Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

QUOTE(naiste777 @ 2010 08 14, 15:42)
Labai faina suknytė  wub.gif  Į kitos vasaros norų sąrašą jau pasidėjau  smile.gif Peržiūrėjau visus darbukus, viskas super duper.

thumbup.gif man irgi viskas super
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2010 08 13, 07:55)

abi suknytes didesnei mergytei, nei mano manikene




graži suknytė wub.gif bet manekenė tai iš vis wub.gif wub.gif wub.gif
QUOTE(diudas @ 2010 08 14, 15:17)
Paatostogavusi giriuosi savo suknia (paskutiniu metu labai populiariu suknios modeliu), kuri buvo nunerta dar prieš atostogas

user posted image

labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2010 08 13, 10:10)
Neįsižeiskit, bet jei neskiriat mezgimo nuo nėrimo, tai iš schemų tikriausia bus mažai naudos.... 4u.gif  Nebent gera draugę ar mamą ar dar ką turit, kas numegztų biggrin.gif  Sijono apačiai paprastai imama mezgamų servetėlių schema, viršus pagal norą, man tai gražiausia lygiu mezgimu wub.gif



na atsiprasau izeiineti manes nereikia jau turiunusinerusi viena suknele ir manau skiriu kur megzta kur nerta, beje sia savaite jau ir antra baigsiu, sekmingai vaikstau su savo nerta suknele
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mur`miaw: 14 rugpjūčio 2010 - 20:27
QUOTE(eya @ 2010 08 12, 12:30)
Ligvita, labai dailu ir kruopštu wub.gif  matosi kad suknės savininkė "protinga" ir negadino grožio su bet kokia "ai nebuvo kada pasirūpinti" pasuknele cool.gif  Geltonos juostelės aš nesidėčiau, bet čia jau mano problema, kad nesu tos spalvos mylėtoja tongue.gif
sunku patikėti, kad užteko 6 Maxių. Aš kažkada iš jų sijoną nėriau, tai ir tai kokius 4-5 suvariau, jei teisingai atsimenu doh.gif Matyt suknelė skylėtesnė smile.gif


Pasuknele byvo siuta specialiai siai suknutei
Atsakyti
Labai grazios sukneles wub.gif Cia ne i tema klausimas, bet labai labai reikia pagalbos. Griztu i LT atostogu, ir noriu uzsipirkti mocheriniu siulu, is kuriu jus mezgas tokias nuostabias sukneles wub.gif Visiskai neisivaizduoju kur jie parduodami ir kokia pasiula. Kokiose parduotuvese galima gauti mocherinuku? Labai dekoju uz atsakyma blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes, uzejau i sia temute siaip pasizvalgyti, nelabai kokia is manes mezgeja ax.gif
Bet negaliu susilaikyti nuo komplimentu cia sukneles parodziusioms auksarankems: nerealios suknutes, net nesitiki, kad tokias rankomis galima numegzti, ypac grzios mocherinukes ant mergytes, nu laaaabai grazu ir originalu wub.gif wub.gif
Atsakyti
senokai nebuvau čia užsukus, o dabar tooookių grožių pamačiau. o Zuviuko:) suknia be galo graži, subtili, nepakartojama wub.gif wub.gif wub.gif

noriu pasirodyti kuklią kasdienę suknutę. nieko ypatingo, bet man ji labai miela smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2010 08 15, 04:45)
Labai grazios sukneles  wub.gif  Cia ne i tema klausimas, bet labai labai reikia pagalbos. Griztu i LT atostogu, ir noriu uzsipirkti mocheriniu siulu, is kuriu jus mezgas tokias nuostabias sukneles  wub.gif  Visiskai neisivaizduoju kur jie parduodami ir kokia pasiula. Kokiose parduotuvese galima gauti mocherinuku? Labai dekoju uz atsakyma  blush2.gif

Tokie siūliukai parduodami visose siūlų parduotuvėse,savo mieste aš net ir turguj radau (pigiau),o taip pat galima pirkti internetu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2010 08 15, 09:44)
senokai nebuvau čia užsukus, o dabar tooookių grožių pamačiau. o Zuviuko:) suknia be galo graži, subtili, nepakartojama wub.gif  wub.gif  wub.gif

noriu pasirodyti kuklią kasdienę suknutę. nieko ypatingo, bet man ji labai miela smile.gif

user posted image

laba dienele biggrin.gif
labai grazi suknyte ir ruda mano megstamiausia sp. wub.gif
viliutes suknytes tai isvis be zodziu, ir kitu nuostabios, pasiziuriu ir toliau i darbus nerimo kimbu su nuotaika wub.gif
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2010 08 14, 16:17)
Paatostogavusi giriuosi savo suknia (paskutiniu metu labai populiariu suknios modeliu), kuri buvo nunerta dar prieš atostogas

user posted image



Suknute tikrai fainuole 4u.gif toks modeliukas ir man patinka ,super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 13, 21:23)

laba. Labai grazi suknele, gal galima tu gelyciu schemute gauti? Is anksto dekoju rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ditė.: 15 rugpjūčio 2010 - 10:19
Ir mes pasirodom savo kuklia suknyte;


user posted image user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti