Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

tilps viskas,juk nerinys ne audinys,pasitemps kur reikes smile.gif
Atsakyti
O aš dar kartą apie pasukneles paklausiu (ypač tų profesionaliai mezgančių 4u.gif ). Ar tikrai pasuknelė yra pačios klientės reikalas? Man atrodo, kad pasuknelė labai daug lemia galutiniam rezultate, nes jei pasuknelė ne tokia, tai visas mezginio grožis šuniui ant uodegos. Ar "neskauda", kad gražiai numezgat, o nešioja klientės bilekaip. Juk kaip ir vos ne antireklama gaunasi su tom prastom pasuknelėm, nes tada ir mezginys tragiškai kartais atrodo ir pas tokią mezgėją vargu ar dar kas norės užsisakinėti g.gif
Atsakyti
mezgejos, jug ne siuvejos. va nebent galetu tik parekomenduot kazka ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2010 08 05, 11:28)
mezgejos, jug ne siuvejos. va nebent galetu tik parekomenduot kazka ir tiek.

tikrai taip drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2010 08 05, 11:21)
O aš dar kartą apie pasukneles paklausiu (ypač tų profesionaliai mezgančių 4u.gif ). Ar tikrai pasuknelė yra pačios klientės reikalas? Man atrodo, kad pasuknelė labai daug lemia galutiniam rezultate, nes jei pasuknelė ne tokia, tai visas mezginio grožis šuniui ant uodegos. Ar "neskauda", kad gražiai numezgat, o nešioja klientės bilekaip. Juk kaip ir vos ne antireklama gaunasi su tom prastom pasuknelėm, nes tada ir mezginys tragiškai kartais atrodo ir pas tokią mezgėją vargu ar dar kas norės užsisakinėti g.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

tikrai nuo pasukneles daug kas priklauso,ir manau,kad jomis turetu pasirupinti mezgeja,jei siuti nesugeba,turetu susirasti savo siuveja.Nebent kliente nenori pasukneles,bet vistiek ,pries siudamasi kitur ,turetu su mezgeja derintis ir del pasukneles audinio ir del jos modelio.Net ir pati geriausia siuveja gali del tu dalyku suklysti.
Atsakyti
nu dar kartelį atsiduodu jūsų teismui blush2.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romap: 05 rugpjūčio 2010 - 11:22
grazu. thumbup.gif Jei cia Jus ta pati,tai sitas modeliukas Jums labiau tinka. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 05 rugpjūčio 2010 - 13:36
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 05, 12:19)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

tikrai nuo pasukneles daug kas priklauso,ir manau,kad jomis turetu pasirupinti mezgeja,jei siuti nesugeba,turetu susirasti savo siuveja.Nebent kliente nenori pasukneles,bet vistiek ,pries siudamasi kitur ,turetu su mezgeja derintis ir del pasukneles audinio ir del jos modelio.Net ir pati geriausia siuveja gali del tu dalyku suklysti.

bet matai, jei pati mezgeja nesiuva, tada isauga suknutes kaina ir kliente aisku nenori tiek moket, geriau kokius naktinukus pasivilks (kaip mano viena) Ir ka tu jai...
Atsakyti
Del pasukneles sutinku su visomis, kad nuo jos priklauso galutinis rezultatas 4u.gif
as ir nuneriau 2sukneles, bet be pasukneles negrazu rodytis verysad.gif laukiu kol pasius.
Del vienos servetelines suknios suku galva kaip uzbaigima padaryti g.gif sakiau ikelsiu jusu teismui, gal kas ka pasiulysit
Vis ilendu akiu paganyti i auksarankes pasiziureti. Viliute ziuriu net vasara nepailsi 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Saunuoles merginos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 05 rugpjūčio 2010 - 15:09
Na rodausi savo suknią ax.gif (na lašinukų reiktų truputį numest,bet yra kaip yra blush2.gif )

user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
Alacka, turbūt pirmą kartą matau tavo darbelį SAU, nes visad buvo vaikams vaikams vaikams. Liuks clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 08 05, 16:17)
Alacka, turbūt pirmą kartą matau tavo darbelį SAU, nes visad buvo vaikams vaikams vaikams. Liuks clap.gif  clap.gif  clap.gif


AČIŪ aciuks.gif ( na kartais reikia ir sau ką pasigaminti biggrin.gif )
Atsakyti