Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 08 05, 09:39)
tai kunigas sake gales ir nedirmavoti but kuminais jei pasizades ateity gauti sutvirtinimo sakramenta thumbup.gif

Koks supratingas kunigas, būtų tikras stresas kitų krikštatėvių ieškoti, kai jau išrinkti doh.gif
Atsakyti
panos, noriu paklausti, as dovanoju kriksto sunui dovanosiu tuos maiselius su cukrum, druska , cesnaku ir t.t., desiu i krikstynu deze, ar man taip ir padovanoti ar iteikiant sakyti, kad cukrus dovanoju todel kad gyvenimas saldus butu, muila dovoju kad tam ir tam?ir ar priklauso visa ta geri visa laika laikyti dezutej, ar mama gales issimti ir sunaudoti? kaip turetu but pagal paprocius?
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 08 05, 12:52)
Neklausyk tu to vyro,jie bijo,ka kiti pagalvos,kad tiek daug prisiruosei,mastei,bet cia kiekvieno asmeninis poziuris,ir neleisk,kad jis numustu tau upa.MB irgi is pradziu sake,kam to,kam ano,o dabar jau klausia,ar viska pasidariau,ar viskas ok,ir pats prieina ,paziuri ir ivertina.(nes kelis kartus uzriaumojau,tai pamaste biskuti) lotuliukas.gif

vyras mane tai palaiko, bet tik tiek, nes pirsto net nepajudino biggrin.gif tiesiog sake, kad liksiu nesuprasta, kad visiem bus neidomu ir nesuprantama... doh.gif bet jau pamazu tas nusivylimas praeina ir toliau kimbu i darbus smile.gif

bet istikruju tai daug ko ir atsisakiau, pvz: dangaus ar vandens zibintu (manau tokiu laiku sveciai jau bus issiskirte, o diena jokio efekto nera), zaidimu (na turesiu prie saves, jei jau sveciai persigalvotu ir noretu veiksmo), linkejimu knygos (sakys uztenka psizadejimu ir profesijos) ir dovanu sveciam, nes cia ko, vistiek kur nors numes.... verysad.gif

krikstynos uz 9d. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 08 03, 10:15)

ar tikrai butinas Sutvirtinimo Sakramentas? g.gif  kunigas nieko neminejo 4u.gif na is tikruju as pavelavusi buvau i paskaitele,tai gal ir sake doh.gif  musu busimas krikstatevis nepriejes Sutvirtinimo g.gif  kaip cia dabar bus unsure.gif



Pagal KBK (Katalikų Bažnyčios Katekizmą) būtinas. Bet realiai kunigai apie sutvirtinimo sakramentą ne visada klausia ir dauguma krikštija nebūdami priėmę šį sakramentą.
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2010 08 05, 13:24)
aga man irgi idomu kur butu galima nusipirkti, megoj jau girdejau kad nekokie, gal sakau PC savas pabandyt?

o tai kuriam cia mieste pirkai?


Klaipedoje Bige.
Atsakyti
Labas rytas visoms besiruosiancioms merginoms, mes ir krikstysim rugpjucio 21d kadangi darom labai kukliai tai gal galit kas patart ka padovanot kriksto tevams kaip padeka?
Atsakyti
QUOTE(vaidagad @ 2010 08 06, 08:41)
Labas rytas visoms besiruosiancioms merginoms, mes ir krikstysim rugpjucio 21d kadangi darom labai kukliai tai gal galit kas patart ka padovanot kriksto tevams kaip padeka?

Gražią krikštuko- krikštukės nuotrauką įrėmintą. Bent aš jau būčiau patenkinta tokia dovana. Mes negavom jokios dovanos, nes ji sakė dar ruošiama. Lyg girdėjau, kad tai bus visas krikštynų nuotraukų albumas thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
vienos mamytes prasymu ikeliu darbeli, labai nekritikuokit pirma karta skraiste neriau blush2.gif user posted image
Atsakyti
tikiuosi, kad oras nepaves, ir viskas jums pavyks smile.gif
p.s. mamytes, gal yra dariusiu saldainiu medi? ax.gif jei taip tai gal galit isduoti, kur gipso mases ieskojot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(susypsena @ 2010 08 06, 09:35)
tikiuosi, kad oras nepaves, ir viskas jums pavyks smile.gif
p.s. mamytes, gal yra dariusiu saldainiu medi?  ax.gif jei taip tai gal galit isduoti, kur gipso mases ieskojot? g.gif

Senukuose ir visose kitose statybiniu medziagu parduotuvese,tik ko gero,tai bus dideliais kiekiais,tai vargu ar apsimokes pirkt g.gif Gal kas is savu turi,paklausinek.As tai jei nerasiu gipso,tai tik sampano butelius puosiu saldainem smile.gif
Atsakyti
man vyras sake rodbando parves, sake turetu tikt, o kaip ten bus tai nzn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidagad @ 2010 08 06, 09:41)
Labas rytas visoms besiruosiancioms merginoms, mes ir krikstysim rugpjucio 21d kadangi darom labai kukliai tai gal galit kas patart ka padovanot kriksto tevams kaip padeka?



Mes padovanojom dukrytes nuotrauka ant stiklo piramines ir uzrasem "kriksto mamytei"... Copi1 mokejom po 30 Lt. Neuzima vietos ir tikrai neikis i stalciu. smile.gif
Atsakyti