Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

QUOTE(linda7 @ 2010 08 19, 14:56)
Laba diena, šauniosios mezgėjėlės.
Dažnai užsuku į SM, bet rankdarbių temelės pačios mėgstamiausios. Kažkada prieš keleta metų buvau atnešusi savo megzta suknele dukrytei, bei sesers dukrytei krikštynu proga, tai dabar prisiruošiau parodyti dar keleta darbeliu. Labai gaila, tik kad ne visu darbeliu nuotraukas turiu, kai kurie yra iškeliavę ir liko nenufotografuoti.


wub.gif wub.gif wub.gif grožiai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 19, 16:14)
user posted image


Kaip ir visi Jūsų darbeliai - nerealiai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2010 08 18, 15:45)
Labas merginos,
gal galit padėti  ax.gif  mezgu krikštaduktei suknelę ir nelabai suprantu ką reiškia skaičiai kuriuos apibraukiau  blush2.gif

schema


Aš vis su ta schema blush2.gif

naiste777, sakėt kad skaičiai tai gerosios akys. bet man ten niekaip 15 gerųjų akių nesigauna... verysad.gif Tai kaip jų tiek padaryti iš vienos akies kelias išmegzti???? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2010 08 20, 10:05)
Aš vis su ta schema  blush2.gif

naiste777, sakėt kad skaičiai tai gerosios akys. bet man ten niekaip 15 gerųjų akių nesigauna...  verysad.gif  Tai kaip jų tiek padaryti iš vienos akies kelias išmegzti????  unsure.gif

tai megzkite, kiek gaunas 4u.gif jei neklystu vietoj 15 - 10. vietoj 17 - 12 ir t.t. žodžiu, tarp užmetimų gerosios akys, o užmetimai šachmatų principu- įstrižai, žiūrint nuo praeitos eilės.
mezgimas - kūrybinis procesas. tai ir kurkite. o ir schemas žmonės piešia. žmonės linkę klysti

beje, ta baltoji Ligvitos nertoji man nelabai schmoll.gif turiu omeny - pats modelis. kažkada žavėjaus irgi, bet kuo daugiau matau išpildymų, tuo labiau suprantu, kad ne visoms jis tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2010 08 20, 09:53)
tai megzkite, kiek gaunas 4u.gif  jei neklystu  vietoj 15 - 10.  vietoj 17 - 12 ir t.t. žodžiu, tarp užmetimų gerosios akys, o užmetimai šachmatų principu- įstrižai, žiūrint nuo praeitos eilės.
mezgimas - kūrybinis procesas. tai ir kurkite. o ir schemas žmonės piešia. žmonės linkę klysti


Ačiū labai, taip ir darysiu thumbup.gif matysiu kas gausis 4u.gif
Atsakyti
Dabar irgi nematau, iš kut tos akys turi gautis. Gal tikrai yra klaida schemoj g.gif

Merginos, noriu patarimų. Pribrendo man reikalas nusinert Karen Millen auksinę, bet ne auksinę smile.gif Ir iškilo keletas klausimų. Gal ją jau nėrusios patartų:
1. Jeigu visas kūnas neriamas varnelėmis, tai kaip tada gražiai siaurinti ties liemeniu?
2. Ar ažūrinę juostą, kuri eina po krūtine, darėte ir nugaroje?
3. Ar priekis be to trikampio atrodytų normaliai, gal kas taip darė?
Atsakyti
Labas rytas auksarankės 4u.gif

Apžiūrėjau visus grožius ir likau be žado doh.gif jūs nerealios nevardinsiu niku bijau ką užmiršt wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Man iškilo klausimas macherinukei kiek reikia nusipirkti siūlų ir kokie gražiausiai ir geriausiai laikytų ? Nes darbas nemažas norisi ir , kad tarnautų ilgai wub.gif Esu stamboka blush2.gif
planuoju megzti My Webpage pagal Kerpenos shemą, nes pačiai išsišifruot aukštasis pilotažas doh.gif blush2.gif

O gal dar kurio sijonuko yra toks aiškus ir detalus aprašymas blush2.gif , suknutės viršų planuoju lygų
Atsakyti
Sveikos sukneliautojos, nuostabiu sukniuku primezget, prineret wub.gif 4u.gif as irgi noriu nerti kazka panasaus i Kamiles Burinskaites (buvusios Rudoko drauges) zydra suknute, gal pamenat is zurnalo "Zmones" berods..Gal kuriai auksarankei teko nerti ta suknia, gal kuri turetu schamas ar rastelius? Viena rasteli pati iziurejau zurnale, bet ten gan tolokai fotografuota, tai sunku iziureti ir apdaila, ir apykakle.. verysad.gif
Atsakyti
ir netradicines manekenes gali buti labai grazios,ir megzti rubeliai joms tikrai tinka.kol kas be veiduku ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 21, 14:47)
ir netradicines manekenes gali buti labai grazios,ir megzti rubeliai joms tikrai tinka.kol kas be veiduku ax.gif



kaip grazu wub.gif atrodot tiesiog nuostabiai wink.gif
Atsakyti
Viliuteees suknelės kaip visad nuostabios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Štai puikus įrodymas , kad merginos turinčios ne manekenės figūras taip pat
gali gražiai atrodyti su megstu ar nertu rūbeliu clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aelitka: 21 rugpjūčio 2010 - 14:44
aciu mergaites, 4u.gif
bet as kazkaip netycia su savo nuotrauka puslapi iskreipiau.dabar jau pasirodo per velu istaisyti.Labai atsiprasau blush2.gif
Atsakyti
Viliutės suknelės labai gražios, tik man tos išlindusios pasuknelės kažkaip nelabai schmoll.gif
Tai kaip su ta Karen Millen suknele g.gif Pirmas klausimas atpuola, nes nusprendžiau nert lygiai, visą vien tik stulprliais su užmetimu smile.gif
Atsakyti