Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

[URL=http://img828.imageshack.us/i/rugpjtis2010012.jpg/]user posted image[/URL


dukrai
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2010 08 05, 16:28)
AČIŪ aciuks.gif ( na kartais reikia ir sau ką pasigaminti biggrin.gif )

Žinoma kad taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šaunuolė Alacka drinks_cheers.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2010 08 05, 16:09)
Na rodausi savo suknią  ax.gif (na lašinukų reiktų truputį numest,bet yra kaip yra  blush2.gif  )

Labai grazu thumbup.gif gal kitai vasarai as sia suknele ir sau nusinersiu, nes dabar jau neber kada blush2.gif
Atsakyti
Alacka, vau bigsmile.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
tau tinka ir spalva ir fasonas. tikrai tikrai. o dar jeigu su šukuosena ir makijažu, tai visos "manekenkos" tegu slepiasi po lapais biggrin.gif
Atsakyti
alacka saunuole grazus darbelis-siaip tik pasidairau po temele(man atostogos vacation4.gif ) ir dar tiek vaikuciu ir dar tokias rankas, ir fantazijos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2010 08 05, 16:09)
Na rodausi savo suknią  ax.gif (na lašinukų reiktų truputį numest,bet yra kaip yra  blush2.gif  )

sbeikinimai su nuostabios spalvos ir fasono suknele thumbup.gif tk as kaspinuka gal patrumpinciau ar kazka kitko su juo sugalvociau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 05 rugpjūčio 2010 - 17:19
QUOTE(Alacka33 @ 2010 08 05, 16:09)
Na rodausi savo suknią  ax.gif (na lašinukų reiktų truputį numest,bet yra kaip yra  blush2.gif  )



thumbup.gif Iš kokių siūlų nėrėt? Aš apie tokią mąstau,bet jaučiu šiai vasarai jau nespėsiu,tai gal kitai.Šita spalva labai graži,bet kažin ar man tiks prie veido biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Alacka, Kokia grazi sukne, ir spalvyyyte tooookia wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Alacka,kaip saunu,kad radai laiko sau thumbup.gif Nuostabi spalva thumbup.gif thumbup.gif

Tik man butu graziau,jei nuo krutines suknele butu kiek platejusi ax.gif
Atsakyti
Merginos labai AČIŪ aciuks.gif už pagyras,tikrai nesitikėjau jų tiek daug,ir beneriant vis galvojau kaip ji man atrodys(na figūra tai ne iš gerųjų,bet tikrai man ji labai patinka ir man gražu ax.gif )Kas dėl kaspinuko,tai dar net nežinau,nes namie tik tokį beturėjau,ir nežinau ar jį trumpinsiu,nes tikrai reikia trumpesnio,ar dėsiu kitos spalvos.

Nėriau iš man dar nežinomų siūlų, Lanoso Papillon 50gr.-210 m. 50% medvilnė ,50% viskozė.Sunėriau beveik 6 matkiukus.Šiaip siūliukai man patiko.
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2010 08 05, 16:28)
AČIŪ aciuks.gif ( na kartais reikia ir sau ką pasigaminti biggrin.gif )

Šeši vaikučiai ir dar spėjat juos ir save apmegzt swoon.gif swoon.gif swoon.gif Kada gi Jūs miegat?
Atsakyti