Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

QUOTE(Justuteee @ 2010 07 31, 13:58)
sveikutes...noriu paprasyti pagalbos...gal galetumete pasidalinti savo mintimis ka dabar dedate i kriksto deze?ir kokia reiksme?as planuoju deti:rozini ir maldaknyge-ateiciai,t.y.pirmai komunijai,kriksto zvake,skraiste ir pazymejima,angeliuka-kad saugotu,megztas kojnaites-kad lengva butu per gyvenima eiti...gal dar galetumete ka patarti? blush2.gif

Pamiršau doh.gif Dar dėjom muiliuką- kad švarus augtų ir rankšluostuką- kas tvarkingas būtų. Taip ir galvojau, kad būsiu kažką pamiršus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 07 31, 15:34)
Galvoji izeidei?  lotuliukas.gif Suprantu, kad esi nevaisingas, bet gi paziurekim is kitos puses - nebeveisi savo parazites rases  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

thumbup.gif Geriausiai nekreipti dėmesio schmoll.gif Todėl jo įžeidinėjimai man tik juoką kelia, ant nesveiko žmogaus pykti negalima. 4u.gif
Atsakyti
Moderatorės temutę patvarkė ax.gif Ačiū joms 4u.gif Ir atsiprašom, kad ji virto biski ne į temą, bet kantrybė irgi turi ribas. Atsiprašom blush2.gif
Kas dėl krikštynų. O jūs paskui nešvenčiat tos dienos kiekvienais pvz. metais g.gif Tą prasme neminit kaip nors su savo krikštuku, kur nors nenuvažiuoja, neaplankot jo g.gif Bet aš turiu mintį tą pačią dieną, nes savo krikštuką privalu lankyti ir bendrauti. Kažkaip pagalvojau, kad gali tapti visai graži tradicija susitikti krikšto dieną ir ją kažkaip minimaliai paminėti bigsmile.gif Kažko daug nereikia, tai gali būti namie keptas pyragas ir pasivaikščiojimas parke ax.gif Ką manot g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DEM: 31 liepos 2010 - 18:42
QUOTE(slitka @ 2010 07 30, 22:17)
as busima kriksto mama, tai as pati mamytei pasakiua ka pirksiu ta prasme zvake, skraiste , dovana plius siokios tokios atrakcijos, zinau kad priklauso moketi baznyciai, kepti (pirkti) pyraga, taciau pyrago nepirksiu ir baznycioj nemokesiu, del baznycios cia gaunasi jau truputi piniginiai isipareigojimai, tai siuos dalykus mamyte susitvarkys.



o jei kriksto tevai apie nieka neuzsimena, man uzklausti, nes jie gal nezino, tai jiems priklausytu?
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2010 07 31, 20:08)
o jei kriksto tevai apie nieka neuzsimena, man uzklausti, nes jie gal nezino, tai jiems priklausytu?

Savaime aišku pasiklausk, kad paskui nekiltų kokių nesusipratimų. Man tai iš karto mamytė pasakė: rūbai ir skraistė bus jos, nes ji norinti apsirengti vaikiukus pagal save. O va žvakė ir papuošimai buvo mūsų. Kai dariau krikštuko laikraštuką, man prireikė krikšto vardo, paklausiau, tai ji nustebo: pasiodo jį išrenka krikšto tėvai, todėl ji nieko nežinanti blink.gif Tada ir aš nustebau blink.gif Tai tiesiog paieškojau ir mandagiai pasiūliau kelis, paaiškindama jų prasmę, kas tie šventieji buvo ir pan ir bendrom jėgom išsirinkom vieną. Kas neaišku, būtinai klauskit. Aš tai daug ko klausiau: ar tik krikštynų scenarijus pagal SM, kokios dovanos norėtų ( galvojom žaislą pirkti, bet jie norėjo kažko atsiminimui, tai pirkom medalioną) ir pan. Reikia kalbėtis, pačiai bus lengviau, mažiau įtampos. Savo kailiu patyriau ką reiškia kai tu ruošiesi, vertiesi per galvą, o kitas, kuriam ir priklausytų tyli ir nerodo jokio susidomėjimo. doh.gif
Atsakyti
Norejau pasiteirauti, gal kuri yra uztikusi kur pirkti grazia balta pintinaite (ji butu dedama i kraicio skryniai) Velykiniam marguciui ?
Atsakyti
QUOTE(Elze.22 @ 2010 07 31, 22:05)
Norejau pasiteirauti, gal kuri yra uztikusi kur pirkti grazia balta pintinaite (ji butu dedama i kraicio skryniai) Velykiniam marguciui ?

Aš tai dėjau paprasta, atseit medinę pintą pintinėlę blush2.gif
Atsakyti
labas,

mūsų šventė buvo praėjusį savaitgalį, tai galvoju truputį papasakot, kaip atšventėm ax.gif

ryte atvažiavo fotografė nufotkint mažiukės aprengimo, o panelė kaip tyčia nė nesiruošė keltis, tad teko žadint, kad paskui nereiktų visko paskubom daryt ir nepavėluotume į bažnyčią. po trumpos fotosesijos namie išvykom į klaipėdos karaliaus kristaus bažnytėlę. ji labai jauki, buvo gražiai papuošta, nes tądien vyko daugybė vestuvių. fotografė sakė, kad šiaip krikštynom jos nepuošia, tai mums pasisekė, galima sakyt. bet šiaip šios bažnytėlės niekam nerekomenduočiau vien dėl kunigo schmoll.gif maža to, kad visą ceremoniją pravarė greitakalbe (kažin, ar užtrukom ilgiau nei 15 min.), tai dar po ceremonijos kunigas iškart dingo nespėjus su juo nė nusifotografuot doh.gif krikštatėvis dar ėjo jo kviestis, o tas pasakė, kad jam į laidotuves reik, tai taip ir neatėjo... vienžo, biznierius tikras, jam tik pinigus daryt įdomu... dar nuvėlė, kad, tipo, iš anksto reikėjo pasakyt, kad norėsim fotkintis doh.gif kiba, jam čia pirmos krikštynos, kad nežino, kas paprastai po ceremonijos daroma doh.gif nu bet nieko, nusifotkinom ir be jo cool.gif tiesa, prie bažnytėlės visiems svečiams dalinom tokius angeliukus - seges, kurios apjungė visus svečius

user posted image

po ceremonijos išgėrėm šampės simboliškai ir išvažiavom visi prie jūros pasifotkint. oras pasitaikė super, nes juk dieną prieš tai lijo, tai jau nuotaika išvakarėse buvo visai nekokia 4u.gif kol ten mums vyko fotosesija, svečiai braidė po jūrą, plepėjo, vaikai pūtė muilo burbulus. buvo kas su visais rūbais išsimaudė doh.gif lotuliukas.gif

na, o baliaus vietoj jau mūsų laukė visi svečiai (buvo 29 suaugę ir 7 vaikai rolleyes.gif ) susėdus prie stalo, krikštatėviai perdavė mums krikšto liudijimą (bažnyčiai ryškiai krizė, nu tokio baisaus krikšto liudijimo mes dar nebuvom matę doh.gif ) ir skraistę, paskui iškėlė dukrytę virš vaišių stalo, kad visada būtų soti.

salei papuošti buvau pakabinus tokius 10 spalvotų lapų, ant kurių po nuotrauką iš kiekvieno mažiukės mėnesio ir šalia eilėraštukas, tai visi ten skaitė ir graudinosi smile.gif

user posted image

daugiau žaidimų kaip ir nežaidėm, nors buvau pasiruošus, tiesiog mums pavalgius taip gerai nulijo, kad lauke pasidarė taip gaivu gaivu, kad salėj nelabai ir besinorėjo sėdėt

šventei įsibėgėjus įteikėm dovanėles seneliams ir krikštatėviams. močiutėms dovanojom po medinį išdegintą šaukštą ir lininę prijuostę su užrašu, įrėmintus močiutės pasižadėjimus Evelinutei ir krikštynų laikraštuką. seneliui padovanojom dekupažintą taupyklę, kad visada turėtų smulkių jos užgaidoms biggrin.gif krikštatėviams padovanojom įrėmintus Evelinutės prašymus, geltonus didelius vardinius rankšluosčius ir po laikraštuką. tuo pačiu gavom ir mes iš krikštatėvių įrėmintus įsakymus tėvams smile.gif vieną laikraštuką perleidom svečiams, kad parašytų po palinkėjimą krikštukei. o laikraštukas mūsų atrodė taip ax.gif

user posted image

tiesa, prie kiekvieno svečio lėkštės buvom padėję po dovanėlę - mažą dėžutę su dviem saldainiais su dukrytės foto smile.gif

buvom nusipirkę dar kelis dangaus žibintus, bet nespėjo sutemt, kai svečiai pradėjo skirstytis, visgi anksti susirinko, tai anksti ir namo. tai, sakėm, paleisim juos per pirmąjį dukrytės gimtadienį smile.gif šiaip svečiai buvo labai patenkinti švente, dėkojo už malonius įspūdžius ir mūsų įdėtą darbą wub.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif praejo ir mano maziuko krikstynos... turiu pasakyti, kad mazius mane ismuse is mano plano. anksti atsikele, o po to aisku neuzmigo. tad daug ko nepadarem, buvau siaubingai susinervinusi...pavages maziukas visa laika baznyteleje prakrioke doh.gif uztat pakrikstytas is karto nuluzo smile.gif na pasizadejimu korteles, ir profesijos spejimas visiems patiko, o kosyte is pradziu kelusi nepasitikejima sudare gera ispudi ir buvo kabinama saukstais lotuliukas.gif balionu nespejau paimti, tad ju nebepirkom doh.gif pasibuvom smagiai... klaidas bandysiu istaisyti po dvieju savaciu. tada busiu kriksto mamyte wub.gif i pastuka idesiu krikstuko pavyzdeli... rusisko nespausdinau, pritrukau laiko paruosti. uzteko tik lietuvisko.
Atsakyti
QUOTE(Justuteee @ 2010 07 31, 14:58)
sveikutes...noriu paprasyti pagalbos...gal galetumete pasidalinti savo mintimis ka dabar dedate i kriksto deze?ir kokia reiksme?as planuoju deti:rozini ir maldaknyge-ateiciai,t.y.pirmai komunijai,kriksto zvake,skraiste ir pazymejima,angeliuka-kad saugotu,megztas kojnaites-kad lengva butu per gyvenima eiti...gal dar galetumete ka patarti? blush2.gif

as i kriksto dezute desiu 5 maiselius su druska, cukrum, muilu, cesnako gabaleliu ir angeliuka, nedidele dezute, visko nesutalpinciau smile.gif

QUOTE(DEM @ 2010 07 31, 19:42)
Moderatorės temutę patvarkė ax.gif  Ačiū joms 4u.gif  Ir atsiprašom, kad ji virto biski ne į temą, bet kantrybė irgi turi ribas. Atsiprašom blush2.gif
Kas dėl krikštynų.  O jūs paskui nešvenčiat tos dienos kiekvienais pvz. metais g.gif  Tą prasme neminit kaip nors su savo krikštuku, kur nors nenuvažiuoja, neaplankot jo g.gif  Bet aš turiu mintį tą pačią dieną, nes savo krikštuką privalu lankyti ir bendrauti. Kažkaip pagalvojau, kad gali tapti visai graži tradicija susitikti krikšto dieną ir ją kažkaip minimaliai paminėti bigsmile.gif  Kažko daug nereikia, tai gali būti namie keptas pyragas ir pasivaikščiojimas parke ax.gif  Ką manot g.gif

niu nezinau, ar butina laukti kol sueis nuo krikstynu vieneri metai, kad kriksto vaikui ka nors paorganizuot, manau tikrai nera svarbu, svarbu kad savo vaikuti lankai, juk gali kokia svente ar pasivaikciojima organizuot be jokios progos, kuo dazniau kriksto vaikas mamo kriksto tevelius tuo geriau smile.gif

QUOTE(1000inis @ 2010 07 31, 21:08)
o jei kriksto tevai apie nieka neuzsimena, man uzklausti, nes jie gal nezino, tai jiems priklausytu?

geriau pasisneket, maza kas, o gal kriksto tevai viska organizuoja, bet tyli smile.gif nieko blogo neatsitiks jei uzklausi smile.gif
Atsakyti
beje, maximoj pirkau labai dailu krepsiuka sudeti maiseliams uz 1.99 lt akcija kazkokia, gal kam pravers. i ji galima itiesti grazia servetele, nors jis ir taip dailus... toks apvalutis, nedidukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2010 07 31, 22:15)
labas,

mūsų šventė buvo praėjusį savaitgalį, tai galvoju truputį papasakot, kaip atšventėm  ax.gif 

išvykom į klaipėdos karaliaus kristaus bažnytėlę. ji labai jauki, buvo gražiai papuošta, nes tądien vyko daugybė vestuvių. fotografė sakė, kad šiaip krikštynom jos nepuošia, tai mums pasisekė, galima sakyt. bet šiaip šios bažnytėlės niekam nerekomenduočiau vien dėl kunigo  schmoll.gif maža to, kad visą ceremoniją pravarė greitakalbe (kažin, ar užtrukom ilgiau nei 15 min.), tai dar po ceremonijos kunigas iškart dingo nespėjus su juo nė nusifotografuot  doh.gif  krikštatėvis dar ėjo jo kviestis, o tas pasakė, kad jam į laidotuves reik, tai taip ir neatėjo... vienžo, biznierius tikras, jam tik pinigus daryt įdomu... dar nuvėlė, kad, tipo, iš anksto reikėjo pasakyt, kad norėsim fotkintis  doh.gif  kiba, jam čia pirmos krikštynos, kad nežino, kas paprastai po ceremonijos daroma  doh.gif

Koks kūnigas jūs krikštyjo?
Mes praeitą savaitgalį taip pat šioje bažnyčioje krikštyjom savo sūnelį. Na apiega užtrūko apie 20-30 min. , bet labai patiko. Kūnigas savo iniciatyva pakvietė išpradžiu mus su krikštatėviais su juo nusifotkinti, vėliau pakvietė ir visus sviečius arčiau.
Atsakyti
Na mes ir jau tapome kriksto teveliais tad stengsiuosi parodyti nors dalele visko ka mes dareme, taigi dariau pasizadejimus seneliam teveliam ir krikstateviam, tik nuo dvieju nukrito po puse drugelio blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
instrukcija vaiko prieziurai ir krikstuka
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo honeyyy: 01 rugpjūčio 2010 - 13:18