Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

QUOTE(Jollyk @ 2010 09 03, 15:23)
aciu visoms uz pagyrimus 4u.gif
o del pasijonio ne pas mane... lotuliukas.gif  smile.gif
keiciam tema,ne tuoj moderatores supyks uz plepaliukus biggrin.gif

dar viena sauni mamyte su dukryte... wub.gif cia atrodo ir pasijonis labai grazus... wub.gif



oi kaip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2010 08 26, 16:22)

Nu cia man nerealu thumbup.gif Taip jau dailiai viskas sudeliota, kad jau dailiau turbut neimanoma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 08 30, 19:54)
bigsmile.gif  O, aš iš tokių pat siūlų dar praeitą rudenį lapelius/gėlytes pradėjau nert. Tai dar tebeneriu. Kartais  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif 
O kad "nesižiūri", anot jūsų, manau, kaltas pamušaliukas. Keisčiau jį į tokios spalvos, kokia yra tamsiausia tų margų siūliukų, ar net dar vos tamsesnė. Tada raštas išryškėtų. O dabar jis vietomis tarsi prasmenga, susilieja su fonu. O norėtusi viską matyti. Kiek matosi, nunerta dailiai  4u.gif

aciu uz ideja - reikes tikrai tamsesn pasijoni pabandyti thumbup.gif
Atsakyti
o kaip jus patartumet nert , kad galas nebutu ilgesnis uz prieki? nes jau kai pilvukas bus kiek suprantu priekis kelsis ir kvailai atrodys
Atsakyti
Mezgėjėlės, kurios mezgat sukneles pagal servetėlių schemas, ar kažkiek mažinat akių skaičių?Nes man labai susigarbanojo, bijau, kad bus labai pūsta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2010 09 04, 17:44)
Mezgėjėlės, kurios mezgat sukneles pagal servetėlių schemas, ar kažkiek mažinat akių skaičių?Nes man labai susigarbanojo, bijau, kad bus labai pūsta unsure.gif


Nu nemažinau niekada unsure.gif O kas ten garbanojasi??? kai išsitampo išplovus, viskas būna čiki 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2010 09 04, 17:44)
Mezgėjėlės, kurios mezgat sukneles pagal servetėlių schemas, ar kažkiek mažinat akių skaičių?Nes man labai susigarbanojo, bijau, kad bus labai pūsta unsure.gif

saulės kliošas tam ir yra kad būt apačioj daug jo mirksiukas.gif nepergyvenk, išskalbsi, ištampysi gražiai ir bus liuks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2010 09 04, 18:14)
Nu nemažinau niekada  unsure.gif O kas ten garbanojasi??? kai išsitampo išplovus, viskas būna čiki  4u.gif



QUOTE(Capricorn @ 2010 09 04, 18:45)
saulės kliošas tam ir yra kad būt apačioj daug jo mirksiukas.gif nepergyvenk, išskalbsi, ištampysi gražiai ir bus liuks mirksiukas.gif

Ačiukas 4u.gif Tada varau toliau rolleyes.gif Tiesa, aš neriu, o nemezgu, bet gal irgi išsitemps? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2010 09 04, 19:01)
Ačiukas 4u.gif Tada varau toliau rolleyes.gif Tiesa, aš neriu, o nemezgu, bet gal irgi išsitemps? ax.gif

jei viską darai pagal schemą-taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 09 02, 03:28)


Sveikutes,gal butu galima kokia schemute panasios i sia suknele 4u.gif nesu siuo budu nieko mezgusi,bet pagaliau prisiruosiau,cia jinai megzta virbalais serveteles budu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vidike @ 2010 09 04, 20:31)
Sveikutes,gal butu galima kokia schemute panasios i sia suknele 4u.gif nesu siuo budu nieko mezgusi,bet pagaliau prisiruosiau,cia jinai megzta virbalais serveteles budu? smile.gif

taip,serveteles budu megzta,zinau,kad kazkur yra panasaus sijono schema,as mezgiau be jokiu schemu ziuredama i originalo nuotrauka.

o va dar viena suknele su seimininke.
taisytina:
rankoviu ilgis
pasuknele
ir manau reiktu vis delto liemeni paryskinti smile.gif
user posted image
Atsakyti
Viliuteee-labai sauni suknyte thumbup.gif
manau paryskint liemeni reiktu-arba megztu dirzu ir suristu kaspinu,arba standziu nertu dirzu aukstyje 'po krutine'... blush2.gif
tu juk su fantazija,surasi koki varianta... smile.gif
Atsakyti