Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

QUOTE(Rikusyte @ 2010 08 02, 14:27)



Labai labai grazi suknyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikusyte @ 2010 08 02, 12:27)

Gražu, bet man trūksta akcento - ar tai dirželio ar dar kažko, dabar atrodo, kad būtų per didelė suknia, o gal pamušaliukas perdidelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2010 08 02, 14:05)
Gražu, bet man trūksta akcento - ar tai dirželio ar dar kažko, dabar atrodo, kad būtų per didelė suknia, o gal pamušaliukas perdidelis g.gif



Man atrodo pasukne per didele, noretusi jos ir modeliuko gal kitokio ir tinkamo dydzio 4u.gif
Atsakyti
Rikusyte - siulyciau visgi keist pasuknele, nes si sugadina vaizda ir gan stipriai...
Ir dirziukas manau, kad butu tas daiktasu, kuris tikrai pageribtu situacija, nes dabar atrodo, kad suknele yra gerokai per didele savininkei ax.gif
O tiek darbo idejus wub.gif , tikrai gaila butu jeigu neiseitu ja pasipuost cool.gif
Atsakyti
[quote=Rikusyte,2010 08 02, 13:27]
Labai AČIŪ smile.gif
Pasirodysiu dar viena ax.gif
user posted image
Graži suknelė 4u.gif labai daug darbelio įdėta!!!!
ir aš leisiu sau pamąstyti - o jei pabandžius kitos spalvos pamušaliuką?
Atsakyti
QUOTE(Rikusyte @ 2010 08 02, 12:27)


Labai grazios sukneles thumbup.gif . Ti va tai pilkai manau riktu pakoreguot pasukne.
Numegzta suknele labai grazi, labai elegantiska. Tokios suknele graziau atrodytu su pasuknekurios iskirpte gilesne ir petneseles plonesnes, labiau tiktu skersosmedziagospasukne, labiau priglustu pagal figura. Blizgus audinys sudaro rysku sviesos ir seselio kontrasta, todel matos kiekviena pasuknes raukslele.
Kitas dalykas: virsusmegztas lygiai, o apaciarastuota. Per tuos rastus svieciasi labai sviesi pasukne.Tai sudaro vaizda kad virsus yra tamsesnis uz apacia, atrodytu daug elegantiskiau jei pasukne butu tamsesne uz siuliuka.

Cia NE KRITIKA, cia draugiskas patarimas mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Rikusyte,2010 08 02, 13:27]
Labai AČIŪ smile.gif
Pasirodysiu dar viena ax.gif

Suknelė laabai graži. Darbo įdėta begalo daug. Mano manymu,reikėtų kito fasono pasuknelės. Sakykim, įliemenuotos ir pažemintu liemeniu, kad atkartotų suknelės forma. ir bus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyras ir pasiulimus.Visakas yra imanoma padaryti.Pas mane nėra liemens bandžiau dėti diržiuka atrodžiau baisiai.O dėl pasuknelės - tai ja galima keisti čia labai greit reikėjo apsirengti tai nebeliko kito varianto tai tik šitas. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikusyte @ 2010 08 02, 14:14)
Ačiū už pagyras ir pasiulimus.Visakas yra imanoma padaryti.Pas mane nėra liemens bandžiau dėti diržiuka atrodžiau baisiai.O dėl pasuknelės - tai ja galima keisti čia labai greit reikėjo apsirengti tai nebeliko kito varianto tai tik šitas. verysad.gif

Paeksperimentuok su skirtingais diržų pločiais - man platus atsodo siaubingai, o toks poplonis visai gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Ant manekenes smile.gif
user posted image
Atsakyti
Ligvita, vau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Rikusyte, tikrai labai gražios suknelės thumbup.gif
Atsakyti