Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 30temelė

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Nauja tema, nauji darbai.

Senojitema





enigma3, Labai grazi suknele thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
(senoje temoje paskutiniam puslapyje)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamytė uogytė: 19 liepos 2010 - 19:58
enigma3, laaabai laaaabai daili suknute wub.gif o spalvyte tai atrodytu kaip tamsiai melyna smile.gif ...nu tikrai labai puosni, net labai...ir seksuali, kaip kazkas jau rodos minejo. smile.gif
QUOTE(bielra @ 2010 07 16, 20:37)
Va čia išskleistas sijonas, kuriame gerai matosi platinimai.. wink.gif

Labai smalsu būtų pamatyt tavąją suknelę, kiek pamenu 3 eiles tų gėlių darei..?

Ir dar štai čia matosi platinimas..


Oi kaip aciu. 4u.gif
Dabar nersiu sita grozi. Gal per kokius du metus ir nunarpliosiu, kaip ir ta juodaja su trim eilem geliu. biggrin.gif

Labai labai noreciau pasigirti savaja juoda suknele su trim eilem geliu, kakla labai graziai pasidariau, nu taip kaip nusiziurejau per kazkoki filma...labai patenkinta esu ja, ale kad neturiu kaip... verysad.gif dukryte i Anglija isvaziavo dviem menesiams su visu fotiku...o taip maga pasirodyt... unsure.gif
Atsakyti
Na pasirodysiu nors ir nelabai į vasariškų suknių temą.
Ilgokai megzta , bet prieš kaitrią saulytę greit išdžiuvusi wub.gif


bet demonstruot buvo tikra kančia, kai lauke 35 laipsniai


user posted image
user posted image
Atsakyti
4u.gif Mamyte uogyte, Kristinakristina ačiū už gerą žodį mano pirmam blynui biggrin.gif
Lusasita, labai daili suknute, kruopščiai nunarpliota, tikrai gražiai atrodysit atvėsus orams.
Atsakyti
kas galetu placiau paaiskint, kaip nert sia suknute user posted image. rusaites ja neria, bet man rusiskai suprast sunkoka ax.gif
Atsakyti
Enigma, o schemų nėra?
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 07 20, 12:28)
Enigma, o schemų nėra?



schemos va čia
tačiau man rūpi pats nėrimo principas-nuo ko pradėt, viršaus ar apčios ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enigma3: 20 liepos 2010 - 12:34
dar viena prie gamtos netinkanti ax.gif Bet laukta jau senai,vienas jos variantas jau buvo rodytas,kadangi kliente buvo kantri ir neskubanti,turejau galimybe keisti suknele pagal savo skoni smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
sveikutes auksarankes, perziurejau kelias temelias nu visu darbeliai fantastiski 4u.gif tiesiog nuostabios suknios. As noriu dukrai nunert rugsejo pirmajai suknyte is baltu siuliuku su kokiu spalvotu kaspinu po krutinele. Jai 10m. ka merginos galit pasiulyt grazaus, gal kuri usmates dailia suknyte i gala trupuciuka platejancia, kad galetu kitames ir vasara panesiot. Pasiuciau pasukne sventen, o taip galetu ir be jos but, jei nelabai kiauras rastelis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 07 19, 22:39)


Daili suknute, ziemai bus pats tas 4u.gif thumbup.gif



Papildyta:
QUOTE(Viliuteee @ 2010 07 20, 13:08)



Na sis, kaip ir visi kiti darbeliai, NUOSTABUS!!! thumbup.gif
Atsakyti
aciu Jums, 4u.gif suknyte keliaus i Norvegija ax.gif
Atsakyti
Viliuteee suknele tiesiog wub.gif wub.gif wub.gif
gal turi kur paziurejus ir nuorodele gali man mestelt, kaip ir prasiau, dukrai kokia lengva baltu siuliuku suknyte ant 10m. ji pas mane tokia madiste, kad labai vaikiska nebutu. Gal turit kur ruseliu psl. nuziureja, kokiu suknyciu mergaitem ax.gif nieko as nerandu verysad.gif
apsilankiau jusu darbeliu fotkese, tiesiog puiku, kaip gaila kad maniske jau didele, tos suknios mergaitem krikstynu ir t.t. thumbup.gif
Atsakyti