Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

Norva- didziausias DEKUI 4u.gif , viskas puikiai matosi, as irgi jau pradejau panasiu rasteliu, tik pamacius jusu suknutes rankoves iskilo klausimas- siuliu kaip ir nesimato- ar kazkaip kartu neret is karto ir rankoves? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(zvirble @ 2010 08 23, 11:34)
Norwa- didziausias DEKUI  4u.gif , viskas puikiai matosi, as irgi jau pradejau panasiu rasteliu, tik pamacius jusu suknutes rankoves iskilo klausimas- siuliu kaip ir nesimato- ar kazkaip kartu neret is karto ir rankoves?  unsure.gif

Atsakyti

labukas visoms,

aš su pagalbos prašymu.. gal kuri žinotų ką reiškia schemutėje perbrauktas kvadratėlis ( 81 ir tolesnėse eilėse) ir rombukas ( 72 ir tolesnėse eilėse)..?
būčiau be galo dėkinga, nes pastrigau ties ta vieta.. sad.gif


http://s52.radikal.r...ec017aa10f6.jpg

http://s48.radikal.r...17dbb9c1187.jpg

http://i077.radikal....ce89725fef5.jpg

Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 08 23, 08:17)
Ateinu pasiguost-daugiau pusę vasaros mezgiau mezgiau servetėlinei suknelei sijoninę dalį iš lino su medvilne siūlų. Šeštadienį pabaigiau,bet dabar kuo toliau tuo labiau rankos niežti ardyt  doh.gif Akių ,kai prisidedu,turėtų būt per pus mažiau. Nu jau toookią staltiesę nuvariau,kad ... Išpradžių galvojau,kad nieko baisaus-viršų megzdama suimsiu akis ir bus gerai-stipriai paraukta nuo liemens bus. Bet per naktį jau dabar sumąsčiau,kad aš tai jau iš nemanekenių-storys labai. Tai dabar jau nežinau... Dar nešiuosi gal darban su viena mezgėja pasitart,bet jaučiu,kad reiks permegzt  verysad.gif

Išardyti visada spėsit mirksiukas.gif Tiesiog keliom dienom atidėk viską. Kai praėjus šiek tiek laiko į viską pažiūrėsi naujomis akimis ir sprendimas bus tinkamiausias mirksiukas.gif O ir čia pasirodyk - gal patyrusios mezgėjos patars 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 08 23, 08:17)
Ateinu pasiguost-daugiau pusę vasaros mezgiau mezgiau servetėlinei suknelei sijoninę dalį iš lino su medvilne siūlų.  verysad.gif



QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 23, 09:11)
o kiek dabar akiu mezginys turi?Pasiejkus norima ploti apacios nebereikia megzti.Surikti akis virsuje ir priderinant rasta,siaurinant megzti i virsu ax.gif



aš siūlyčiau irgi pirmiausia pabandyti i viršų primegzti siaurinant taip kad tas plarėjimas gautųsi (jei platūs klubai) vos žemiau nei plačiausia klubų vieta tada manau turėtų vaizdas pagerėti bet jei jūsų tas vaizdas netenkins tada deja bet teks ardyti(siūlau ne ardyti iš kart o palauk ir į tarpą koki kita darbelį pasidaryti gal ateis dar kokia kita gera mintis)
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2010 08 23, 11:35)
Norva- didziausias DEKUI  4u.gif , viskas puikiai matosi, as irgi jau pradejau panasiu rasteliu, tik pamacius jusu suknutes rankoves iskilo klausimas- siuliu kaip ir nesimato- ar kazkaip kartu neret is karto ir rankoves?  unsure.gif


Nera uz ka mirksiukas.gif
Taip,rankoves yra be siuliu,jos prinertos,ir nertos apvaliai ratu.Nemegstu mezginius su siulem daryt,man kazkaip dailiau atrodo be siuliu,nors kita kart neiseina ir turiu su siulem nunert(numegzt)
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 23, 09:11)
o kiek dabar akiu mezginys turi?Pasiejkus norima ploti apacios nebereikia megzti.Surikti akis virsuje ir priderinant rasta,siaurinant megzti i virsu ax.gif


Aš pradėjau su per daud akių-pradėjau 208,o dabr matau,kad 104,nu gal dar +vienas motyvas būt užtekę doh.gif Mano siūlai tokie ne visai "voratinkliniai,tai aš manu,kad per stori labai prirauk.. Nu galas žino g.gif
QUOTE(varna575 @ 2010 08 23, 12:54)
Išardyti visada spėsit mirksiukas.gif  Tiesiog keliom dienom atidėk viską. Kai praėjus šiek tiek laiko į viską pažiūrėsi  naujomis akimis ir sprendimas bus tinkamiausias mirksiukas.gif  O ir čia pasirodyk - gal patyrusios mezgėjos patars 4u.gif

Va mano "vargelis"
user posted image
Tik nuotrauka prasta,nes telefonu fotografavau blush2.gif


QUOTE(savitre @ 2010 08 23, 13:45)
aš siūlyčiau irgi pirmiausia pabandyti i viršų primegzti siaurinant taip kad tas plarėjimas gautųsi (jei platūs klubai) vos žemiau nei plačiausia klubų vieta tada manau turėtų vaizdas pagerėti bet jei jūsų tas vaizdas netenkins tada deja bet teks ardyti(siūlau ne ardyti iš kart o palauk ir į tarpą koki kita darbelį pasidaryti gal ateis dar kokia kita gera mintis)

Na dabar ėmiausi krikštynų komplektėlio dukterėčiai,tai per tą laiką jau įsivaizduoju,kiek variantų reiks apmąstyt,bet va tas žemiau klubų platėjimas gal ir nieko,bet tada jau gana ilga suknė gausis -vėl ne tai,ko norėčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 08 23, 19:42)
Na dabar ėmiausi krikštynų komplektėlio dukterėčiai,tai per tą laiką jau įsivaizduoju,kiek variantų reiks apmąstyt,bet va tas žemiau klubų platėjimas gal ir nieko,bet tada jau gana ilga suknė gausis -vėl ne tai,ko norėčiau  g.gif

tada juk gali ir nuo apačios nuardyti iki norimo ilgio ir užbaigti? g.gif
vaizdas geras ir sijonas gražiai žiūrisi šito rašto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savitre: 23 rugpjūčio 2010 - 19:09
atrodo visai normaliai.Nesupratau ,tai nuo kiek akiu pradejot,nuo 208.Jei taip tai daugoka.Ne karta esu rasiusi,kad suknelei suaugusiai ,platejanciai nuo liemens pradedame nuo 120-130(S,M),platejanciai nuo klubu -150-180.Motyvu pridet nereikia,tiesiog pradedame megzti nuo tos eiles,kur suskaiciuojame schemoje tiek akiu.Motyvu daugiau imame tuo atveju,kai norime platesnio sijono ,nei saules kliosas.
Vaikiskas sukneles pradedame nuo 100-110 akiu,mezgant virsutine dali sumezgame pirmoje eileje ,kad liktu 80-90(vaiko krutines apimtis 50 cm)
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 23, 20:39)
atrodo visai normaliai.Nesupratau ,tai nuo kiek akiu pradejot,nuo 208.Jei taip tai daugoka.Ne karta esu rasiusi,kad suknelei suaugusiai ,platejanciai nuo liemens pradedame nuo 120-130(S,M),platejanciai nuo klubu -150-180.Motyvu pridet nereikia,tiesiog pradedame megzti nuo tos eiles,kur suskaiciuojame schemoje tiek akiu.Motyvu daugiau imame tuo atveju,kai norime platesnio sijono ,nei saules kliosas.
Vaikiskas sukneles pradedame nuo 100-110 akiu,mezgant virsutine dali sumezgame pirmoje eileje ,kad liktu 80-90(vaiko krutines apimtis 50 cm)

va šito klausimo aš jūsų,Viliuteee,ir klausiau,pradėdama suknelę,tik taip "aiškiai"paklausiau,kad jūs nesupratot,ko aš noriu smile.gif Matyt per vėlai temą sekt pradėjau,tai ir nemačiau šitos info,bet reik kažkur išsisaugot,va kaip tik krikštynų komplektėjiui jau aišku,nes ir neramu su suknute buvo.
Na tai kaip ir stipriai išplatinau savo rožinukę... Nu ką darysi-kitai vasarai vis tiek nusimegsiu tongue.gif
Atsakyti
Labas vakaras, visu darbeliai tiesiog nuostabus, daznai cia uzsuku ir pasiziuriu, bet dabar nusprendziau ir as ikelti pora savo kukliu darbeliu. Cia mano pirma nerta suknele, dekui Zuviukui uz pagalba 4u.gif
user posted image
user posted image
suknele- tunikas
user posted image
Atsakyti
Sveikutes, Jus visos graziai mezgate, prisiziurejusi is as nusimezgiau suknele, noriu pasirodyti mirksiukas.gif
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikyte03: 23 rugpjūčio 2010 - 20:39
QUOTE(rnikole @ 2010 08 23, 21:33)
Labas vakaras, visu darbeliai tiesiog nuostabus, daznai cia uzsuku ir pasiziuriu, bet dabar nusprendziau ir as ikelti pora savo kukliu darbeliu. Cia mano pirma nerta suknele, dekui Zuviukui uz pagalba  4u.gif

na pagaliau galiu pasveikinti su DEBIUTU thumbup.gif 4u.gif Geras startas! Lauksim nauju darbu wink.gif
o mano pagalba siuo atveju menkaverte rolleyes.gif visas triusas tavo! SVeikinu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 23 rugpjūčio 2010 - 21:26