Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

QUOTE(saulėlydis* @ 2010 08 04, 10:09)
Ligvita, ar tau dar ne bloga nuo to paties modelio ir rašto. Suprantu, kad čia klienčių norai, bet jau nebeįdomu nei žiūrėt, nei tuo labiaus, tikriausiai, megzti  doh.gif

taigi niekas nevercia per prievarta ziuret wink.gif

O del mezgimo... cia yra darbas. Pagrindiniam savo darbe as irgi kas menesi darau tas pacias operacijas, tai ka negi dabar del to darba mest?
Papildyta:
QUOTE(Olaiva @ 2010 08 04, 09:41)
bet kai matavosi,tai be pasukneles matavosi?

Be. Ji stipriai idegusi, tai ta suknute kaip ant tamsaus fono buvo. O cia jau atvirksciai gaunasi...
Atsakyti
Ligvita-gražus darbelis, tiesa, trumpesnis modeliukas man irgi gražesnis. Na o pasuknelė tau jau klientės reikalas, jei jai taip patinka-tai valio thumb_yello.gif
Atsakyti
Ligvita man t.p. suknyte grazi, taciau atrodo moteriskei didoka ar per daug apkritus, cia mano akim ziurint, jei butu ji ant aukstesnes ir stambesnes gal geriau ziuretus. O pasukne irgi per trumpa atrodo , o darbelis tai kruopstus ir grazus mirksiukas.gif mirksiukas.gif
merginos o kuri gal turit tos pilkos eglute nertos suknytes rasteli smile.gif
Nu siaip ne taip numezgiau jau dvi kvarbatkes, laiko visai ner, kaip suspesiu iki rugsejo 1d. neisivaizduoju, jei tokie tempai bus, mazius visai dirbt neduoda, tikras rankinukas doh.gif
Atsakyti
mano dar vienanauja suknele,is tiesu nieko naujo-ir Olaiva turbut ta pasakys smile.gif .O as atsakyciau, kaip sako Ligvita,,mes dirbam savo darba",o laisvu nuo darbo metu,uzsiimam kuryba.Viena kurybos rezultata tureciau parodyti dar si vakara,tik gal jau vaikisku rubeliu temoje. biggrin.gif
sita suknele penkiametei.Vien sijonines dalies ilgis 70 cm.Suaugusiu sukneliu jis panasus smile.gif Tad ir dedu ne i vaikisku rubeliu tema lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Grazu, man sis rasciukas nematytas toks. Nors gal kaip sijonas ilgesnis, tai geriau matosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 04, 13:41)
mano dar vienanauja suknele,is tiesu nieko  naujo-ir Olaiva turbut ta pasakys smile.gif

tikiuosi,kad nesupykai,kai pasakiau,kad nieko naujo.o tuo labiau,kai jos taip patiestos parodomos,tai man is tikruju visos vienodos biggrin.gif o va kai ikeli grazias foto,kai klientes atsiuncia,tada jau buna pasakiskai grazu bigsmile.gif
Atsakyti
ne ,nesupykau. smile.gif ir isvis pykti nemoku.O saikinga,taiklia kritika,labiau vertinu uz ne visada nuosirdzius pagyrimus ir liaupses. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 04 rugpjūčio 2010 - 15:43
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 04, 15:42)
ne ,nesupykau. smile.gif ir isvis pykti nemoku.O saikinga,taiklia kritika,labiau vertinu uz ne visada nuosirdzius pagyrimus ir liaupses. ax.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
Viliuteee, zaviuosi tavimi ir tavo darbeliais...kiekviena karta aikteliu mocheriukus pamaciusi...
Noriu paklausti,uzmaciau stai toki suknutes virsu ir visai mastau,kad noreciau tokio...gal kas galetu paaiskinti kaip ji nerti, nerciau aisku ne sio rasciuku, bet zemais pusiniais stulpeliais, man idomus pats procesas kaip ta forma isgaut tokia...
Keliu tok nuoroda mirksiukas.gif

Suknute
Atsakyti
nieko gudraus cia neisgalvosi,tiesiog neriam i virsu nuo jungiamosios juostos, islaidydami pagal iskarpa.Nerinys-mezginys vistiek neislaikys tokios formos,jei jo nepritvirtinsit prie tvirtesnes pasukneles ar liemeneles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 05 rugpjūčio 2010 - 07:40
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 05, 07:40)
nieko gudraus cia neisgalvosi,tiesiog neriam i virsu nuo jungiamosios juostos, islaidydami pagal iskarpa.Nerinys-mezginys vistiek neislaikys tokios formos,jei jo nepritvirtinsit prie tvirtesnes pasukneles ar liemeneles

aga,tai sakai reikia pagal iskarpa daryti...ok,aisku,tik man neaisku kaip padaryti,na kad krutine tilptu, nera ji didele pas mane,maza,bet esme ta,juk nenersi lygiai,reikia kazkaip padaryti ,tik nesuvokiu kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 08 05, 09:41)
aga,tai sakai reikia pagal iskarpa daryti...ok,aisku,tik man neaisku kaip padaryti,na kad krutine tilptu, nera ji didele pas mane,maza,bet esme ta,juk nenersi lygiai,reikia kazkaip padaryti ,tik nesuvokiu kaip g.gif

manau pats paprasciausias varinatas paimti tvirtesne liemenele ir nerti pagal ja tuos apvalumus.
Atsakyti