Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

QUOTE(aridax @ 2010 08 09, 20:39)
Atleiskit, kad isikisiu i jusu temele, bet perskaicius si pasakojima apie krikstynas negalejau istylet.. visu pirma uzjauciu Jus del tokios nemalonios patirties...  4u.gif ir kunigas turejo tikrai kunigiskas but, ir dar krikstateviai auksiniai, kad po tiek ispudziu patys pirma laiko kuo toliau neisdume  biggrin.gif Dziugu, kad bent tolimesne sventes eiga pavykusi buvo.  mirksiukas.gif


Šiandien dar pergalvojau viską, pakalbėjau su kitais, kažkaip nuotraukas žiūrint to krikštynų nemalonumo nesimato ir nebeprisimena. biggrin.gif Dabar labai juokinga. biggrin.gif Tikrai. Bet vis tiek, kitą vaikiuką kokių metukų krikštyčiau. Kūdikėlį gal irgi, bet kai savom kojytėm vaikšto, su ta skraistele maskatuojasi - toks angeliukas... Kažkaip gražiau. Be to, metukų vaikui įdomu nauja aplinka, žvalgosi jis bažnyčioj, o ir nulaikyt, jei pradeda muistytis, lengviau. O šiaip, juk mažesni vaikai nuotraukose gražesni ir žiūrėti tas nuotraukas daug įdomiau.

Vėl žiūriu į nuotraukas. Nu gal ir įdomiau taip smile.gif Nuotykis kažkoks, įvykis, pagal kurį galėsiu sudėlioti nuotraukas fotoknygoje...

Žinot, kunigas sakė, kad daug tėvų išvažiuoja ir atvyksta tik po kelių metų, bet mes gi žemaičiai, negalime kitaip biggrin.gif Išlaukėm, prikalbinom ir pakrikštijom cool.gif Juk iki septynių metų už vaiką sprendžia tėvai.
Kunigai labai bijojo traumuoti, atseit, kad jis užaugęs gali kaltinti, kad pakrikštijom ir t.t. Bet toks pipiras dar per mažas ką prisiminti. O ir po visos ceremonijos baimės nebebuvo likę, juokėsi atsistojęs.

Tiesa, prie krikštynų dalykėlių.
Krikštamotė nupirko butelį konjako, kurį liepė atidaryti tik per 18 gimtadienį, taip pat visiems išdalino gražius lapelius, kur turėjome surašyti linkėjimus, kuriuos įdėjome į voką, o atplėšime jį tik sulaukus pilnametystės. smile.gif Labai buvo įdomu, nes visi taip nuoširdžiai rašė, užsislėpę, kad niekas nematytų, paslapčiom į voką sudėjo. Atsakingai žodžiai sudėlioti buvo. Taip ir knieti paskaityti, ką ten parašė smile.gif Bet išlauksim, išlauksim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveraite1302: 09 rugpjūčio 2010 - 20:47
QUOTE(just-me @ 2010 08 09, 19:25)
Mergaites, sakykit kiek mokejot fotografui tos, kurios ji emet krikstynoms?


Mes mokejom 200 4u.gif nuotrauku laukiam, tikiuos nenusivilti...
Atsakyti
Ir dar idėja, apie kurią pamiršau.
Žadėjau padaryti "Krikštatėvių teises", na, kaip vairavimo, su tam tikrom kategorijom, o prie jų pridėti informacinį lapelį, apie jas smile.gif
Pvz.,išlaikęs kategoriją A puikiai susitvarkys su sauskelnių keitimo subtilybėmis,
išlaikęs kategoriją B iš pirmo žvilgsnio supras krikštasūnio norus ir pageidavimus,
kategorija C leis išlaikyti pusiausvyrą kritinėse situacijose ir tt.
Buvau daugmaž apgalvojusi, bet kadangi laiko nedaug buvo, o ir namų užbaiginėjimo darbai skubos tvarka vyko, tai pamiršau visai. Visai nesudėtinga būtų padaryti, o ir juokinga. smile.gif
Galima kokios nors kategorijos neįrašyti, vėliau kokią užduotį sugalvoti, pvz., pralinksminti krikštuką, priversti šypsotis, ir tik tada, visiems matant, įrašyti kokią nors kategoriją CHI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Filomena S @ 2010 08 09, 22:39)
Mes krikštysim toje pačioje bažnyčioje smile.gif Tai jei ir bus kas ne taip, vienuolis - kunigas jau paruoštas Jokūbo smile.gif


lotuliukas.gif Tai jau tikrai. O mus krikštijo toks šaunus Pijus smile.gif Labai mielas, bet raudo ir prakaitavo tai kaip reikalas biggrin.gif
Tiesa, sakė, kad dažnai vaikai juos palaiko gydytojais, nes drabužis tai baltas. smile.gif Šiaip bažnyčia labai graži, ir atmosfera labai labai. Ir Lukiškių aikštė čia pat, kur galima gražių nuotraukų padaryti. Geras pasirinkimas.
Atsakyti
QUOTE(*Leta* @ 2010 07 23, 20:47)
po dvieju,tai dar nieko- o kaip man nuspet,kas rugsejo vidury desis ? doh.gif  doh.gif
o ir mes nei 6men neturesim dar ,tai nezinau,nei perkaitint nei susaldyt vaiko nesnori,ir galvok dabar ka-kur-kaip...
Butu gal anksciau viskas,a lia ''kuminai'' nesusiderina,datos netinka ir pan ..
As i nevilti jau pulsiu  verysad.gif  ,jau antra data reiks keist... doh.gif Va zmonem pranesi,ir teekst..-vel makalyne gaunas ..wacko.gif

Na tikriausiai pirkt reiktų marškinėlius tikrai. Berniukui gal ir kokia liemenė tiktų, o jei bus labai šalta bažnyčioje megstuką sviesu apvilksi smile.gif

As tai suku galvą, jog balta suknelė su trumpom rankovėm labai tiktų, bet jei bus salta. Tikriausiai imsiu koki megstuka, kad salta nebutu. Nors ir po 2 savaiciu bus.


Papildyta:
Noriu pasidomėti, o kas krikštynų laikraštuke būna? Trumpas reportažas apie vaikiuką, su foto ir svarbiais įvykiais, datomis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filomena S: 09 rugpjūčio 2010 - 23:31

Noriu pasidomėti, o kas krikštynų laikraštuke būna? Trumpas reportažas apie vaikiuką, su foto ir svarbiais įvykiais, datomis?
[/quote]
Tu visiskai teisi. smile.gif
Atsakyti

QUOTE(voveraite1302 @ 2010 08 09, 21:46)
Bet vis tiek, kitą vaikiuką kokių metukų krikštyčiau. Kūdikėlį gal irgi, bet kai savom kojytėm vaikšto, su ta skraistele maskatuojasi - toks angeliukas... Kažkaip gražiau. Be to, metukų vaikui įdomu nauja aplinka, žvalgosi jis bažnyčioj, o ir nulaikyt, jei pradeda muistytis, lengviau. O šiaip, juk mažesni vaikai nuotraukose gražesni ir žiūrėti tas nuotraukas daug įdomiau.

Vėl žiūriu į nuotraukas. Nu gal ir įdomiau taip smile.gif Nuotykis kažkoks, įvykis, pagal kurį galėsiu sudėlioti nuotraukas fotoknygoje...


Na idomiai krikstynas vertinat g.gif

QUOTE(drugelis. @ 2010 08 09, 22:14)
Na, aš nenoriu visai ginčytis - paskaitykit bet kokias religines doktrinas, klauskit kunigų - visi pasakys, kad geriau krikštyti mažą vaiką, negerai ilgai gyventi su įgimta nuodėme. Kiekvieno čia asmeninis reikalas ir nieko aš nesmerkiu, bet kadangi pati esu praktikuojanti katalikė - tai turiu savo tvirtą nuomonę.

drinks_cheers.gif

Del sirsiu medaus: kokia degtine stipresne naudojat?
kazkas buvo minejes midu?ar klystu? "Zalgiris" 75 laipsniu? Nesinori sugadinti doh.gif

Atsakyti
sveikos
paaiskinkite kodel vaikui negalima dovanoti kryziuko per krikstynas
Atsakyti
QUOTE(korisda @ 2010 08 10, 09:41)
sveikos
paaiskinkite kodel vaikui negalima dovanoti kryziuko per krikstynas



Kodel sakote kad negalima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 08 10, 10:45)
Kodel sakote kad negalima?  g.gif

kazkur lyg buvau skaiciusi, ber nerandu kur- sakau gal kuri zinote
Atsakyti
stai ka radau parasyta:
"nežinau kiek tiesos kiek ne, bet man patare niekada neiimti kryzelio jei man kas dovanos ir pačiai niekam nedovanoti, nes tipo dovanodama kryzeli uzkrauni kažkam nešti savo gyvenimo naštą.. o jei gauni tai automatiškai kažkieno naštą irgi neši nežinau kiek čia tiesos, kiek ne, bet tokių dovanų neesu gavus ir niekam nedovanosiu"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 15 rugpjūčio 2010 - 22:17
QUOTE(korisda @ 2010 08 10, 09:53)
stai ka radau parasyta:
"nežinau kiek tiesos kiek ne, bet man patare niekada neiimti kryzelio jei man kas dovanos ir pačiai niekam nedovanoti, nes tipo dovanodama kryzeli uzkrauni kažkam nešti savo gyvenimo naštą..  o jei gauni tai automatiškai kažkieno naštą irgi neši  nežinau kiek čia tiesos, kiek ne, bet tokių dovanų neesu gavus ir niekam nedovanosiu"


As tai manau, kad cia prietarai... jeigu tikesi -issipildys, jeigu ne turbut nelabai...
Atsakyti