Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

QUOTE(Olaiva @ 2010 08 13, 08:57)
o as uzsimaniau mielai teketi is naujo su megzta suknele biggrin.gif

lotuliukas.gif
nuostabūs darbai,visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2010 08 13, 08:55)
Sveikos  4u.gif 
o dabar keliu į temą paskutinius darbus  smile.gif

abi suknytes didesnei mergytei, nei mano manikene

user posted image

user posted image

apie kakliuka, dar prisiuvau perliukus į gėlyčių viduriukus, gaila, kad nespejau nufotografuoti.
user posted image

laba diena be galo grazios jusu suknytes.. smile.gif sakykite o cia nertos ar megztos jos ? ir gal galetumete patarti kur schemutes gauti ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mur`miaw @ 2010 08 13, 10:00)
laba diena be galo grazios jusu suknytes.. smile.gif sakykite o cia nertos ar megztos jos ? ir gal galetumete patarti kur schemutes gauti ? smile.gif


Neįsižeiskit, bet jei neskiriat mezgimo nuo nėrimo, tai iš schemų tikriausia bus mažai naudos.... 4u.gif Nebent gera draugę ar mamą ar dar ką turit, kas numegztų biggrin.gif Sijono apačiai paprastai imama mezgamų servetėlių schema, viršus pagal norą, man tai gražiausia lygiu mezgimu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mur`miaw @ 2010 08 13, 10:00)
laba diena be galo grazios jusu suknytes.. smile.gif sakykite o cia nertos ar megztos jos ? ir gal galetumete patarti kur schemutes gauti ? smile.gif


Megztos abi suknytės, raštus ėmiau megztų servetėlių, paieškok, yra tema vien schemų tų raštų 4u.gif
Atsakyti
) O ji man "jei numegsi tokią (parodė vieną iš Viliuteeee mocherinukių),tai mielai " lotuliukas.gif
dziaugiasi sirdis,skaitant tokius zodzius 4u.gif

laumar,tavo darbai tiesiog puikus thumbup.gif

o cia mano ramunele,turbut daugelio matyta DUPLETE,ir ne vienos auksarankes (La Perlos tikrai)nerta
MANO MANEKENUI JI TIKRAI PER DIDELE doh.gif
tokia pati suknele yra ir dukrai,tik nespejau nufotografuoti,veliau parodysiu ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 13 rugpjūčio 2010 - 20:28
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 13, 22:23)
)  O ji man "jei numegsi tokią (parodė vieną iš Viliuteeee mocherinukių),tai mielai "  lotuliukas.gif
dziaugiasi sirdis,skaitant tokius zodzius 4u.gif

laumar,tavo darbai tiesiog puikus thumbup.gif

o cia mano ramunele,turbut daugelio matyta DUPLETE,ir ne vienos auksarankes (La Perlos tikrai)nerta
MANO MANEKENUI JI TIKRAI PER  DIDELE  doh.gif
tokia pati suknele yra ir dukrai,tik nespejau nufotografuoti,veliau parodysiu ax.gif



doh.gif zavinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Laumar, o jau manekene kaip noriai puozuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 13 rugpjūčio 2010 - 23:15
Viliuteee, nuostabi suknytė thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 13, 20:23)
o cia mano ramunele,turbut daugelio matyta DUPLETE,ir ne vienos auksarankes (La Perlos tikrai)nerta
MANO MANEKENUI JI TIKRAI PER  DIDELE  doh.gif
tokia pati suknele yra ir dukrai,tik nespejau nufotografuoti,veliau parodysiu ax.gif


Fantastiška suknelė bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 13, 21:23)
o cia mano ramunele

blink.gif first.gif kokia nuostabi thumbup.gif kiek darbo, koks stebuklas
Atsakyti
Viliutee- pirma kart matau šitas ramunes- ir taip gražiai pasirodė ir taip nauja...
Atsakyti
Paatostogavusi giriuosi savo suknia (paskutiniu metu labai populiariu suknios modeliu), kuri buvo nunerta dar prieš atostogas

user posted image
Atsakyti
Labai faina suknytė wub.gif Į kitos vasaros norų sąrašą jau pasidėjau smile.gif Peržiūrėjau visus darbukus, viskas super duper.
Atsakyti