Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

Merginos,norėčiau paklausti: kai mezgat servetėlinius mocherinius sijonus 9ir ne tik ),kaip jūs gražiai prijungiat siūlą,pasibaigus kamuoliukui. Aš visada surišu. Ne mocheriniuose mezginiuose be problemų pasikavoja,bet va šituose retuose-nemoku,nor nušauk doh.gif Iš karto matau,kur prijungtas siūlas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 08 30, 20:30)
Merginos,norėčiau paklausti: kai mezgat servetėlinius mocherinius sijonus 9ir ne tik ),kaip jūs gražiai prijungiat siūlą,pasibaigus kamuoliukui. Aš visada surišu. Ne mocheriniuose mezginiuose be problemų pasikavoja,bet va šituose retuose-nemoku,nor nušauk  doh.gif  Iš karto matau,kur prijungtas siūlas  doh.gif

Taikau, kad sujungimo vieta būtų ties sumegztomis akimis, tada nesimato.
Atsakyti
tik nesijuokit bet pasakysiu kaip aš sujunginėju kai siulas baigiasi aš paiimu gala naujo siulo ir sudėjus tarp dregnų rankų patrinu jei storesnis siulas tai per suse perskiriu prieš sudedama siulus ir kelias akis pamezgu tokiu dvigubu siuliuku man tai nesimato kurioj vietoj čia taip sudėjau bet taip darau tik su besiveliančiais tarpusavyje siulais su kokia mercerizuota medvilne nieko nesigaus
Atsakyti
as surisu audejos mazgu. ir likusius galiukus veriu i adatair iveriu i pati siuliuka. O jau likusius galiukus nukerpu. Net mocheriniai siuliukai buna minimum is dvieju giju susukti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 09 01, 00:51)
as surisu audejos mazgu. ir likusius galiukus veriu i adatair iveriu i pati siuliuka. O jau likusius galiukus nukerpu. Net mocheriniai siuliukai buna minimum is dvieju giju susukti. mirksiukas.gif

o kaip tas audėjos mazgas atrodo?kaip jis rišamas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 09 01, 09:49)
o kaip tas audėjos mazgas atrodo?kaip jis rišamas? blush2.gif


Aš nevisai atsakysiu į jūsų klausimą, bet įdėsiu nuorodėlę, kur parodyta nemažai stebuklingų būdų, kaip sujungti siūlus, kad nesimatytų. Ten su video medžiaga, truputį žemiau Joining yarn (neseniai MZ psl buvo įdėtas genialiai numegztas vaikiškas megztukas be mazgų, kur abi pusės išejo gerosios)
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 09 01, 08:49)




O audejos mazgas toks
arba toks. ( cia tinka 3 pirmieji)Tokie mazgai gerai uzsiverzia, mazai praslysta. gerai uzverzus mazgiukas mazas gaunas. Belieka tik siula i siula sukisti.
Papildyta:
QUOTE(eya @ 2010 09 01, 11:41)


As ir viska mezgu be siuliu. galim vilkt tiek gera tiek isvirkscia puse. O labiausiai patinka kad nereik susiuvinet. Ir kai skalbi per siules nesusitraukia ir ne patysta.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 09 01, 21:58)



thumbup.gif
Atsakyti
Viliuteee kaip visada nuostabus darbas... clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 09 01, 20:58)

Laaaaaaaabai grazu
Atsakyti
Viliute, kaip visada šaunus darbas thumbup.gif Kiek suvalgė siūliuko ši suknutė? g.gif
Atsakyti