Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

Niuma , labai skanu , mmmmmmm wub.gif wub.gif gal visgi įmesk raštelį blush2.gif
ir dar, šitas sakinukas "Tiesa, tik šitą suknelę nerdama sužinojau, kaip teisingai prinert stulpelį, kad būtų vienas virš kito ir kad nenuvažiuotų raštas į šona" reiškia, kad būtent platinimui taip darei ? blush2.gif
Atsakyti
fishke, ne tik platinimui- kiekvieną stulpelį taip nėriau. Nes jei kabint tik už pynutės- visi kampai nučiuožtų į vieną pusę. Tokio kaip raštuko- nelabai ir turiu, nes kiekvienos juostos kiauraraščius dėliojau pati iš akies. Po kiekvieno platinimo gaunasi skirtingas stulpelių skaičius, tai kampuose mezgimas iš 1 į tris arba iš 3 į vieną akį gaydavosi skirtingas tose juostose, kur kiauros eilės.

Na tokius nebent galiu įdėt:
user posted image

user posted image

user posted image


user posted image
Atsakyti
Niuma - labai gražu wub.gif
Atsakyti
Niuma Labai puikiai atrodo suknutė user posted image
Atsakyti
ir as jungiuosi prie girianciu.Labai kruopstu ir grazu thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal kas pagelbetu ir mesteltu sios suknytes rasto schemute,ar bent panasia blush2.gif

Didelis didelis dekuj 4u.gif
user posted image
Atsakyti
aciuks.gif dėkui, merginos smile.gif Po skalbimo ir man ji patinka, nes prieš- truputėlį abejojau biggrin.gif siūliukas- Begonija.

lektuveli, čia iš laaabai plonų siūlų megzta, nes panašiu raštu mezgus esu tokį megztinuką;TEMA osinkoj, rasi ir raštelius . Nors gal taviškė daugiau kiauraraštinė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 29 liepos 2010 - 22:55
niuma,nu tiesiog fantastiškai dailus darbas,labai kruopštus.O kokie siūliukai?Ir vąšelio nr?
Atsakyti
YarnArt Begonia, 7 vnt rudų ir 6 vnt šviesių, liko po kelis metrus smile.gif Vąšelis Nr. 2 (bet ne Tulipo, pastebėjau, kad Tulip gamybos - didesni vąšeliai).
Atsakyti
Niuma nui labai grazu wub.gif , as ir pati galvoju kazka tokiu rasteliu sau nusinerti, bet vis neprisiruosiu, tiksliau reikia viena darbeli baigti, paskui kito imtis ax.gif
Atsakyti
Niuma gražu thumbup.gif Man labai patinka toks spalvų derinys wub.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie pagyrų ir aš - Niuma, suknutė Liuks thumbup.gif
Atsakyti