Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

Kai Viliute įkelia savo darbelį, net tema linksmesnė pasidaro... thumbup.gif
Atsakyti
aciu mielosios uz vertinimus,o siulu prireike 6 su silku.buvo planuota suknelei su rankovytem ,kaip sita,bet pritrukau siulu.
user posted image
Atsakyti
Super darbeliai Viliutes thumbup.gif Gal suknutes schemute pasidalintumet?
Atsakyti
Viliutee, per kiek laiko galima numegzti toki grozi blush2.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingauk: 02 rugsėjo 2010 - 19:51
Puiki suknelė, Viliuteee. thumbup.gif
Atsakyti
O as ieskau mocheriniu siulu pirkt ir niekur nerandu sad.gif Aisku ne Vilniuj esu, o mazam Lietuvos kurorte, tai turbut cia ir nerasiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2010 09 02, 22:05)
O as ieskau mocheriniu siulu pirkt ir niekur nerandu sad.gif Aisku ne Vilniuj esu, o mazam Lietuvos kurorte, tai turbut cia ir nerasiu  doh.gif


norejau jums del siulu AZ parasyti,bet neissisiuncia
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2010 09 02, 22:05)
O as ieskau mocheriniu siulu pirkt ir niekur nerandu sad.gif Aisku ne Vilniuj esu, o mazam Lietuvos kurorte, tai turbut cia ir nerasiu  doh.gif

Ne i tema, bet parasysiu... o nenorit pabandyt internetinej parduotuvej nusipirkt? Arba imanomas variantas pas kokia forumiete paprasyt, kad nupirktu ir atsiustu... nemanau, kad jau taip sunku butu... mirksiukas.gif
Atsakyti
Villiute-kaip visada super thumbup.gif
dar ir cia pasirodau suknele nerta mamytei ir dukrytei-panaiom pasipuosusios buvo... ax.gif


user posted image
user posted image
Atsakyti
Aš pastoviai žiūriu Jūsų visų darbelius thumbup.gif mezgėjėlės tikrai šaunuolės wub.gif


QUOTE(Jollyk @ 2010 09 03, 12:14)
Villiute-kaip visada super thumbup.gif
dar ir cia pasirodau suknele nerta mamytei ir dukrytei-panaiom pasipuosusios buvo... ax.gif
user posted image
user posted image



Tik va nesuprantu vieno dalyko.... kodėl pasuknelės siuvamos virš kelių, jei suknelė daug ilgesnė? Noras parodyti kojas (ar ne geriau tada trumpesnė suknelė?), pritrūko medžiagos? ar dar kokios priežastys???
tokios pasuknelės sugadina visą vaizdą. Žmogus turi nuostabią suknelę, o vaizdo mažai....... (bet čia tik mano nuomonė smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2010 09 03, 13:33)
tokios pasuknelės sugadina visą vaizdą. Žmogus turi nuostabią suknelę, o vaizdo mažai.......  (bet čia tik mano nuomonė  smile.gif  )

pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2010 09 03, 13:33)
kodėl pasuknelės siuvamos virš kelių, jei suknelė daug ilgesnė? tokios pasuknelės sugadina visą vaizdą. Žmogus turi nuostabią suknelę, o vaizdo mažai.......  (bet čia tik mano nuomonė  smile.gif  )

Tikriausia nori, kad per karščius vėsiau būtų ir vėjas pleventų per padelkas.
Atsakyti