Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
user posted image

Gal nori kas senaja zeme pamatyt is arciau...kainos neklauskit...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 21 liepos 2010 - 12:31
Nu naslaite tai nerealus karoliukas. Buvau nupirkus Ewidentai, tai kasdien dezele atsidarydavau paspoksot. Man netiko, bet tikrai buvo minciu pasilikt... wub.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image




Papildyta:
QUOTE(nidalaura @ 2010 07 21, 13:47)
Nu naslaite tai nerealus karoliukas. Buvau nupirkus Ewidentai, tai kasdien dezele atsidarydavau paspoksot. Man netiko, bet tikrai buvo minciu pasilikt...  wub.gif

Sakai tau netiko...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Kas cia man su tom naslaitem... g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 21 liepos 2010 - 13:27
Su violetiniu ir gintarais tai man labai grazu, bet prie riuzavo tai nea. na bent ne mano. Jei jau manom, kad visi deriniai troliski yra grazus, tiesiog kai kurie ne musu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, kokių grožybių sudėta, fantastika smile.gif Trolių manija be SM aprimsta, o tik čia nosį įkiši - vėl kažko reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 07 21, 14:49)
Su violetiniu ir gintarais tai man labai grazu, bet prie riuzavo tai nea. na bent ne mano. Jei jau manom, kad visi deriniai troliski yra grazus, tiesiog kai kurie ne musu  smile.gif

As sau gal rinkciausi paskutini...Kazkaip tos naslaites, tikrai vykes karolis...nu gal ne visai visiems patinka, bet daugumai...bandziau ziuret, dabar kataloginius karoliukus, ir nuspet kuris gali but suretirintas, ir kuris gali but toks populiarus, kad noresis ne viena turet...nu ir negaliu nuspet...nes ne vieno nenoreciau turet kokiu penkiu ar desimt...bent as...turiu omeni stiklinius karoliukus... g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(rasida @ 2010 07 21, 14:58)
Sveikos, kokių grožybių sudėta, fantastika smile.gif Trolių manija be SM aprimsta, o tik čia nosį įkiši - vėl kažko reikia smile.gif

O gal reik foto daugiau ziuret...as va kol prikeliau tiek naslaiciu, zinok ir pasisotinau... mirksiukas.gif jau ir nenoriu visai nieko... lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 21 liepos 2010 - 14:14
QUOTE(Noa @ 2010 07 19, 20:58)
Oi koks fainas tas levandinis šarvuotis, paskutinėj nuotraukosj trečias nuo rato vidurio...

Cia ne toks..:
http://cgi.ebay.com/...=item3f017f64e9

O cia i komplekta:

http://cgi.ebay.com/...=item3caf4185fd

http://cgi.ebay.com/...=item25593a144b
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 21 liepos 2010 - 15:33
http://trollbeadssho...rism-60187.html
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 21, 13:27)
Gal nori kas senaja zeme pamatyt is arciau...kainos neklauskit...

Bet koks iš tikro gražus karolis - kodėl šito grąžint negalėjo, o tik kokį tai svambalą??? Suprantu, vulkano pelenų pridėta - ir kas, ką, mažai ant svieto vulkanų dry.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 21, 14:13)
Sakai tau netiko...

Čia kažkokių godžių kobrų paveiksliukai, šitiek deficito prikaupt, taigi nuodėmė praktiškai umn.gif: Bet su ružavu tai man jos ne itin...

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 21, 16:29)

Vuo vuo, idealiai toks biggrin.gif Tiktai tiek, kiek jis kainuos, tai tikrai nemokėsiu unsure.gif Neturiu, man dar atostogaut ir du vaikus išmokyklint doh.gif
Atsakyti
erilukaha tu cia erziniesi su tokiais groziais doh.gif karsta.gif vis atsidarau pasiziuriu i ta nasliu komplekta, seile pavarvinu wub.gif gerai Rasida sako, kol nosies neikisi cia..... irnesakyk.gif
geriau rodyk savo naujienas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 22 liepos 2010 - 08:46
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 22, 08:44)
erilukaha tu cia erziniesi su tokiais groziais  doh.gif karsta.gif vis atsidarau pasiziuriu i ta nasliu komplekta, seile pavarvinu  wub.gif  gerai Rasida sako, kol nosies neikisi cia..... irnesakyk.gif
geriau rodyk savo naujienas  mirksiukas.gif

O kuris cia tau taip neduoda ramybes g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 21, 14:13)
Kas cia man su tom naslaitem... g.gif

karsta.gif Eina sau kokis grožis. wub.gif Dabar ir man prisireikė doh.gif Mažai vilties, bet gal žinot kur gali būti užsilikusių? Nevisad seku temą, tai neįsivaizduoju, kokia situacija su jom dabar. blush2.gif
Atsakyti