Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas 9 tema

QUOTE(spindulele @ 2010 08 19, 14:09)
as irgi ne tema dabar... o vaistus kuriame bagaze reikia veztis? kosmetika kiek skaiciau tai ne rankiniame bagaze, taip?

Aš vežiausi kontraceptines tabletes rankiniame ir viskas ok smile.gif Jeigu kažkoks skystis - gali kabintis.
Kosmetinę irgi vežiausi, nesikabino, nors ten oro uoste viskas parodyta, jeigu viršyja kažkiek ml (pudros tarkim buteliukas), duoda specialų maišelį ir susidedat smile.gif Aš tiksliai nepamenu ir nežinau tų aiškių taisyklių smile.gif Ai, tiesa, aš visas dildes ir žirklutes išsiėmiau tik biggrin.gif Na bet geriau viską kraut į registruotą, kad vargo papildomo nebūtų ir rankiniam pasilikti tik būtiniausius daiktus. 4u.gif
Ai va, radau straipsnį konkretų http://www.lrytas.lt...
"Šiuo metu keleiviai gali įsinešti į lėktuvo saloną skysčių ir kosmetikos prekių, jei jos yra ne daugiau kaip 100 mililitrų indeliuose. Šie taip pat dar turi būti sudėti į plastikinius maišelius."
Bet galimas daiktas, kad pasikeitė jau kažkas smile.gif

QUOTE(spindulele @ 2010 08 19, 21:51)
jeigu pasirenkame AI viebutyje, tai mums ir vynas yra iskaiciuota, ir pramogos vakarais? nelabai suprantu? 4u.gif

Čia pavarysiu biškiuką daug, bet manau užklystantiems ir mažiau susigaudanties bus naudinga. 4u.gif

AI (All inclusive) – tai paslaugų kompleksas, kurios viešbučio teritorijoje teikiamos nemokamai ir neribotu kiekiu per nustatytą laiko tarpą. Šios paslaugos apmokamos išanksto – perkant poilsio paketą. Išvertus „All inclusive” reiškia “viskas įskaičiuota“.

DĖMESIO! Siūlomų paslaugų kiekis ir įvairovė priklauso nuo viešbučio kategorijos ir šalies. Kuo daugiau žvaigždučių suteikta viešbučiui, tuo daugiau paslaugų ir jos įvairesnės.
Į All inclusive dažniausiai įeina:
- gėrimai,
- maitinimas,
- viešbučio svečių linksminimas – animacija,
- įvairios paslaugos viešbučio teritorijoje.

Dažniausiai gėrimus ir maistą išsinešti už viešbučio teritorijos, ar į savo kambarį, draudžiama. Beveik visuose All inclusive viešbučiuose griežtai draudžiama į viešbutį atsinešti maistą ir gėrimus. Mini baras kambaryje dažniausiai yra mokamas.

Gėrimai All inclusive sistemoje
Dažniausiai tai reiškia visi vietinės (šalies, kurioje atostogaujate) gamybos gaivieji ir alkoholiniai gėrimai viešbučio teritorijoje nemokami ir neribojant kiekio. Dažnai ribojamas laiko tarpas, kada jums pils nemokamai, pavyzdžiui nuo 9 ryto iki 3 nakties arba nuo 10 ryto iki 10 vakaro, kitu metu arba reikia mokėti, arba barai nedirba. Kai kuriuose 5 žvaigždučių viešbučiuose nemokamai naudotis dalimi All inclusive malonumų galima visą parą.

Maistas All inclusive viešbučiuose
suprantamas kaip mažiausiai FB (Full Board), t.y. pusryčiai, pietūs ir vakarienė įskaičiuota į kainą. Gėrimai, žinoma, nemokami. Dažniausiai tai būna „švediškas stalas“. Kuo aukštesnės kategorijos viešbutis, tuo daugiau įvairių patiekalų, o tarpuose tarp pusryčių, pietų ir vakarienės, patiekiami į vairūs užkandžiai, saldus stalas, o kartais ir „naktipiečiai“.
Kai kuriuose 5 * viešbučiuose jus maitins ir girdys įvairiose viešbučio teritorijos vietose visą para. Plius 10 kilogramų – garantuota!
Kiekvienas viešbutis pats sprendžia dėl į vairių papildomų maitinimo paslaugų. Tai gali būti specializuoti restoranai, į kuriuos vakarienei reikia užsirašyti prieš dieną. Pvz.: žuvies, meksikietiškas, italų, prancūzų ir pan. restoranai, kur padavėjai aptarnaus išskirtinai Jus.

Animacija All inclusive viešbučiuose
labai paplitusi. Tai svečių linksmintojai, kurie visą dieną, o dažnai ir visą para, rengia įvairias linksmybes ir varžymas poilsiautojams. Pavyzdžiui tinklinis pliaže, vandens aerobika damoms baseine, vandens tinklinis kavalieriams, įvairūs grožio ir talentų konkursai, šokių pamokos, ir. t.t. Vakare ta pati animatorių komanda dainuoja, šoka, rengia spektaklius ir koncertus, diskotekas. Animatoriai dažniausiai kalba įvairiomis kalbomis. Kai kuriuose viešbučiuose yra specialūs vaikų animatoriai, kurie linksmindami jūsų atžalas, leidžia pailsėti tėveliams 2-3 valandas atskirai.

Kitos All inclusive viešbučių paslaugos
All inclusive sistema numato nemokamą naudojimąsi viešbučio infrastruktūra. Į tai įeina: sporto ir sveikatingumo paslaugos, įvairios pramogos, sporto inventorius, atviri ir uždari baseinai, įvairios pirtys, gultai, čiužiniai ir skėčiai prie baseinų ir paplūdimyje, treniruoklių salės, ping pongas, skvošas, tenisas, dartas, biliardas, diskotekos, krepšinio ir futbolo aikštelės, tirai, bemotoriai vandens sportai, boulingas, interneto paslaugos, vandens slidės, golfas, dviračiai ir t.t. Kas mokama iš aukščiau išvardintų paslaugų kiekvienas viešbutis numato pats. Kuo didesnis viešbutis, tuo daugiai paslaugų jis siūlo, o kuo aukštesnės kategorijos jis yra, tuo daugiau paslaugų yra nemokamos. Didesnė dalis paslaugų bus mokamos tiems, kurie ilsisi be All inclusive. Labai mažai All inclusive viešbučių siūlo visas nemokamas paslaugas.

Kitos All inclusive rūšys

MI (MAX. INCLUSIVE)
Į MI įeina ne tik nemokami vietinės gamybos, bet ir importiniai gaivieji ir alkoholiniai gėrimai viešbučio teritorijoje 24 val. per parą. Be to, minibaras kambaryje nemokamai papildomas gaiviaisiais gėrimais ir alumi. Didžiulis patiekalų pasirinkimas. Specializuoti restoranai. Daugybė nemokamų paslaugų, įskaitant kai kurias motorines vandens sporto rūšis.

IM (IMPERIAL)
Į IM įeina ne tik nemokami vietinės gamybos, bet ir importiniai gaivieji ir alkoholiniai gėrimai. Didžiulis patiekalų pasirinkimas. Specializuoti restoranai. Daugybė nemokamų paslaugų, įskaitant kai kurias motorines vandens sporto rūšis.

UAI (Ultra All Inclusive) = SAI (Superior All Inclusive) = EXTAI (Extended All Inclusive) = ELGAI (Elegance All Inclusive) = VIPAI (VIP All Inclusive) – viskas įskaičiuota. Taip pat – importiniai alkoholiniai gėrimai ir papildomos paslaugos administracijos nuožiūra.

HCAI (High Class All Inclusive) = DAI (Deluxe All Inclusive) – viskas nemokamai, išskyrus: parduotuves, telefoną, gydytojo ir kirpyklos paslaugas, kai kurias vandens sporto rūšis ir povandeninį nardymą.
Atsakyti
QUOTE(Kituliux @ 2010 08 19, 16:58)
Turim minciu sausio pradzioje lekti i Egipta. Gal kas gali pasakyti, kur tokiu metu silciau: Hurgadoj ar Sharme?  blush2.gif

Sausio pradžioje buvome tris kartus. Pirmais metais Hurgadoje buvo vėsoka, antrais Šarme šilta, bet vėjukas. Praėjusią žiemą norėjau vėl į šarmą dėl šilumos, bet gavosi, kad skridom į Hurgadą ir žinokit buvo nerealiai šilta, net vakarais galima buvo su naktinukais balkone sėdėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pievu medus @ 2010 08 20, 09:39)
Sausio pradžioje buvome tris kartus. Pirmais metais Hurgadoje buvo vėsoka, antrais Šarme šilta, bet vėjukas. Praėjusią žiemą norėjau vėl į šarmą dėl šilumos, bet gavosi, kad skridom į Hurgadą ir žinokit buvo nerealiai šilta, net vakarais galima buvo su naktinukais balkone sėdėti  4u.gif


Oi kaip nudziuginai del oru, mes siemet galvojam sausio pradzioj atostogaut wub.gif Tik galvojam Sarma rinktis, nes girdejau, kad ten silciau, o kaip gausis tai ne aisku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pievu medus @ 2010 08 20, 08:39)
Sausio pradžioje buvome tris kartus. Pirmais metais Hurgadoje buvo vėsoka, antrais Šarme šilta, bet vėjukas. Praėjusią žiemą norėjau vėl į šarmą dėl šilumos, bet gavosi, kad skridom į Hurgadą ir žinokit buvo nerealiai šilta, net vakarais galima buvo su naktinukais balkone sėdėti  4u.gif

Aciu labai 4u.gif Laiko dar yra apsispresti, kuri regiona pasirinksim. Bet kokiu atveju, vis tiek bus silciau nei Lietuvoje tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2010 08 20, 11:43)
Oi kaip nudziuginai del oru, mes siemet galvojam sausio pradzioj atostogaut  wub.gif Tik galvojam Sarma rinktis, nes girdejau, kad ten silciau, o kaip gausis tai ne aisku  ax.gif


Ir mes buvome sausio pabaigoje, degintis galima, jura saltoka ir aisku reikejo vakare striukes, vejas doh.gif
Na taciau matau orai kinta, be to Sarme tikrai silciau nei Hurgadoje.
Atsakyti
Sveiki visi 4u.gif

Jusu temoje esu naujoke. Su savo vyru ruosiames pirma karta keliauti. Pasirinkome Egipta. Viesbutis: Grand Seas Resort Hostmask, 4*. Matininimo tipas - pusryciai ir vakariene. Sumokejome dviems zmonems 3100 Lt. Tai cia daug ar mazai?

Taip pat noriu paprasyti Tutios, kad ji surasytu visa informacija apie toki maitinimo tipa (pusryciai ir vakariene), kaip padare su AL (jei labai neapsunkinsiu). 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geltonazuvis: 20 rugpjūčio 2010 - 23:55
merginos, o koks maistas Egipte? ka verta paragauti ir ko geriau nekist i burna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2010 08 20, 22:54)
Taip pat noriu paprasyti Tutios, kad ji surasytu visa informacija apie toki maitinimo tipa  (pusryciai ir vakariene), kaip padare su AL (jei labai neapsunkinsiu).  4u.gif

Pusryčiai ir vakarienė (angl. trumpinys – HB). Pusryčių ir vakarienės metu patiekalai, o kava, arbata ir gaivieji gėrimai tik pusryčių metu. Vakarienės metu už gėrimus reikia mokėti atskirai.
imetu nuorodas 4u.gif ir ta pacia kur buvo atkopinta ir kitu rastu 4u.gif
http://www.visoskeliones.lt/page/228
http://www.kelioniua.../maitinimas.php
http://www.kelionesj...2...ng=LT&seo=0
http://www.lektuvubi...iai/viesbuciai/


dar straipsniukas apie Hurgados viesbucius,gal naudingas,nezinau,nes pati neskaiciau 4u.gif
http://www.uzsukam.l...=...play&p=main
Atsakyti
QUOTE(spindulele @ 2010 08 21, 08:41)
merginos, o koks maistas Egipte? ka verta paragauti ir ko geriau nekist i burna? g.gif


Maistas niekuom neypatingas. Už viešbučio ribų nevalgėm, nes prisiskaitėm, kad nepatariama. Bet ir tai įpusėjus atostogoms turėjom problemėlių su skrandžiais. Na, vyras nuo pat pradžių "apsirgo", nes praktiškai kimšo viską iš eilės išskyrus mėsą. Nevalgydavom tai, kas atrodydavo įtartina, kaip kad padažai, blynai nedakepti, neaiškios mišrainės ir pan.
O šiaip tai dar saldumynų asortimentas platus. Bent jau mūsų viešbutyje kasdiena virš dešimt rūšių pateikdavo. Na ir dar anyžinę arbatą atradom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spindulele @ 2010 08 21, 09:41)
merginos, o koks maistas Egipte? ka verta paragauti ir ko geriau nekist i burna? g.gif


Neplautų rankų nekišt į burną biggrin.gif O šiaip maistas ten nieko įpatingas. Valgėm žuvies restorane, pirkom vaisius iš gatvės, valgėm šiltą duoną iš vietinės kepyklos ir viskas ok. Svarbu nepamiršti elementarios higienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shatene @ 2010 08 21, 12:25)
Maistas niekuom neypatingas. Už viešbučio ribų nevalgėm, nes prisiskaitėm, kad nepatariama. Bet ir tai įpusėjus atostogoms turėjom problemėlių su skrandžiais. Na, vyras nuo pat pradžių "apsirgo", nes praktiškai kimšo viską iš eilės išskyrus mėsą. Nevalgydavom tai, kas atrodydavo įtartina, kaip kad padažai, blynai nedakepti, neaiškios mišrainės ir pan.
O šiaip tai dar saldumynų asortimentas platus. Bent jau mūsų viešbutyje kasdiena virš dešimt rūšių pateikdavo. Na ir dar anyžinę arbatą atradom  biggrin.gif



QUOTE(Jofky @ 2010 08 21, 16:04)
Neplautų rankų nekišt į burną  biggrin.gif  O šiaip maistas ten nieko įpatingas. Valgėm žuvies restorane, pirkom vaisius iš gatvės, valgėm šiltą duoną iš vietinės kepyklos ir viskas ok. Svarbu nepamiršti elementarios higienos  4u.gif


dekui 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2010 08 20, 23:54)
Sveiki visi  4u.gif

Jusu temoje esu naujoke. Su savo vyru ruosiames pirma karta keliauti. Pasirinkome Egipta. Viesbutis: Grand Seas Resort Hostmask, 4*. Matininimo tipas - pusryciai ir vakariene. Sumokejome dviems zmonems 3100 Lt. Tai cia daug ar mazai?

Taip pat noriu paprasyti Tutios, kad ji surasytu visa informacija apie toki maitinimo tipa  (pusryciai ir vakariene), kaip padare su AL (jei labai neapsunkinsiu).  4u.gif

jau jolita.martyna jums atsakė 4u.gif

viešbutukas vien iš šio aprašymo pasirodė tikrai labai neblogas, na ir kaina manau gana normali smile.gif aišku, visada norėtųsi AI maitinimo biggrin.gif

mes buvom su draugu vasarą http://www.panorama-elgouna.com/ - Panorama Bungalow El Gouna, irgi 4*, su AI maitinimo tipu, sumokėjom labai panašiai. Bent jau iš nuotraukų, man jūsų viešbutukas atrodo geresnis smile.gif
Atsakyti