Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

ir man nelabai pasukneles ax.gif reikejo daryti is plonesnio audinio ir kiek trumpesnes.bet cia jau klientes pasirinkimas ax.gif
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2010 08 21, 14:47]ir netradicines manekenes gali buti labai grazios,ir megzti rubeliai joms tikrai tinka.kol kas be veiduku ax.gif



labai jau grazios suknutes thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilamka: 21 rugpjūčio 2010 - 15:31
aciu,ilamka labai 4u.gif
bet gal galit nuotrauka isimti,nes ir si puslapi ji iskreipe ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2010 08 21, 11:45)
Sveikos sukneliautojos, nuostabiu sukniuku primezget, prineret  wub.gif  4u.gif as irgi noriu nerti kazka panasaus i Kamiles Burinskaites (buvusios Rudoko drauges) zydra suknute, gal pamenat is zurnalo "Zmones" berods..Gal kuriai auksarankei teko nerti ta suknia, gal kuri turetu schamas ar rastelius? Viena rasteli pati iziurejau zurnale, bet ten gan tolokai fotografuota, tai sunku iziureti ir apdaila, ir apykakle.. verysad.gif

Jei apie sita,tai as neriau
user posted image
Rasto schemos neturejau,ziurejau is pav. ir neriau,gavosi va kaip:
user posted image
user posted image
Atsakyti
norwa 4u.gif kopija fantastiska
ir viskas gerai matosi nereikia nei schemu doh.gif

Mane tai suzavejo I. Budrienes suknele siame zurnale blush2.gif nors i i sita ilagai ziurejau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 21 rugpjūčio 2010 - 20:40
QUOTE(benomama @ 2010 08 21, 21:37)
norwa 4u.gif  kopija fantastiska
ir viskas gerai matosi nereikia nei schemu doh.gif

Mane tai suzavejo I. Budrienes suknele siame zurnale blush2.gif nors i i sita ilagai ziurejau  g.gif

Aciux ax.gif
Atsakyti
Viliuteee, gražiai manekenes papuošei thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2010 07 25, 22:08]
rasar,
labai grazi suknele 4u.gif

o as rodau dar viena nuotaka.Esu be galo dekinga uz nuotraukas.



Viliuteee, žemai lenkiu galvą prieš Tavo kuriamą grožį... Man Tavo darbai čia patys patys...
Laimingos nuotakos :-)
Atsakyti
Viliuteee, labai jau gražios suknelės
Atsakyti
Ateinu pasiguost-daugiau pusę vasaros mezgiau mezgiau servetėlinei suknelei sijoninę dalį iš lino su medvilne siūlų. Šeštadienį pabaigiau,bet dabar kuo toliau tuo labiau rankos niežti ardyt doh.gif Akių ,kai prisidedu,turėtų būt per pus mažiau. Nu jau toookią staltiesę nuvariau,kad ... Išpradžių galvojau,kad nieko baisaus-viršų megzdama suimsiu akis ir bus gerai-stipriai paraukta nuo liemens bus. Bet per naktį jau dabar sumąsčiau,kad aš tai jau iš nemanekenių-storys labai. Tai dabar jau nežinau... Dar nešiuosi gal darban su viena mezgėja pasitart,bet jaučiu,kad reiks permegzt verysad.gif
Atsakyti
o kiek dabar akiu mezginys turi?Pasiejkus norima ploti apacios nebereikia megzti.Surikti akis virsuje ir priderinant rasta,siaurinant megzti i virsu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 23 rugpjūčio 2010 - 08:13
Kokios fainos jus mezgejos 4u.gif smile.gif
puiki melsva suknele,maciau kaip tik ja sios savaites zurnale,
Atsakyti