Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

Mano vasarinės suknelės 4u.gif
user posted image

O šita Bielros įkvėpta 4u.gif
user posted image
Atsiprašau už nekokybišką foto, fotikas matyt baigia nugyvent savo amželį 4u.gif

Atsakyti
Kaip grazu 4u.gif ir vasariska
Atsakyti
QUOTE(Vandenė @ 2010 08 07, 20:42)
Mano vasarinės suknelės  4u.gif
user posted image

O šita Bielros įkvėpta  4u.gif
user posted image
Atsiprašau už nekokybišką foto, fotikas matyt baigia nugyvent savo amželį  4u.gif



Labai gražiai ir dailiai atrodo oranžinė thumbup.gif
Atsakyti
Vandene, gražios suknelės. Gal galima gauti tos pirmos raštelį?
Atsakyti
Vandene, puikios suknelės.. 4u.gif , bet nertos man vistiek yra ir bus gražesnės už megztas.. wink.gif
Atsakyti
Jusu teismui
user posted image
user posted image
siai sukniai truksa uzbaigimo doh.gif nesugalvoju kaip uzbaigti...

Kas nerete toki rasta??? reikia pagalbos.
user posted image( si foto pasiskolinta is Osinka puslapio)
neriu ir as, tik man pagal rasta labai kliosas gaunasi, antra brinda pradejau nerti nuo 5 eiles ( nuo galo) taip nesinori ardyti g.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image
schema, gal kam prireiks, joje parodyta kur dadurti sekanti nerima
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 08 rugpjūčio 2010 - 22:50
QUOTE(benomama @ 2010 08 08, 23:47)
Kas nerete toki rasta??? reikia pagalbos.


niuma mezgėsi sau, kreipkis į ją mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės, už pagyras mano suknelėms 4u.gif
Bielra, man irgi gražiau nertos suknelės, bet nėrime aš tik pradedanti, tai čia buvo pirmoji nerta suknelė mirksiukas.gif Kitai vasarai reiks bandyt dar kokią nusinert smile.gif

Vilma Liu, pirmos suknelės raštas šis mirksiukas.gif
QUOTE(Ane4ka @ 2009 01 20, 12:42)

Atsakyti
Sveikos,

benomama, pagal schemas, pagal originalą taip ir turi būti - kas 3 motyvus prisideda 1 naujas, todėl jei 1 eilė yra iš 15 motyvų, ta antroji jau iš 20, trečioji iš 26-27 maždaug ir t.t. mirksiukas.gif
Bet aš irgi nenorėjau kliošinės, taigi toje vietoje jungdama pirmą eilę nėriau iš 3 pynučių, antrą eilę jau iš 4, tai jos man gaudavosi ne šachamtais, bet tiesiog kas 4 akis ir prijungdavau. Bet kadangi jos pasislepia po nėriniu- nesukau galvos smile.gif Ir dar- nemėgstu didelių skylių nėriniuose, tai visas 'tuščias eiles išmečiau, kad motyvo ta didžioji skylė slėptųsi smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Aciu Niuma, labai graziai atrodo (as sau sia spalvyte ir pasirinkau, tik jau kliosine bus lotuliukas.gif , o dabar neriu dukrai tai norejau, kad tiesiau butu g.gif ) Dar pameginsiu veseli pakeisti i storesni.
Tai , kad as ir nemegstu skystu rastu, todel nuneriau ir sustojau, nezinau ka toliau daryt , ir kalbinu panas 4u.gif
Bet kaip ant zmogaus tai to klioso labai ir nesimato, taip graziai krenta tos brindos 4u.gif mmmmmmmmmmmm
Tai taip iseina rasto visai keisti nereikia, tik pirmose eilese mazinki akiu skaiciu(nes pagal schemute 4kilpeles ir 1su uzmetimus, o pati nerei 3 kilpeles ir tada 1 su uzmetimu g.gif )
P.S. paskaiciavau tai man dasidejo antroje juostoje 6 motyvai, pirmas 18, antas jau 24
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 09 rugpjūčio 2010 - 09:06
QUOTE(niuma @ 2010 08 09, 07:49)


nereali suknute thumbup.gif kaip prancuzai sako CHIK wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2010 08 09, 09:53)
Tai taip iseina rasto visai keisti nereikia, tik pirmose eilese mazinki akiu skaiciu(nes pagal schemute 4kilpeles ir 1su uzmetimus, o pati nerei 3 kilpeles ir tada 1 su uzmetimu g.gif )
P.S. paskaiciavau tai man dasidejo antroje juostoje 6 motyvai, pirmas 18, antas jau 24

Tikrai taip drinks_cheers.gif Per pynučių skaičių pasiaurėjimą dariau.
Pas mane kiekvienoj juostoj maždaug po 3 motyvus prisidėjo. Pradėjau nuo 15 motyvų, šeštoj eilėj buvo 27 berods. Į apačią dar mažiau platinau, tada antroj eilėj, kur 4 pynutės akys ir stulpelis jungiau kai kur ne po 4 akių, bet po 5.

Mamyte uogyte, dėkui aciuks.gif
Atsakyti