Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

QUOTE(Viksė @ 2010 07 29, 12:33)
suknutė labai graži, tik matosi stulpelio paskeitimas, kai iš nėrimo ratu pradėta nerti pirmyn-atgal. Va čia man yra amžina mįslė-ar įmanoma kažkaip išvengti to skirtumo, kiekvienoje eilėje nenutraukiant siūlo ir nepradedant vėl kiekvienos eilės nerti iš gerosios pusės?
Gal kas žinote kokių gudrybių?



visada kai neriu aplink, venam shone apsisuku ir ratuka varau i kita puse... tada neriant visutine dali, kur reikia apsisukinet, rastai nesiskiria thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 07 29, 12:33)
suknutė labai graži, tik matosi stulpelio paskeitimas, kai iš nėrimo ratu pradėta nerti pirmyn-atgal. Va čia man yra amžina mįslė-ar įmanoma kažkaip išvengti to skirtumo, kiekvienoje eilėje nenutraukiant siūlo ir nepradedant vėl kiekvienos eilės nerti iš gerosios pusės?
Gal kas žinote kokių gudrybių?


Aš neriu vieną ratą į vieną pusę, kitą į kitą pusę. Tada niekas nesiskiria ir ta pakilimo eilutė tiesiai gaunasi, o tai neriant į vieną pusę vis skersai nueidavo.
Atsakyti
Dekui, naiste777 4u.gif Turejau schemute rolleyes.gif bet pas tave labai dailiai isnerta, pasirode kad kita ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 07 29, 13:23)
As vis mastau - koki modeliuka pasirinkus, jeigu noriu, kad butu geras ir numezgus/nunerus ir tokiu atveju jeigu vis delto pavyktu numest kokius 10 Kg.. Apimtys gi pasikeistu  blush2.gif
Taip noretusi ka nors pasigamint sau, bet tiek mezgu, tiek neriu laabai ilgai, o plonet kazkaip irgi sunkiai sekasi, bet kol nunarpliosiu - idomu kaip bus...

Ka manot - ar imanoma kazkoki modeliuka rast? I koki silueta ziuret?


Yra variantas,kad kai uzsikabini nerti, tai ir kilogramai dingsta,nes nebelieka laiko maisttui thumbup.gif
Atsakyti
aaagnex, po krutine raistelis ir nuo jos platejanti dalis mirksiukas.gif
Atsakyti
Naiste77, daili suknutė smile.gif

O čia mano Latte su pienu:

user posted image

user posted image

user posted image

(tik foto pamačiau, kad nugaroj pasuknelę reikės prikabint, jog neišlįstų doh.gif )

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 29 liepos 2010 - 13:59
Niuma, fantastiška suknelė. Bet aš žiūriu žiūriu ir niekaip neįkertu, čia kabliuku, virbalais ar mašina megzta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 07 29, 11:38)
Labas rytas. Vėl daugybė puikių naujų suknelių. Ir aš parodysiu savo šiąnakt pabaigtą. Figūra toli gražu ne tokia, kokios norėčiau, bet suknelė tokia, kokios norėjau  smile.gif

Kaip graziai sugalvojai bigsmile.gif labai graziai trnaformavai sijonuko ideja i suknele thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(niuma @ 2010 07 29, 14:55)

O čia mano Latte su pienu:

thumbup.gif Bet kaip is kart kitaip atrodo,kai foto su veidu bigsmile.gif Labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
naiste777, biggrin.gif vąšeliu nėriau. Bangelių raštas, tiesiog pradėjau nuo pokrūtininės dalies ir nuo 3 juostų spalvos ir platinau palaipsniui jas iki 7 juostų vienos spalvos. Ir į šonus platinau smile.gif

rasa32, su autonustymais fotkinau, tai iš n kadrų- keli tinkami gavosi doh.gif

Dėkui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 29 liepos 2010 - 15:50
Va čia nebegaliu išturėti nepagyrus (nors skaitau temą dažnai). Niuma, labai graži suknelė, ta kava su pienu, nepaprastai dailiai numegzta ir jums labai tinka smile.gif

Atsakyti
NIUMA, tikrai labai grazi suknute, daili ir labai skaniai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
aciuks.gif Mitutok, dėkui už nesusilaikymą bigsmile.gif
Daugiausia krapštymosi prie viršutinės dalies buvo, kad pečiai nuožulniai gultų, 'nestovėtų' sparniukai. Mažinau stulpekių skaičių kiekvienoj eilutėj.

user posted image

Tiesa, tik šitą suknelę nerdama sužinojau, kaip teisingai prinert stulpelį, kad būtų vienas virš kito ir kad nenuvažiuotų raštas į šona, kaip būtų nutikę, jei kabinčiau tik už pynutės. Reikia užkabint ir stulpelio vieną siūlą:

user posted image
Atsakyti