Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

QUOTE(Jūržolė @ 2010 07 27, 20:14)
Tai gi, šios temos įkvėpta ir aš nusprandžiau, kad jau laikas ir man nusinerti suknelę. Pristatu savo fantazijos vaisių:


Gražu ir gražu, kad fantazijos vaisius drinks_cheers.gif niekas tokios neturės thumbup.gif
Atsakyti
Laba...noreciau patarimo, kalba eina apie sukneles is tu juostu,tikriausiai zinote apie ka as...sese neria man ir dukrytei vienodas krikstynoms,klausimas,koki virsu daryti,man cia dilema,noreciau visai,kad butu vienodos pilnumoje, bet neismastau kaip tai padaryti, koks virsus graziai ziuretusi ir suaugusiam ir mazai mergytei, na,ne tokiai jau mazai,3metukai.Gal kas duos kokiu minciu,busiu dekinga bigsmile.gif
Atsakyti
Dar kartelis visoms ačiū. Aplamai labai miela ir šilta ši temukė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 07 28, 09:53)
Laba...noreciau patarimo, kalba eina apie sukneles is tu juostu,tikriausiai zinote apie ka as...sese neria man ir dukrytei vienodas krikstynoms,klausimas,koki virsu daryti,man cia dilema,noreciau visai,kad butu vienodos pilnumoje, bet neismastau kaip tai padaryti, koks virsus graziai ziuretusi ir suaugusiam ir mazai mergytei, na,ne tokiai jau mazai,3metukai.Gal kas duos kokiu minciu,busiu dekinga bigsmile.gif

gal gali parodyt modeliuką, pagal kurį daro, vaizdą matant, bus aiškiau patart smile.gif
Atsakyti
Pagal sita stai... bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratike13: 28 liepos 2010 - 11:13
o tokios pat nenorit? o vaikui daryt platesnėm petnešom ir mažiau iškirpta delkote sritim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2010 07 27, 21:42)
Aš tai nerčiau nuo viršaus žemyn sijoną ratu be siūlių ir po to prinerčiau viršutinę dalį ir tada sijoną į apačią reikėtų platinti. O platinti tai pagal reikalą tiesiog rašto motyve pridedant po vieną ar daugiau stulpelių su užmetimu, ar dar kaip nors - idėja kils beneriant, sėkmės mirksiukas.gif

aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 07 28, 11:15)
o tokios pat nenorit? o vaikui daryt platesnėm petnešom ir mažiau iškirpta delkote sritim mirksiukas.gif

cia man kaip ir grazu...bet man netinka,nes peciai platus pas mane...man labiau V iskirpte tinka...
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 07 28, 12:50)
cia man kaip ir grazu...bet man netinka,nes peciai platus pas mane...man labiau V iskirpte tinka...

tai sau darykit kaip sakot, o vaikui plačiom petnešėlėm ir mažu išėmimu kakliuko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2010 07 27, 20:14)
user posted image



NOOOORIU TOKIO SVARKELIO bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 07 28, 13:03)
NOOOORIU TOKIO SVARKELIO  bigsmile.gif  wub.gif

Pora savaitėlių vakarais prie teliko su vašeliu ir bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Tada gal galima rasteli? blush2.gif
Atsakyti