Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(danske @ 2010 07 30, 22:17)
Cia trolis? blink.gif 



dabar jau ir aš galvoju, kad gal ne unsure.gif
Papildyta:
Dar vienas toks pat ir čia jau iš patikimo pardavėjo, tai gal ir trolis g.gif

http://cgi.ebay.de/T...=item1c14784d1b
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 07 30, 23:08)
Žiūrėkit, kokią idomią uniką radau  bigsmile.gif
Aš po ilgo celibato vėl susigundžiau į trolius akis paganyt blush2.gif tai ir jums ta proga rodau, ką randu  cool.gif
P.S. dabar sumasčiau, kad gal čia netikri  g.gif


kaip smagu tave vel matyti cia mirksiukas.gif as jau buvau susimascius, kur gi Ruti prapuolus, visa jau apsipatenkinus, netroliauja jau... g.gif
o ten trolis, pardavejas irgi patikimas thumbup.gif , ten zemiau pavaziavus net yra filmukas su ta unika ax.gif
Atsakyti
Va ir čia žiūrėkit tokio pačio rašto OOAK:
user posted image
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif
Visos miega o as troliauju rolleyes.gif
Gavau siuntinuka yahoo.gif leksiu pasiimt wub.gif
Dekoju Fontenay wub.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Nemiegam, Kava geriam, trolisko dydzio puoda
Gavau trolliskus dzinsus doh.gif Nusistorinau save. Iseitys dvi- paciai pavirst troliu arba siaurint. Ko gero, rinksiuos antraji mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 30, 23:01)
kaip smagu tave vel matyti cia  mirksiukas.gif as jau buvau susimascius, kur gi Ruti prapuolus, visa jau apsipatenkinus, netroliauja jau... g.gif


nei apsipatenkinus, nei dar ką schmoll.gif t.y. labai ptenkinta tais, kuriuos turiu wub.gif ir nei vieno nenorėčiau nei keisti, nei parduoti, bet va naujiems dabar ne laikas verysad.gif visi finansai atostogoms paskirti, troliauti nėr už ką verysad.gif už tai ir nelendu čia pas jus, nes tik įlindus iškart užsimanau naujų troliukų doh.gif

kaip manot, mamai 60-mečio proga apyrankė su keliais troliukais būtų gera dovana g.gif į maniškius ji žiūri gana teigiamai, jie jai gražūs ir patinka, bet kažkaip dvejoju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 07 31, 08:23)
Laba ryta  4u.gif
Visos miega o as troliauju  rolleyes.gif
Gavau siuntinuka  yahoo.gif leksiu pasiimt  wub.gif
Dekoju Fontenay  wub.gif

O jei...laikiam, nesulaukiam vaizdu... clap.gif clap.gif clap.gif
Labas rytas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(danske @ 2010 07 31, 09:04)
Labas rytas.
Nemiegam,  Kava  geriam, trolisko dydzio puoda

Taip,taip butent...geriam troliska kava...nes puodelis buljoninis... lotuliukas.gif
Papildyta:
Ale, kokia nuotrauka, mano negrazi... veidas riebaluotas, ispurtes, kaip kokia pijoke... galima tik trolyna buvo idet, o burnos nekist...tik vaizdely gadina... ohmy.gif cry.gif aisku cia fotografas photo.gif ne prie ko... schmoll.gif nes cia as tokia nefotogieniska...jau net norejau prasyt kad isimtu... ba nuotaika net sugedo vakar...dukra irgi kai save pamate...nu kazkokia tai irgi ne tokia, kai gyvenime man ji...bet paskui,pagalvojau,kad vistiek nieks neatpazins manes pagal ja...tai balas su ja... irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 31 liepos 2010 - 08:32
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 31, 09:31)
Ale, kokia nuotrauka, mano negrazi...

Erika cia tik tau taip atrodo mirksiukas.gif viskas ten ziurisi thumbup.gif ir jokiu riebalu nematau.... bigsmile.gif

beje siryta gavau karoliuka aplink pasauli, saunuole dane labai greit siuncia ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 31 liepos 2010 - 09:15
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 31, 10:11)
Erika cia tik tau taip atrodo  mirksiukas.gif viskas ten ziurisi  thumbup.gif ir jokiu riebalu nematau.... bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif Oi negaliu...nu bet troliska motera, ir turi taip atrodyti...
Neradai man pink sand... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 31 liepos 2010 - 09:16
Nemiegam mirksiukas.gif Laukiam svečių iš Norvegijos biggrin.gif Beveik kaip trolių... hihihi.gif
Atsakyti
O jei, ir as noriu sito...zvaigzde turiu, sito irgi noriu... wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 31, 10:11)

Beje... dzaska kai isvaziavo karoliuko i pasta,tai ir dingo...net ragelio nekelia... cia is dziauksmo, ar kaip... g.gif ( atmesk man tos patikimos danes nuoroda i az... mirksiukas.gif mirksiukas.gif )
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 31, 10:16)
Nemiegam  mirksiukas.gif  Laukiam svečių iš Norvegijos  biggrin.gif  Beveik kaip trolių...  hihihi.gif

Ojei,kaip smagu... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 31 liepos 2010 - 09:23
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 31, 10:11)
beje siryta gavau karoliuka aplink pasauli, saunuole dane labai greit siuncia  ax.gif

Nugis, džiaugsmas ir grožis - ne kitaip thumbup.gif
Atsakyti