Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

Bastinga ,zuviuk ,jau kiek cia darbelio ideta,jau kokie groziai thumbup.gif
Rife,nuostabi suknele wub.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif Kiek čia daug grožybių 4u.gif
O štai mano darbelis jūsų teismui blush2.gif

user posted image

user posted image

P.s. sorry už prastą kokybę smile.gif
Atsakyti
Šįkart susilaikysiu nuo komentarų cool.gif
Atsakyti
Kaip cia praziopsojau Bastingos suknute..nerealu, nerealiausia! wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2010 08 25, 12:48)
Darbstules ateinu su klausimuku  g.gif
Gal kuri uzmatet sios sukneles schemute,  turiu tik foto.
user posted image

Dar klausmukas g.gif
Kas nerete sia suknia....reikia patarimo...........
Nuneriau prieki iki rankoviu iskirpimo ir man nesigauna kliosas, o riecia mezgini g.gif gaunasi, kad per pecius aptempai labai ir neis ranku pakelti nes kelsis visa suknia bigsmile.gif Ka daryt?
Atsakyti
o aš nepatylėsiu (bjauri gi nu):
pliusai: graži spalva, atlikimas puikus
minusai: suknelė NEBAIGTA. mano akimis reikalą pataisytų brydės tarpuose (per didelės skylės biskiuką, išplauti ir išlyginti irgi neprošal, pasuknelė minimali irgi reikalinga (neestetiška dabar)
Atsakyti
[quote=Fliokse,2010 08 30, 13:25]
Sveikutės smile.gif Kiek čia daug grožybių 4u.gif
O štai mano darbelis jūsų teismui blush2.gif

Aha, cia daug groziu. Net visu pagirti nespejam... Tai ir Jus galejote ideti grozi. Paskubejot ax.gif Kritikuoti lengviausia, bet girti kazkaip liezuvis nesivercia. Darbo ideta daug, bet pateiktas galutinis rezultatas doh.gif Man butu geda taip pasirodyti. Noreciau pamatyti pabaigta varianta: isplauta, islyginta, normaliai detales sukabintas (paziurekite, vietom atsivepe vienos nuo kitu). Apnerimas, mano manymu, yra per stambus, raitosi... Krutines kauseliai labai jau neaiskiai susisuke. Per dideli jie ten, ar kaip? Gi yra visokiausiu gudrybiu tom vietelem padailinti (senos liemeneles daliu panaudiojimai, ir pan) Aisku, nekalbu apie pasuknes trukuma, nors ji cia nelabai dabar ir pagelbetu. Pasidarbuokite dar truputeli, o tada ir pagirsim verysad.gif
Atsakyti
Visiškai pritariu Karakum drinks_cheers.gif
Atsakyti
Noriu ir aš parodyti savo suknelę.
Visai naujai "iškepta" blush2.gif blush2.gif blush2.gif
user posted imageuser posted image
Kopijavau iš rusaičių http://club.osinka.r...58636?&start=60
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 08 26, 16:28)
wub.gif  wub.gif  wub.gif NEREALU wub.gif kiek laiko si grozi gaminai? nu fantastiskai grazu wub.gif ir spalvyte efektinga wub.gif as panasu reikala turiu zaliai marga bigsmile.gif bet taip graziai nesiziuri  schmoll.gif gal del to, kad melyna spalva man mielesne...  g.gif
user posted image
P.S. suknyte nere mano mayte. Nereali ji...  wub.gif nepeikiu savosio jokiu budu schmoll.gif tiesiog man Bastingos suknele toookio efektinga ir ryski thumbup.gif


bigsmile.gif O, aš iš tokių pat siūlų dar praeitą rudenį lapelius/gėlytes pradėjau nert. Tai dar tebeneriu. Kartais blush2.gif blush2.gif blush2.gif
O kad "nesižiūri", anot jūsų, manau, kaltas pamušaliukas. Keisčiau jį į tokios spalvos, kokia yra tamsiausia tų margų siūliukų, ar net dar vos tamsesnė. Tada raštas išryškėtų. O dabar jis vietomis tarsi prasmenga, susilieja su fonu. O norėtusi viską matyti. Kiek matosi, nunerta dailiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aelitka @ 2010 08 30, 19:33)
Noriu ir aš parodyti savo suknelę.
Visai naujai "iškepta" blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Va čia tai groooooožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 08 21, 16:02)
Viliutės suknelės labai gražios, tik man tos išlindusios pasuknelės kažkaip nelabai  schmoll.gif
Tai kaip su ta Karen Millen suknele  g.gif  Pirmas klausimas atpuola, nes nusprendžiau nert lygiai, visą vien tik stulprliais su užmetimu  smile.gif


O man kaip tik įdomiau ir puošniau ir dar visaip kitaip -iau 4u.gif
Šios baltos suknelės kaip tik puikus paizdys, kaip pamušalą darytis. Nes kai kurias gražiai nunertas/numegztas sukneles per trumpas pamušaliukas tiesig nužudo. O čia tie nėriniai - lyg skraistė, lyg tunika... Nu, labai, labai gražu 4u.gif Vilutee jau seniai užsirekomendavusi kaip profesionalė šioj srity 4u.gif
Atsakyti