žmonės vienodi, na ir atspėti kitų norų negali biggrin.gif .
Jei tartis neįmanoma, tai pati pasidaryk juk tavo vaiko šventė drinks_cheers.gif . Sėkmės

Tai va uztat,kai jaunas zmogus,nesusidures su tokiom pareigom gal ir nelabai domisi ivairiomis idejomis/zaidimais ir pan...o beto kazkaip dydelio noro nepamaciau kazka organizuoti is ju puses schmoll.gif tai teks viska ruostis paciai ....
Atsakyti
Sveikutes. 4u.gif Jungiuosi ir as i jusu buri. blush2.gif Krikstynos dar tolokai ,bet noreciau viska neskubedama pasidaryti.Kadangi vestuves musu jau prabego ir atsirado laisvesnio laiko tad pasidairysiu cia ir po truputi desiu mintis bei taskelius scenarijuje. rolleyes.gif Aisku jei priimsite ir nepyksite,kad taip anksti pradejau galvoti ir po truputi planuoti.. blush2.gif Svente planuojama geguzes menesi,krikstysim vyro brolio berniuka jam bus beveik metukai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(korisda @ 2010 08 18, 16:05)
mes tai norfoje pirkome molini indeli su dankciuku, mokejome apie 6 lt. papuosiau  ruzava juostele ir viskas - paprasta, bet grazu.

Čenakinė irgi tiktų, jų visur turėtų būti. Galima dar užrašyti pvz. "Krikštuko košelė" su permanentiniu markeriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 08 18, 22:50)
Čenakinė irgi tiktų, jų visur turėtų būti. Galima dar užrašyti pvz. "Krikštuko košelė" su permanentiniu markeriu smile.gif

tai cenakine ir pirkome - tik pamirsau kaip ji vadinasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 08 18, 21:50)
Čenakinė irgi tiktų, jų visur turėtų būti. Galima dar užrašyti pvz. "Krikštuko košelė" su permanentiniu markeriu smile.gif

thumbup.gif Jei nepavyks uzklijuot etiketes, nes paskutine minute jau namu salygom ant paprasto popieriaus darau, o ne ant lipdukinio, tai reiks pasinaudot ideja.

QUOTE(korisda @ 2010 08 18, 22:11)
tai cenakine ir pirkome - tik pamirsau  kaip ji vadinasi smile.gif

hihihi.gif

Beje, jei Klaipedietes ieskot fotografo, tai rekomenduoju Andrių Grigaliuną. Jis ir musu vestuves fotkino ir siaip mini fotosesijas, tai nusivilt neteko thumbup.gif Krikstynas irgi jis iamzins. O ir nebrangininkas topsecret.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 18 rugpjūčio 2010 - 21:33
sveikutės,

na, naujokės manęs jau nebepažinos, o ,,senokės" gal prisimins... mūsų krikštynos jau praūžė prieš 2,5 sav., o aš vis neprisiruošiau užsukti pas jus pasipasakoti- beje einam šį savaitgalį krikštatėviais, tai jau tik baika po savų krikštynų organizavimo, o be to ir mamytė neišranki, lengvai, gražiai ir greitai pasidalinom darbelius,suderinom scenarijų thumbup.gif linkiu taip visoms, tai nebereikalo ir ima ne gimines, kurie jiems ne prie dūšios, o mus visai iš pašalies... na, bet čia nesvarbu, nors... labai svarbu... atsimenu, kai man sakėte, kad nesiskųsčiau savo krikštamote, nes žinojau ką imu... taip žinojau ir puikiai pažinojau... bet.... mūsų krikštamotė svarbu išoriškai gražiai sublizgėjo - mano mama, kai tokia vertinanti išorinį grožį, tai tiek ją liaupsino, gyrė, o kiti svečiai man skambino ir klausė po kriktšynų, - ar kažin jai ne gėda buvo taip nieko nepasiruošus.... gėda ne gėda, ne mano reikalas- atliko pareigą dėl pareigos ir tiek... išvyko dar į kelionę už likusius pinigėlius tėvų duotus ale mūsų krikštynoms pasiruošti... net aprengti krikštadukrės į namus neatvažiavo - tiesiai iš kirpyklos prie foto ateljė thumbup.gif buvom sakę, kad kunigui duotų daugiau pinigėlių, nes žinojom, kad šis kunigėus mėgsta, bet jie vis tiek padarė savo.. o per savo vaiko krikštynas irgi mums sukomandavo, kiek duoti - ir klausėm, ir davėm...
nu, gerai baigiu čia ,,,varyti" ... geriau šiek tiek pasipasakosiu... nors ką čia daug pasakoti ... saliukę pasipuošėm iš vakaro angeliukais - kaip tik buvo toks senoviškas liustras su grandinėmis - tai prie jų ir sukabinom angeliukus su užrašais ,,Meilė", ,,tikėjimas", supratimas ir t.t. sienas pasipuošėm nuotraukėlių popieriniais ,,debesėliais" pagal mėnesius. visos šventės metu ėjo per kompiuterį skaidrės, bet tiesą sakant niekam ten nerūpėjo prieiti jas pažiūrėti atidžiau... įėjusius svečius paženklinom popieriniais ,,rugiagėlių žiedeliais" su padėka, kad atvyko į krikštynas ir įteikėm kiekvienai šeimai po laikraštuką... svečių kortelės - ružavi angeliukai
o šiaip padėkos, įsakymai, dovanėlės,dar svečiai suorganizavo kūmų spaudimą... gailiuos, kaip gi man nešovė į galvą šventę pradėti savo kūrybos eilėraščiu apie dukrytės ilgą laukimą ir dabartinį begalinį džiaugsmą, bet... turbūt bučiau pati apsižliumbus, tai gal ir gerai, ked nedeklamavau...
žaidėm jau prie saldaus stalo profesijas su daikčiukais - tia močiutėms problematiška: viena užrašė viską visai ant kitos kortelės pusės, kita išsitraukus pieštuką, parašė, kad bus šokėja doh.gif lotuliukas.gif - sakiau turbūt šoks lambadą su pieštuku hm hm lotuliukas.gif , senelis išvis pr žaidimus nuėjo numigti į mašiną, tai paskui vėl atskirai viską jam kišau...
paskui dar žaidėm pasižadėjimus, bet jau man pačiai iš vakaro pasirodė, kad per daug tų pasižadėjimų - seneliams, krikšto tėvams, svečiams... atrodo atrinkinėjau, kad nesikartotų, bet jau paskui ėmė vaidentis, kad tas pats per tą patį- krikšto mama tik purkštavo, kad čia nerealūs, dar kai ko specialiainedaskaitė ar perkūrė tongue.gif ...
o jau krikštadėžės pristatymui bei viktorinai nebeliko laiko - tiksliau laiko tai buvo, bet svečiai jau apgirtę pakriko kas sau... tiesa, tai košele nelabai mūsų svečiai žavėjosi... o aš neraginau per preivartą ir nesiunčiau ten kelias eiles aplink stalą, tai liko nulaižyta vos tik nuo viršaus... tai bent mamukas pabaliavojo po krikštynų thumbup.gif lotuliukas.gif o jei kas darysit į hippo košelių indelius - tai pagal tuos receptukus išeina maždaug 2 indukai
kas dar... laikraštukas mūsų buvo 28 psl- labai gražiai sumaketavo Žalioji Rūta- plušom, vargom paskutinėm dienom, nors info atrodo rinkau jau nuo kovo mėn... o kai jau paskaičiau atspausdintą - siaubas doh.gif - kiek rašybos klaidų palikau, o atrodo skaičiau ,,n"- kartų... bet vat taip ir būna, kai vienas visus darbus dirbi... nu vienu žodžiu... bet kas norės, tas supras... anyta, kaip supratau dar ir po šiai dienai jo net neskaitė... o vyro tetulytė šnd man drėbė ,,šlapia mazgote" - kas iš tų skudurų, kuriuos sudėjai į tą dėžę, niekam jie nebus įdomūs po 20 metų doh.gif

ai, ir dar paskutinėm dienom ir naktim atrinkinėjau foto, skanavau, kas jau buvo kompe dariau naujai ir sudėjau mergaitei albumą nuo proprosenelių, senelių jaunystė, vestuvės, mūsų su MB vaikystė, jaunystė, studijos, vestuvės, po vestuvių... aišku viskas su užrašais....

oi, dar balionų prie bažnyčios nepaminėjau- rašė palinkėjimus iš savo vardo raidės... sunkiausia buvo su E raide... pusbroliukas pūtė burbulus didelius... labai graži buvo ir pati krikšto ceremonija - mažė nė neriktelėjo - visą dieną išbuvo rami ir kaip visuomet šypsojosi biggrin.gif

tai va tiek... berods viskas... kaip ir minėjau anksčiau, kviečiau kai kuriuos draugus, kad bent jau kiek mano įdėtas triūsas būtų įvertintas... ir tikrai įvertino... būtent jie, bet ne patys artimiausi, kurie sprogsta iš pavydo ir patys nežino ko nori

ir tikrai šaunu, kad čia kaip spėjau užmatyt, viena mamytė jau dbr ruošias krikštynoms kurios bus pavasarį- šaunuolė, kad tik spėtum pasiruošti... man dar mėnesio gero pritrūko, nors ruošiaus jau nuo kovo mėn, ir tai dar padėjo 2 pagabininkės merginukės, o jie viena doh.gif jau kitam vaikui tai sakiau pradėsiu ruoštis per nėštumą lotuliukas.gif , nors jau ledai pramušti, jau daug kas žinoma, tik pasiderinti reikėtų... bet jau problema su ,,tikrais" krikšto tėvais tai bus tikrai...

gerai, atiukas visoms. smagaus ruošimosi savo gražioms šventėms wub.gif

ai, kad turėčiau albumėėlio duomenis įmesčiau foto... buvau prašius, bet negavau...

dar pasipasakosiu po šių krikštynų , kur bus, nes ten ir pati mamytė daug ko paprastai bet nuoširdžiai ruošias wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 19 rugpjūčio 2010 - 01:08
labas rytas,
gal zinote kur butu galima nusipirkti paveikleliu su sventuju atvaizdais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korisda: 19 rugpjūčio 2010 - 08:50