Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

Štai dar vieną grožį gavau
user posted image

Olaiva, tavo kritikai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 04, 07:47)
Štai dar vieną grožį gavau
user posted image

Olaiva, tavo kritikai wink.gif

nu zinok negrazu.na ta trumpa pasuknele gadina visa grozi...ir aplamai man sita suknele ilga nesiziuri...nu net nezinau...nu sugadintas modelis gavosi...kaip skolyta blush2.gif tik aisq nesupyk,bet kai as sau tokia mezgiausi,tai jau vaizda turiu susidariusi,nes ir sau bandziau ivairias pasukneliu kombinacijas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 04 rugpjūčio 2010 - 08:19
Nepykstu smile.gif mano darbas - megzt... Nors man ilga suknutė gražu. Ir kai matavosi gražu buvo. O dabar kažko truksta...
Atsakyti
blush2.gif atiduodu jūsų teismui ...
user posted image
Atsakyti
Gražu, paprasta, bet įdomu. Man labai įdomus tas perėjimas ties klubais....
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 04, 08:24)
Nepykstu smile.gif mano darbas  - megzt... Nors man ilga suknutė gražu. Ir kai matavosi gražu buvo. O dabar kažko truksta...

bet kai matavosi,tai be pasukneles matavosi?
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2010 08 04, 09:30)
blush2.gif atiduodu jūsų teismui ...


Man labai grazu .Kokie cia siuliukai?Ar ne mochera? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2010 08 04, 08:30)
blush2.gif atiduodu jūsų teismui ...


gal tas sniuriukas nebutinas,nes jo vieta tokia idomi man,nei tai po krutine,nei tai per liemeni rolleyes.gif rankovyciu atnara labai pasiputusi,reikejo gal tankiau pamegzti ax.gif
tas iliemenavimas irgi idomioj vietoj,bet gal ir nieko visai.siaip grazi spalvyte,grazus rastelis,graziai krenta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2010 08 04, 09:30)
blush2.gif atiduodu jūsų teismui ...


Labai labai gražu! apie kažką panašaus galvojau rudeniui, gal galėtumėte paaiškint kaip sijono dalį mezgėte? Labai gražus išplatėjimas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 04, 08:47)
Štai dar vieną grožį gavau


Na ir man,cia su ta pasukne,negrazu,bet tai cia klijentes reikalas,kad ji toki pasivilko,ir viska sugadino.
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 04, 08:47)
Štai dar vieną grožį gavau

Ligvita, ar tau dar ne bloga nuo to paties modelio ir rašto. Suprantu, kad čia klienčių norai, bet jau nebeįdomu nei žiūrėt, nei tuo labiaus, tikriausiai, megzti doh.gif
Atsakyti
Per trumpa pasuknele gadina vaizda, bet nepamirskit, kad nuotraukose, ypac fotkinant su blicu, labai isryskeja pasuknele. Gal siaip taip nekrinta i akis g.gif
Atsakyti