Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

QUOTE(jurgitasta @ 2010 07 30, 18:51)
Aciu mergaites uz pagyras  blush2.gif  visoms po baloncika  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Kas del siuliuku, tai jie istiesu labai labai faini, minkstuciai, smagu su jais nert. Bet pats siuliukas truputeli purus ( nezinau kaip kitaip apibudint ), ir neisryskina rasto. Bet vis tiek labai dziaugiuosi sita suknele ( man ji labai labai graziax.gif .
Niuma gal Jus turit sitos dryzuotukes schema ? Jau tooookia ji man faina  blush2.gif

suknele tiesiog thumbup.gif ir figuryte thumbup.gif labai graziai atrodo wub.gif as gi tokia pradejau dukrai nert (9m). Tai jau prisidirbau turejau tokiu italisku siuliuku 100gr. rite 70%medvilnes ir 30%viskozes. Nu mezgu is dvieju, nes labai plonytis siuliukas, biski zvilgesio turi. Su mazium niekaip neprisiruosiau nuvaziuot daugiau nusipirkt tai, nunarpliojau dvi kvarbatkas ir vakar nuvaziavau siulu. Siulu ner doh.gif mat paskutiniai ispardavinas. Nupirkau tokia zydra spalvyte, kaip melyna elektrine, nu ka ardziau apatine dali ir dabar zadu daryt taip.
Virsus - zydras
1. - balta
2.- zydra
3. - balta
Ir gal koki trumpa svarkiuka nunerti, jei kartais vesiau butu. Kaip manot ar visa man ja zydra daryt. Man balta puosniau, bet dabar deje verysad.gif Prasau atsakyti auksarankes, laukiu smile.gif smile.gif
Atsakyti
na pagaliau galiu parodyti pirmasias savo sukneles nuotraukas ax.gif veliau bus daugiau bigsmile.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 30 liepos 2010 - 22:03
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 07 30, 23:00)
na pagaliau galiu parodyti pirmasias savo sukneles nuotraukas ax.gif  veliau bus daugiau bigsmile.gif


Verta apdovanojimo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 07 30, 22:00)
na pagaliau galiu parodyti pirmasias savo sukneles nuotraukas ax.gif  veliau bus daugiau bigsmile.gif

nuostabu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 07 30, 23:00)
na pagaliau galiu parodyti pirmasias savo sukneles nuotraukas ax.gif  veliau bus daugiau bigsmile.gif
right]

vau,nereaaaliai wub.gif wub.gif wub.gif
supermama.gif na super super supermama smile.gif
Atsakyti
Žuviukai- puošni suknutė, kiek matosi nuotraukoj thumbup.gif Lauksim ir daugiau nuotraukyčių smile.gif

QUOTE(jurgitasta @ 2010 07 30, 18:51)
Niuma gal Jus turit sitos dryzuotukes schema ? Jau tooookia ji man faina  blush2.gif

Galima ir be JUS kreipinių lotuliukas.gif
Nea, schemų neturiu, bet mananeu nėra sunku iš prieš tai mano sukeltų raštų susidėliot modeliuką. Čia nemažai grožio manau siūlo suderinimas suteikia.

QUOTE(zydrunyte @ 2010 07 30, 20:25)
dabar zadu daryt taip.
Virsus - zydras
1. - balta
2.- zydra
3. - balta
Ir gal koki trumpa svarkiuka nunerti, jei kartais vesiau butu. Kaip manot ar visa man ja zydra daryt. Man balta puosniau, bet dabar deje  verysad.gif Prasau atsakyti auksarankes, laukiu  smile.gif  smile.gif

Ir toks variantas neblogas - skirtingis sluoksniai - skirtingos spalvos, bet man dar patiko iš OSINKOS šitas pavyzdukas dėl spalvų suderinimo:
user posted image
Atsakyti
Jo Ziviliuk, super thumbup.gif darbelis, atrodo jau pati turiu kantrybes, bet nezinau ar tiek tureciau, saunuole wub.gif
Atsakyti
Jo Zuviuk, super thumbup.gif  darbelis, atrodo jau pati turiu kantrybes, bet nezinau ar tiek tureciau, saunuole wub.gif


Ten padariau klaida, labai atsiprasau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danuse: 31 liepos 2010 - 10:31
QUOTE(jurgitasta @ 2010 07 30, 14:29)
As irgi baigiau vasarine sukne,

Labai grazi,dailiai nunerta ir ,zinoma,figura labai tinkama siai suknelei thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 07 30, 23:00)
na pagaliau galiu parodyti pirmasias savo sukneles nuotraukas ax.gif  veliau bus daugiau

Super wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 07 30, 15:57)
O sakykit, kur jūs perkat YarnArt siūlus. Aš savo kaimo parduotuvėj tik Summer randu.

Pas mus ta pati problema, tai begonia parsisiunčiau iš www.siulai.eu
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2010 07 30, 13:29)
O stai ir mano sukienka


labai grazu,dailu...super...ypac smagu buvo isgirst is kokiu siuliuku neret, nes ir man neria is tu paciu...del rasto,taip,neatskleidzia jis l;abai jau,bet pats siulas vertas demesio,minkstas,mielas labai ir sunkokas sakyciau.As prasiau,kad darytu taip, kad nesimatytu tas kiaurarastis,gal tada ir pasuknes nereiks,nes nenoriu jos, bet bus matyti...
Gal gali isduot paslapti kaip virsu darei?
QUOTE(naiste777 @ 2010 07 30, 14:57)
Jurgitasta, puiki suknelė. Nugara labai įspūdingai atrodo. Ir siūlai, bent jau iš foto kiek matosi, visai vykę. Bus tos vasaros dar tikrai, spėsi panešiot.
O sakykit, kur jūs perkat YarnArt siūlus. Aš savo kaimo parduotuvėj tik Summer randu.

Naiste,tavo labai melynuke patiko ir tau labai graziai ziurisi,malonu susipazinti ,beje bigsmile.gif .As siulus perku is siulai.eu, jie is klaipedos, o siaip as tuos sophist pirkau is cia prie soliariumo,kur yra ta siulu parde, tik baltos nebeturi jau...o kitu spalvu yra,ir net labai graziu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, kol vasara dar nepabėgo giriuosi ir aš savo lininuke ax.gif
user posted image
Atsakyti