Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

QUOTE(Viliuteee @ 2010 07 11, 15:29)
mano naujiena  ,visiems jau gerai zinomo ir daug kartu aptarto zydro modeliuko kopija ax.gif Juostele laikina biggrin.gif



Iš kokių siūlų nėrei? Aš apie ją galvoju,bet vis dar nesiryžtu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 21 liepos 2010 - 15:32
Ir cia mano ,,broka"atkelet blush2.gif I virsu niekas neziurekit ax.gif
Neriau is Summeriu.Originalas taip pat is tokiu siulu nertas,dar rodos is storesniu.visada neriu tik is MAXI,bet tikrai tie siulai tam modeliukui pats tas.o nerti ja labai netgi nesudetinga.
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 07 21, 16:28)
Ir cia mano ,,broka"atkelet blush2.gif I virsu niekas neziurekit ax.gif
Neriau is Summeriu.Originalas taip pat is tokiu siulu nertas,dar rodos is storesniu.visada neriu tik is MAXI,bet tikrai tie siulai tam modeliukui pats tas.o nerti ja labai netgi nesudetinga.


Pakeičiau mirksiukas.gif
Matosi,kad ji nėra sudetinga,bet va suabejojau ar man ji tiks... ax.gif dabar sijoną neriu,tai po to gal jau ryšiuos šiai suknelei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2010 07 21, 11:15)
Va cia visa tema skirtai sitai suknytei  4u.gif . Pati ka tik baigiau tokia sukne, liko paskutiniai strichai, ir turbut pasirodysiu  ax.gif .

aciu 4u.gif butinai pasirodykit, lauksiu su nekantrumu beje kokia spalvyte, as tai balta noriu nert , mergina idegus turetu graziai ziuretis. beje pas mane tempai netokie kokie pas jus ax.gif as galvoju, kad tiktu dar ir kitais metais brolio krikstynoms, zinoma jeis speciau tai gal ir kita nunerciau, bet blink.gif matyt nebus kada verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 07 21, 15:20)
Vat sita man labai patiku, megzsiu ir as savo mergytei.  mirksiukas.gif

Taram-param ACIU uz ideja mirksiukas.gif


Man tai irgi kažkaip prilipo šita suknytė. Aš gal sau tokia nusimegsiu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2010 07 21, 11:15)
Va cia visa tema skirtai sitai suknytei  4u.gif . Pati ka tik baigiau tokia sukne, liko paskutiniai strichai, ir turbut pasirodysiu  ax.gif .

prasau patarimo
- suknyte turbut pradeti nuo karbatkiu kaip supratau, o po to nuo ju i virsu megzt
nu pradesiu ziuresiu kas gausis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2010 07 21, 19:22)
prasau patarimo
- suknyte turbut pradeti nuo karbatkiu kaip supratau, o po to nuo ju i virsu megzt
nu pradesiu ziuresiu kas gausis  ax.gif


Pirmiausiai as nusineriau virsutine dali "liemenuka" , nuo jo zemyn pirmaji volana, antraji volana jungiau prie pirmojo ( i 7 eile nuo virsaus, nors schemoj parodyta, kad ineriama i 3 eile nuo virsaus. Man neriant i 3 eile per daug raportu gavosi, nenorejau kad kad butu toks didelis kliosas. Is tikro tai privargau, kol isskaiciavau raportu kieki antram volanui doh.gif ) tikiuosi supratai apie ka as cia biggrin.gif . Paskui prineriau trecia volana. Man liko tik sleikutes prikonstruot, gaila nezinau kada iki ju priesiu blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi susigundžiau šia suknele, bet pažiūrėjau į schemą ir ... nežinau kaip išmegzti paskutinę eilę, ji kažkaip kybo ore. Ir iš kokių siūlų patartumėt megzti? Pas rusaites paskaičiau, kad iš Maxi neriant negražiai gula. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aukse7 @ 2010 07 22, 09:10)
Aš irgi susigundžiau šia suknele, bet pažiūrėjau į schemą ir ... nežinau kaip išmegzti paskutinę eilę, ji kažkaip kybo ore. Ir iš kokių siūlų patartumėt megzti? Pas rusaites paskaičiau, kad iš Maxi neriant negražiai gula. 4u.gif

Aš nėriau šią suknelę iš Filetta medvilnės, sakyčiau labai geras variantas šiam modeliui.Pradėjau nuo kvarbatkų, jungiau kaip ir parodyta nuo galo prie trečios eilės, o kad nesigautų perdaug plati jungiant kiekviena tą kvarbatką, tai tiesiog kur yra nuo galo trečioje eilėje stulpelis tada 3 kilpučių eilė, vėl stulpelis, tai jungiant galima ne į kiekvieną tą skylute jungt, o kas 3 tas skylutes viena praleist.
Vienas raportas sudaro 20 akių.
P.s. gal nesuperinė aiškintoja ax.gif , bet tikiuosi šiek tiek aiškiau bus.
Papildyta:
O čia mano ankščiau nertos suknelės šiuo raštu:
http://public.fotki....suknel-100.html
http://public.fotki....0829.html#media
Atsakyti
jurgitasta - jurgiciukas labai aciu 4u.gif as t.p. paskaiciavau, kad raporte 20 a.vadinasi drinks_cheers.gif
Labai padejot su tuo kvarbatku prijungimu, dabar man viskas aiskiau rolleyes.gif
Pradejau, kiek mazius leidzia, tai nz. kada uzbaigsiu, nersiu turbut naktimis bigsmile.gif
O nuotraukose jurgiciukas tai puikios sukneles pvz. nuostabu, labai zavu ir kruopstu, sakau sis modeliukas ir jaunam ir senam. Ziuresim kaip seksis, gal ir sau susigundysiu nusinert tokia, tik virsu pakeisiu, kai figura susitvarkys mirksiukas.gif
Vis prisiduodiu kaip sekas ir prasysiu jusu patarimo jei galima, nes manau klausimu dar bus nnnnn ir dar 1 biggrin.gif
Beje as neriu ir medvilne 70%ir viskozes 30% balti siuliukai.Lengvai krenta ir nesipucia mezginys, ziuresim kaip bus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrunyte: 22 liepos 2010 - 11:00
QUOTE(zydrunyte @ 2010 07 22, 10:58)
jurgitasta - jurgiciukas labai aciu  4u.gif as t.p. paskaiciavau, kad raporte 20 a.vadinasi  drinks_cheers.gif
Labai padejot su tuo kvarbatku prijungimu, dabar man viskas aiskiau  rolleyes.gif
Pradejau, kiek mazius leidzia, tai nz. kada uzbaigsiu, nersiu turbut naktimis  bigsmile.gif
O nuotraukose jurgiciukas tai puikios sukneles pvz. nuostabu, labai zavu ir kruopstu, sakau sis modeliukas ir jaunam ir senam. Ziuresim kaip seksis, gal ir sau susigundysiu nusinert tokia, tik virsu pakeisiu, kai figura susitvarkys  mirksiukas.gif
Vis prisiduodiu kaip sekas ir prasysiu jusu patarimo jei galima, nes manau klausimu dar bus nnnnn ir dar 1  biggrin.gif
  Beje as neriu ir medvilne 70%ir viskozes 30% balti siuliukai.Lengvai krenta ir nesipucia mezginys, ziuresim kaip bus  smile.gif

Malonu, kad nors kiek padėjau, jai kils klausimų rašyk, kiek galėsiu padėsiu smile.gif Ir sėkmės darbuojantis 4u.gif

P.s. ačiū už pagyras mano suknelėms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2010 07 22, 11:40)
Aš nėriau šią suknelę iš Filetta medvilnės, sakyčiau labai geras variantas šiam modeliui.Pradėjau nuo kvarbatkų, jungiau kaip ir parodyta nuo galo prie trečios eilės, o kad nesigautų perdaug plati jungiant kiekviena tą kvarbatką, tai tiesiog kur yra nuo galo trečioje eilėje stulpelis tada 3 kilpučių eilė, vėl stulpelis, tai jungiant galima ne į kiekvieną tą skylute jungt, o kas 3 tas skylutes viena praleist.
Vienas raportas sudaro 20 akių.
P.s. gal nesuperinė aiškintoja  ax.gif , bet tikiuosi šiek tiek aiškiau bus.
Papildyta:
O čia mano ankščiau nertos suknelės šiuo raštu:
http://public.fotki....suknel-100.html
http://public.fotki....0829.html#media

Labai dėkui už paaiškinimą, pulsiu ieškoti siūlų ir nerti smile.gif
Atsakyti