Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 10, 11:47)
laisvas ,,pazaidimas su linu"buvo mezgamas sijonas,veliau sugalvota-megzt suknele-mocherinukiu pakaitala,pamaciu,kad neuzteks siulu,vel teko suktis is bedos,imtis vaselio ir bandyti  rastu ir siulu kombinacija ax.gif


Vajezu-man žandikaulis eilinį kartą atvėpo blink.gif Nu ir grožis wub.gif
Atsakyti
Viliuteee - nesusilaikau ir aš nepagyrusi naujosios suknelės thumbup.gif Kažkaip visai kitaip tas servetėlinis sijonas atrodo, ir kritimas man "pats tas" thumbup.gif

Niuma - ir tavo bordinukę noriu pagirt wub.gif Tokia kruopšti sukinelikė, romantikos įkvepianti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 08 10, 13:10)
na kad suknele vienos spalvos,o apvadai tai kitos lygtais g.gif

ne ten blizgutis detas plonas ant foto kazkaip ir paciai keiskai atrodo
Atsakyti
Viliuteee, labai daili suknytė. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 10, 10:47)


Oi kokia daili suknele wub.gif wub.gif wub.gif
O dirziuko tikrai reiktu. Esu macius vienoj labai prabangioj parduotuvej tokiu siutu ir siuvinetu dirziuku. Na tokie persijuosi nugaroj sukryzuoji ir prieki surisi. Vat kazkas tokio is tu paciu motyvu nerto ir dar su tuo paciu pamusaliuku padubluoto labai tiktu. blush2.gif
va radau pavizdeliuser posted image
Atsakyti
Viliuteee, labai daili naujoji suknutė. Kelintą kartą vis pasižiūriu ją thumbup.gif Elegantiškai spalvos dera.

Dėkui visom už pagyras mano brodinukei aciuks.gif , tik kad jau ją buvau praeitoj temoj rodžius ax.gif
Atsakyti
labai aciu uz pagyrimus mano suknytei 4u.gif
tikrai isitikinau,kad naujoves mano darbe jau butinos. smile.gif
Atsakyti
Viliuteee, aš ir pamečiau žandikaulį, nėra žodžių pagiroms-tiesiog tobula. O linas šimtaprocentinis ar maišytas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2010 08 10, 21:30)
Viliuteee, aš ir pamečiau žandikaulį, nėra žodžių pagiroms-tiesiog tobula. O linas šimtaprocentinis ar maišytas? 4u.gif


oi,aciu labai 4u.gif ,net susinepatoginau. mirksiukas.gif
nemaisytas linas. ax.gif
Manau ,kad greitu laiku bus ir daugiau kazko naujesnio,juk meciau mokytojavima ,leidau sau pagaliau daryti tai ka noriu ir ka rodos neblogai moku
Atsakyti
Manau ,kad greitu laiku bus ir daugiau kazko naujesnio,juk meciau mokytojavima ,leidau sau pagaliau daryti tai ka noriu ir ka rodos neblogai moku
[/quote]
Nuostabi suknelė .
Naujienų lauksim. Manau, kad mokiniai Jūsų labai pasiilgsta. Juk tokios rankelės .....
Atsakyti
Labukas darbštuolės 4u.gif

Rodausi ir aš savo pirmąją suknelę ax.gif Tik pasuknelės dar nėra, kai bus pasirodysiu ir apsirengus biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Gavau is fotografes toki alinksma nuotraukyte smile.gif tai si karta netradiciniu budu pritatau savo suknyte. Ja vilkejau savo vestuviu vakara ax.gif

user posted image
Atsakyti