Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

nu baigiu išvarvint akis į šituos stebuklus wub.gif
FANTASTIŠKOS bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Gaivinuosi mėlio vėsa:
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
o čia irgi Zuviuko:) darbai ar rusaitės pasisavino??? blink.gif
http://club.osinka.r...4570666#4570666
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aelitka: 16 rugpjūčio 2010 - 10:14
cia Zuviukas tongue.gif gali gi zmogus ir kituose forumuose registruotis as labai daznai osinkoj matau keleta SM auksarankiu
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2010 08 15, 09:44)
senokai nebuvau čia užsukus, o dabar tooookių grožių pamačiau. o Zuviuko:) suknia be galo graži, subtili, nepakartojama wub.gif  wub.gif  wub.gif

noriu pasirodyti kuklią kasdienę suknutę. nieko ypatingo, bet man ji labai miela smile.gif

user posted image



Labai gražu, miela...kas čia per raštas, gal trumpai galėtum pakomentuoti?

Ačiū visom už pagyrimus wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2010 08 15, 09:44)
senokai nebuvau čia užsukus, o dabar tooookių grožių pamačiau. o Zuviuko:) suknia be galo graži, subtili, nepakartojama wub.gif  wub.gif  wub.gif

noriu pasirodyti kuklią kasdienę suknutę. nieko ypatingo, bet man ji labai miela smile.gif


graži suknutė spalvytės gražios tik nesuprantu ties pažastim kažkokias bangeles meta, ar čia tik nuotraukoj taip?
Atsakyti
Mano mano ax.gif niekas neiko nepasisavino cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 08 16, 11:53)
Mano mano  ax.gif niekas neiko nepasisavino  cool.gif


Abi suknelės pasakiškos, o baltoji...dieviška, gal turi patarimą, kaip papraščiau ir lengviau sujungti tas dalis??? Jei ne tie siuvimai detalių jau būčiau bandžius ką nors nusinerti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 08 16, 11:53)
Mano mano  ax.gif niekas neiko nepasisavino  cool.gif

Žuviuk, tu fantastiška moteris kaip ir tavo darbai. Ne kitaip thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 08 16, 12:31)
Žuviuk, tu fantastiška moteris kaip ir tavo darbai. Ne kitaip thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

blink.gif ax.gif bigsmile.gif blush2.gif vau unsure.gif kaip aciu 4u.gif sedziu darbe visa isleipus nuo karscio schmoll.gif unsure.gif ir svajoju apie nauja suknele rolleyes.gif ir dvejoju ar tinkama varianta ir joigyvendinima renkuosi ax.gif o cia toks paskatinimas thumbup.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 08 16, 13:04)
blink.gif  ax.gif  bigsmile.gif  blush2.gif vau unsure.gif kaip aciu  4u.gif sedziu darbe visa isleipus nuo karscio  schmoll.gif  unsure.gif ir svajoju apie nauja suknele rolleyes.gif ir dvejoju ar tinkama varianta ir joigyvendinima renkuosi  ax.gif o cia toks paskatinimas  thumbup.gif aciu  4u.gif

Net neabejok...tavo pasirinkimai man atrodo idealūs ir be galo kruopštūs thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2010 08 16, 12:10)
Abi suknelės pasakiškos, o baltoji...dieviška, gal turi patarimą, kaip papraščiau ir lengviau sujungti tas dalis??? Jei ne tie siuvimai detalių jau būčiau bandžius ką nors nusinerti  unsure.gif

as juos suneriu nerdama paskutini dalies rata smile.gif ir viskas buna thumbup.gif
Atsakyti