Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

QUOTE(laumar @ 2010 08 16, 11:49)
Labai gražu, miela...kas čia per raštas, gal trumpai galėtum pakomentuoti?
 


čia nerta paprastomis vėduoklėmis - du stulpeliai su užmetimu, viena kilputė ir vėl du stulpeliai su užmetimu.
o tas bangeles sumetė, nes ten platinta. pirmą kartą nėriau sau suknią, tai nelabai susigaudžiau, kas ir kaip. manau, kad garais išlyginus, jos išsitemps.
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 08 16, 16:44)
as juos suneriu nerdama paskutini dalies rata smile.gif ir viskas buna  thumbup.gif

Nu va šita vieta man ir neaiški blush2.gif (Nors gal bandyčiau nert iš tų atskirų dalelyčių ir paaiškėtų). Ar aš gerai suprantu: tarkim nuneriu gėlytę ir dedu ją į šalį. Tada neriu kitą ir,nerdama paskutinę jos eilę,prineriu prie pirmosios. Tada jau dedu į šalį tas sunertąsias ir imuosi trečiosios gelytės,ar čia kažkaip kitaip... Nu man tokių gražių modeliukų šiuo būdu prinertų yra,bet vis tik pasigrožiu jais,o pradėt nesirįžtu būtent todėl,kad neaiškus iki galo man tas procesas,o jau susiuvinėt tai man būtų iš vis misija neįmanoma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 08 16, 17:19)
Nu va šita vieta man ir neaiški  blush2.gif (Nors gal bandyčiau nert iš tų atskirų dalelyčių ir paaiškėtų). Ar aš gerai suprantu: tarkim nuneriu gėlytę ir dedu ją į šalį. Tada neriu kitą ir,nerdama paskutinę jos eilę,prineriu prie pirmosios. Tada jau dedu į šalį tas sunertąsias ir imuosi trečiosios gelytės,ar čia kažkaip kitaip... Nu man tokių gražių modeliukų šiuo būdu prinertų yra,bet vis tik pasigrožiu jais,o pradėt nesirįžtu būtent todėl,kad neaiškus iki galo man tas procesas,o jau susiuvinėt tai man būtų iš vis misija neįmanoma  blush2.gif



Aš būtent taip ir darau. Dar yra variantas nenutraukiant siūlo tuos motyvus nert ir jungt. Bet nesigilinau kas ir kaip ten.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 08 16, 17:45)
Aš būtent taip ir darau. Dar yra variantas nenutraukiant siūlo tuos motyvus nert ir jungt. Bet nesigilinau kas ir kaip ten.

thumbup.gif ir as taip darau, tik dar iskarto pirmosios siula prineriu, kad po to nereiketu kaisioti thumbup.gif
Atsakyti
Nu tai vadinasi ne visai "kvailai" aš čia galvojau ax.gif Reikia tik pabandyt ir,greičiausiai,pavyktų smile.gif Dieve-planų n,tik kada juos visus įgyvendint lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 08 16, 16:44)
as juos suneriu nerdama paskutini dalies rata smile.gif ir viskas buna  thumbup.gif



Ačiū, gyvenam ir mokomės, dabar pradėsiu galvoti, kokios norėčiau...ir kibsim į darbą, po to kai dukrai sijonų primegsiu į darželį biggrin.gif

QUOTE(Džinė79 @ 2010 08 16, 17:12)
čia nerta paprastomis vėduoklėmis - du stulpeliai su užmetimu, viena kilputė ir vėl du stulpeliai su užmetimu.
o tas bangeles sumetė, nes ten platinta. pirmą kartą nėriau sau suknią, tai nelabai susigaudžiau, kas ir kaip. manau, kad garais išlyginus, jos išsitemps.


Ačiū 4u.gif paprastas bet neprastas raštelis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumar: 17 rugpjūčio 2010 - 09:25
Labai labai lauktos nuotraukeles
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 17, 22:18)
Labai labai lauktos nuotraukeles


Niekada nebūčiau patikėjus, kad šviesi suknelė gali derėti su tamsiomis pėdkelnėmis.. g.gif
Dabar tikiu, kad puikia parinkti aksesuarai daro stebuklus.. thumbup.gif
Tiesiog puiku! 4u.gif
Atsakyti
Tikrai taip, as pati tikejausi visai kito vaizdo, nes kai aptarinejom modeliuka, truputi kitos mintys buvo, o gal as ne taip supratau, nes tradicinis supratimas kas kaip turi buti koja pakiso. Todel gavusi nuotraukas, issiziojau is nuostabos. Super atrodo
Atsakyti
O kaspiną pati užsakovė siuvosi?
Man jis labai gražus.., puikiai išlavintas skonis.. thumbup.gif Viskas suderinta iki smulkmenų.. nei per daug - nei per mažai.. Tikrai super vaizdas! wub.gif
Atsakyti
Taip, pati.
Atsakyti
Ligvita, super wub.gif wub.gif wub.gif

Beje, merginos, peržvelgiau nemažai temų,bet kažkaip neužkliuvo akis už nesudėtingo rašto suknytei iš moheros, turiu tą vadinamą vaikišką su šilku, reikia labi greitai nusimegzti suknelę, gal galit padėti ir pasiūlyti nesudėtingą raštą blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti