Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Tacita, tai kuri tu ten ta rimtuolė? g.gif
Aš tai tik Kikirikę pažinau (nes kažkada buvo foto su dukryte įdėjus) ir tikriausiai Erilukaha dukrytė šviesiaplaukė? Kur kiniečius renka? Labai labai graži panelė mirksiukas.gif
Atsakyti
parasiau,saule,tau ax.gif
Atsakyti
Jau pamačiau ir Tacitą mirksiukas.gif
Fainos jūs, mergaitės, su fainais troliukais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 30, 13:11)

Ir as tikiuosi,o i panorama ar vupa patroliaut,kavos isgert tikrai galima.As turiu panoramos 3 lipdukus,taip kad gavusi ketvirtaji-organizuosiu meeta vilnius-troliai-kava  drinks_cheers.gif

Beje,Kikirike,geras,kad drauge apyranke nusipirko-perduok linkejimus,kad tai jau-liga thumbup.gif .Sveikinu nauja nare thumbup.gif


niu tai kai jau turėsi ketvirtą lipduką šauk - tada organizuosim troliavimą,tada aš dar saviškių lipdukų neleidžiu,lauksiu taves thumbup.gif

Butinai perduosiu draugei,ji jau vakar mastė kaip galima savo vestuves atžymėti thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 30, 13:11)
Malonu suzinoti,kad viena ispudingiausiu vakarelio merginu-Troliene bigsmile.gif  biggrin.gif
Tai as net jauciuosi pamaloninta,kad Ji pastebejo mano trolius-unikas-ta zydraja su ornamentu,kur klaipedoj pirkau,ir Fontenay,tavo baltaja thumbup.gif .Siaip vakar daug graziu moteru,merginu buvo thumbup.gif
Paziurejau ir as foto-as labai jau rimtu veidu visur lotuliukas.gif


aciu aciu uz tas liaupses blush2.gif net sarmata. bet jau ta zydra su ornamentu... wub.gif atvirai pasakius tokiu uniku nebuvau macius. kaip ir Fontenay (dabar tik suzinojau kieno ten) wub.gif tokios isskirtines thumbup.gif

man atrodo apie kikirike pardavejos sake, kad cia musu labai nuolatine pirkeja biggrin.gif ar maisau, kikirike? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Troliene @ 2010 07 30, 14:53)


man atrodo apie kikirike pardavejos sake, kad cia musu labai nuolatine pirkeja biggrin.gif ar maisau, kikirike?  lotuliukas.gif


tep tep,apie mane blush2.gif lotuliukas.gif jau visos pažįsta mane blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Troliene @ 2010 07 30, 14:53)
aciu aciu uz tas liaupses  blush2.gif net sarmata. bet jau ta zydra su ornamentu...  wub.gif atvirai pasakius tokiu uniku nebuvau macius. kaip ir Fontenay (dabar tik suzinojau kieno ten)  wub.gif tokios isskirtines  thumbup.gif

aciu labai thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Troliene @ 2010 07 30, 14:53)
atvirai pasakius tokiu uniku nebuvau macius. kaip ir Fontenay (dabar tik suzinojau kieno ten)  wub.gif tokios isskirtines  thumbup.gif


Ir man ta unika buvo pati pati graziausia wub.gif , kiek esu turejus, bet zinai kaip cia pas mus vyksta, perki, derini, netinka doh.gif , pamatai pas kita forumiete apyranke, ir tiesiog atrandi karoliui nauja vieta thumbup.gif , ir matai kad ten jam zymiai geriau bus isitaisyt nei stovet bile uzvertam ax.gif
Atsakyti
Niu va parodau laimetus:

user posted image

O cia uz lipdukus Panoramoj ir vcup roziniai kvarcai...

user posted image

Dukriuko uzbaikta kinietiska...:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 30 liepos 2010 - 17:11
Dukriuko uzbaikta kinietiska...:

Panelytė turi skonį... thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. Kaip smagu, kad vakarelyje tiek geru emociju ir , be abejo, laimejimu
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 30, 17:32)

Tikri lobiai thumbup.gif
Atsakyti