Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

QUOTE(juratike13 @ 2010 07 28, 12:09)
Pagal sita stai... bigsmile.gif

user posted image


gal kuri turit sios sukneles aprasyma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2010 07 28, 18:45)
gal kuri turit sios sukneles aprasyma  blush2.gif

visa tema smile.gif
http://club.osinka.r...pic.php?t=43392
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 07 28, 15:16)
Tada gal galima rasteli?  blush2.gif

Na čia tas labai paprastas raštelis, iš arčiau matosi - tik stulpeliai su užmetimu, neturiu schemos, iš galvos nėriau. Pradėjau nuo viršaus ir iš pradžių vis didinau kiekviename rašto motyve pridėdama po stulpelį, po to platinau pagal poreikį iki pažastų, nuo pažastų jau neplatindama nėriau iki pabaigos.
Atsakyti
paskutinis mano darbelis. Dar "karštas"
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Palmira @ 2010 07 29, 08:50)
paskutinis mano darbelis. Dar "karštas"

Oho, liuks, būtų smagu ant modeliuko pamatyti mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Palmira,2010 07 29, 09:50]
paskutinis mano darbelis. Dar "karštas"

labai gražu, norėčiau sijonuko schemutės blush2.gif
Atsakyti
labai gražu, norėčiau sijonuko schemutės blush2.gif
[/quote]

Ačiū mergytės už gerus žodžius 4u.gif Schemute naudojausi šia, tik gal nuotrauka nekokia. Bet manau esmę suprasit

user posted image
Atsakyti
Labas rytas. Vėl daugybė puikių naujų suknelių. Ir aš parodysiu savo šiąnakt pabaigtą. Figūra toli gražu ne tokia, kokios norėčiau, bet suknelė tokia, kokios norėjau smile.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 29 liepos 2010 - 10:39
naiste777, kaip tu laiku drinks_cheers.gif as va galvojau kaip supakuoti savo gabaritus neriant suknele bigsmile.gif Gal gali pasufleruoti kaip virsutine dali nerei? bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

Va čia suknelės viršus.
Atsakyti
QUOTE(Palmira @ 2010 07 29, 09:50)
paskutinis mano darbelis. Dar "karštas"
user posted image


suknutė labai graži, tik matosi stulpelio paskeitimas, kai iš nėrimo ratu pradėta nerti pirmyn-atgal. Va čia man yra amžina mįslė-ar įmanoma kažkaip išvengti to skirtumo, kiekvienoje eilėje nenutraukiant siūlo ir nepradedant vėl kiekvienos eilės nerti iš gerosios pusės?
Gal kas žinote kokių gudrybių?
Atsakyti
As vis mastau - koki modeliuka pasirinkus, jeigu noriu, kad butu geras ir numezgus/nunerus ir tokiu atveju jeigu vis delto pavyktu numest kokius 10 Kg.. Apimtys gi pasikeistu blush2.gif
Taip noretusi ka nors pasigamint sau, bet tiek mezgu, tiek neriu laabai ilgai, o plonet kazkaip irgi sunkiai sekasi, bet kol nunarpliosiu - idomu kaip bus...

Ka manot - ar imanoma kazkoki modeliuka rast? I koki silueta ziuret?
Atsakyti