Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

Mergaitės, gal galit pagelbėti? Kaip iškirpti apvaliai veiduką iš nuotraukos?Na nemoku blush2.gif Gaunasi tik kvadratas.O noriu įtupdyti į etiketę, negražiai gaunasi unsure.gif O gal kuri galėtų padaryti tai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2010 08 04, 11:52)
Mergaitės, gal galit pagelbėti? Kaip iškirpti apvaliai veiduką iš nuotraukos?Na nemoku blush2.gif Gaunasi tik kvadratas.O noriu įtupdyti į etiketę, negražiai gaunasi unsure.gif O gal kuri galėtų padaryti tai? blush2.gif

as karpau apvalius veidukus su PS, kur kaireje puseje lango yra irankiu juosta, tai pats pirmas irankis marquee tool, uzvesk pele ant to irankio, paspausk desini peles klavisa ir pasirink Eliptical marquee tool ax.gif
Atsakyti
Kur Kaune pigiausi heliniai balionai?
Atsakyti
Patarkit, kaip graziai masina papuosti ax.gif gal, kas turi geru minciu ir ideju bigsmile.gif
Aciu 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Indula @ 2010 08 04, 14:33)
Kur Kaune pigiausi heliniai balionai?


Man ir idomu g.gif mirksiukas.gif tai helio balionus turbut ta pacia diena reikia pirkti g.gif nes jie tik laikosi 24 val., oj kiek visko reikia zinoti tongue.gif
Apsvieskit biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2010 08 04, 11:48)
didelis AČIŪ už greitą pagalbą padėjusioms mamytėms  4u.gif


Ar tiko?
QUOTE(Irmama @ 2010 08 04, 12:37)
Patarkit, kaip graziai masina papuosti ax.gif gal, kas turi geru minciu ir ideju bigsmile.gif
Aciu 4u.gif

Papildyta:
Man ir idomu g.gif  mirksiukas.gif tai helio balionus turbut ta pacia diena reikia pirkti g.gif nes jie tik laikosi 24 val., oj kiek visko reikia zinoti tongue.gif
Apsvieskit biggrin.gif  mirksiukas.gif

Kuom puost nezinau,nes nesiruosiu,masina ir taip grazi bus biggrin.gif o kas del balionu,tai tik ta pacia diena,nes rasit pazemej kita diena doh.gif
Atsakyti
Laba ryta
kaip skrenda laikas,shakes
jau ne si o kita sestadieni ir mes krikstysimes bigsmile.gif
Beveik viska turime. Zaidimukus susakiau kriksto mamai. Korteles profesijai ir pasizadejimams padarytos,popieriukai saldainiams atspausti,liko tik ivinioti,dovaneles visiems jau arba pas mane arba uzsakymo stadijoje. Zvake nupirkta, krikstadeze irgi yra. Laikrastukas priduotas i spaustuve. Vakar nuspirkau suknele,tik reiks truputi patrumpinti. Mazyliui rubeliai vakar turejo buti nunerti.
Liko nusipirkti graziu vienkartiniu indu, ivinioti saldainius, ir balionus sventimo vietai papuosti. Ir dar pasukti galva kad ko nepamirsciau. Kazi kiek kainuoja pompa balionams pusti? g.gif ai dar reik nupirkti buteli saugojimui. Norejom sodinti medeli bet kazkas rase kad gali neprigyt g.gif

Beje buvom pas kuniga tai visgi sutvirtinimo sakramentas privalomas. Bet mes susidureme su dilema: musu busimi kriskto tevai turi tik komunijas,o ir is pazytamu nerandam tokiu kurie buti dirmavoti. esam abu su vyru dirmavoti,bet nebusime krisktateviai savo vaikui doh.gif tai kunigas sake gales ir nedirmavoti but kuminais jei pasizades ateity gauti sutvirtinimo sakramenta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2010 08 04, 14:37)
Patarkit, kaip graziai masina papuosti ax.gif gal, kas turi geru minciu ir ideju bigsmile.gif
Aciu 4u.gif

Papildyta:
Man ir idomu g.gif  mirksiukas.gif tai helio balionus turbut ta pacia diena reikia pirkti g.gif nes jie tik laikosi 24 val., oj kiek visko reikia zinoti tongue.gif
Apsvieskit biggrin.gif  mirksiukas.gif

labas mergaites jungiuosi ir i jusu buri nes rugpjucio 14 d. krikstynsim savo suneli. labai graziu ideju prisirinkau pas jus ir visoms zemai lenkiuosi uz kuribiskuma ir mintis. 4u.gif
del helio balionu kalbejau su pazystamu kuris dirba jau keleta metu baliomanijoj, tai sake, kad tikri helio balionai laiko 8 valandas, t.y. balionai pripusti gryno helio, o perpardavejai heoli maiso su paprastu oru ir jie laiko labai trumpa laika, todel del to reikia gerai apmastyti si sprendima su balionais, kad paskui nereiktu gailetis pinigeliu.
del masinu papuosimo turiu pasiulyma gal kuriai tiks. pati sia ideja pasinaudojau sales sienu papuosimu. Dariau dobiliuku lapukus spalvotus labai graziai atrodo. jei gausis imesiu nuorodele http://afancifultwis...ly-lucky-h.html tikrai super atrodo wub.gif
Atsakyti
tik 8 val? g.gif kiek esu vaikui pirkusi tai po kelias paras issilaiko prie lubu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 08 05, 11:12)
tik 8 val? g.gif  kiek esu vaikui pirkusi tai po kelias paras issilaiko prie lubu 4u.gif

gali but nesiginciju tik sakau ka man sake blush2.gif gal kabet kabo bet nepakyla? g.gif a velnias zino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 08 05, 10:12)
tik 8 val? g.gif  kiek esu vaikui pirkusi tai po kelias paras issilaiko prie lubu 4u.gif

Teko girdėti tai čia tie gerai laiko, kur yra ten visokie peliukai, nu kur tokie forminiai. O vat paprasti apvalūs balionai pripūsti helio kažkaip nelabai schmoll.gif Yra firmos kurios užsiėma tokias balionais, tai gal ten pas juos geriau, sako kažko pripila, kad ilgiau laikytų. Mes pirkom Kaume Megoj, tai oi kaip nusivyliau, vos vos patys kilo, o apie pakilimą kartu su paprastais tai net kalbos nebuvo schmoll.gif Daugiau tikrai nepirkčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2010 08 05, 11:15)
gali but nesiginciju tik sakau ka man sake blush2.gif gal kabet kabo bet nepakyla? g.gif a velnias zino ax.gif


Mes pirkom po 3 Lt, kurie kaip sake 8 val., o po 4 Lt. - 24 val. laiko. Bet cia jie apsidraudzia, nes nuo silumos pati pardaveja sake, kad nebeatlaiko. Pirkom 12val., tai dar ir nakti puikiausiai kilo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 08 05, 09:12)
tik 8 val? g.gif  kiek esu vaikui pirkusi tai po kelias paras issilaiko prie lubu 4u.gif


Tai cia tikriausiai kalbi apie folinius helinius balionus,ne apie paprastus?jei foliniai,tai sutinku,kad issilaiko thumbup.gif
QUOTE(susypsena @ 2010 08 05, 10:40)
oj mamytes, as jau puolu  i nevilti kad visas mano vargas bus suniui ant uodegos... dar daug padaryti uzsibrezus esu, bet vakar vyras visa azarta numuse  verysad.gif bet nemesiu  dabar visko, juolab kad del vaiko darau, o ne del tu kam tik ramiai prie stalo pasedet ir pagert rupi doh.gif o tai supratimas.....tyliu.
kaip jum mamytes sekasi planuoti svente? ar dar daug darbeliu liko? smile.gif

Neklausyk tu to vyro,jie bijo,ka kiti pagalvos,kad tiek daug prisiruosei,mastei,bet cia kiekvieno asmeninis poziuris,ir neleisk,kad jis numustu tau upa.MB irgi is pradziu sake,kam to,kam ano,o dabar jau klausia,ar viska pasidariau,ar viskas ok,ir pats prieina ,paziuri ir ivertina.(nes kelis kartus uzriaumojau,tai pamaste biskuti) lotuliukas.gif
Atsakyti