Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Peržiūrėjau - smagios nuotaikos, gražios nuotraukos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 30, 10:10)
bukit gera isimkit 50foto,nes ten jau tikrai išsivėpus aš,visą vaizdą gadina  unsure.gif o kitos foto tikrai geros  thumbup.gif
Papildyta:
http://www.facebook....;/trollbeads.lt


isemiau, atsiprasau - per neapsiziurejima idejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Troliene @ 2010 07 30, 10:15)
isemiau, atsiprasau - per neapsiziurejima idejau  4u.gif

ačiū labai blush2.gif tai kad aš pati kalta,esu labai emocinga,tada ir išraiškos visokios nesamoningo buna,reikia save valdyti tokiuose renginiuose lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
nu fainos nuotraukos, spejau paziuret thumbup.gif , visas musiskes atpazinau ax.gif , smagiai laika leidot matosi drinks_cheers.gif , nu saunu , kad organizuojami toki vat stai renginiai group.gif
o sakykit 16 foto kartais ne Troliene? g.gif

kikirike apyranke labai grazi tavo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 30 liepos 2010 - 09:25
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 30, 10:21)
nu fainos nuotraukos, spejau paziuret  thumbup.gif , visas musiskes atpazinau  ax.gif , smagiai laika leidot matosi  drinks_cheers.gif , nu saunu , kad organizuojami toki vat stai renginiai  group.gif
o sakykit 16 foto kartais ne Troliene? g.gif


kaip suprantu ne blush2.gif ji gi viską fotkino ,ar aš klistu Troliene? blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas,
labai gražios ir nuotaikingos foto, mieli veidai good.gif smile.gif Džiaugiuosi, kad smagiai praleidot laiką drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

sveikinu visas su tokiais smagiai prizais 4u.gif Eisiu foto apžiūrėt tongue.gif

Šnd į jūros šventę kelsim sparnus, gal klaipėdietėm ko iš Kauno reikia? smile.gif

O beje kodėl kaune lipdukų neduoda? sad.gif

QUOTE(hylk @ 2010 07 29, 23:12)
oi kaip fainai jums merginos, kaip baltai pavydziu ir as norejau  verysad.gif . gal kada ir kaune bus kas nors panasaus  ax.gif nors rodykit savo grozius sirdziai nuraminti  verysad.gif


na va gaila, kad abi negalėjome būti sad.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 07 29, 23:18)
hylk Kaune jau buvo praeita menesi  mirksiukas.gif

Tai jaučiu dabar tik kitais metais bus sad.gif
Atsakyti
Sveikinu visas laimėtojas thumbup.gif Pažiūrėjau ir aš nuotraukas - matos linksma buvo mirksiukas.gif Man tai gražu žiūrėt, kad tokie skirtingi žmonės susirinkę - vaikai, jaunimas, vyrai, moterys, solidesnio amžiaus žmonės...
Kai bus Kaune, lėksiu ir aš blush2.gif Su sūnum lėksiu, nes tas tai "išprotėjęs" dėl trolių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 30, 10:21)
nu fainos nuotraukos, spejau paziuret  thumbup.gif , visas musiskes atpazinau  ax.gif , smagiai laika leidot matosi  drinks_cheers.gif , nu saunu , kad organizuojami toki vat stai renginiai  group.gif
o sakykit 16 foto kartais ne Troliene? g.gif

kikirike  apyranke labai grazi tavo  thumbup.gif



QUOTE(Kikirike @ 2010 07 30, 10:24)
kaip suprantu ne  blush2.gif ji gi viską fotkino ,ar aš klistu Troliene?  blush2.gif


ne, manes nera niekur, o 16 foto Fashion gold valdove Julija smile.gif biggrin.gif

borooze - lipduku dalinimas - parduotuviu reikalas, o kaune parduotuves taip nedaro. kodel - ju reikia klausti smile.gif del renginio kaune - atvirai nera tikslaus plano - koks pageidavimas, kokios nuotaikos, idejos - ten ir darysim smile.gif o is kitos puses - ta lietuva tokia maza, kad ir palekti kur nors yra vienas juokas.
Atsakyti
Aišku, taip ir supratau dėl lipdukų ... Matyt Kaune ir taip pirkėjų pakanka smile.gif Na lauksim žinių kada ir kur bus renginys wink.gif Pvz iki kokio Jurbarko dabar palėkt būtų tikrai juokas smile.gif Manau Kaunas renginių nori visada smile.gif
Atsakyti
"Kai bus Kaune, lėksiu ir aš blush2.gif Su sūnum lėksiu, nes tas tai "išprotėjęs" dėl trolių doh.gif "

O mano bernai dar troliu nenori, as jiems vis pasiulau, o jie ne ir fsioo, seimoj palaikymo nera biggrin.gif , galetumem kartu eit apsipirkinet, o dabar as viena rolleyes.gif . O vyras dabar skaiciuoja dienas be troliu nono.gif kiek as dar dienu istversiu ko nenusipirkus tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hylk: 30 liepos 2010 - 11:34
QUOTE(Rimaz @ 2010 07 29, 23:11)
Ačiū ačiū smile.gif
Nu gražiai atrodo biggrin.gif Šiandien buvo visa violetinė (baisiai prie mano apyrankės derėjo bigsmile.gif) ir visus fotkino tongue.gif


Malonu suzinoti,kad viena ispudingiausiu vakarelio merginu-Troliene bigsmile.gif biggrin.gif
Tai as net jauciuosi pamaloninta,kad Ji pastebejo mano trolius-unikas-ta zydraja su ornamentu,kur klaipedoj pirkau,ir Fontenay,tavo baltaja thumbup.gif .Siaip vakar daug graziu moteru,merginu buvo thumbup.gif
Paziurejau ir as foto-as labai jau rimtu veidu visur lotuliukas.gif
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 30, 09:31)
Tai va, smagus renginys, ir smagu buvo susitikt su jumis mergaites...Kikirike, Smiltute ir Tacita ( tavo tase is tiesu grazi... mirksiukas.gif )...ir gaila, kad Rimaz nepasirodei... tongue.gif

Aciu aciu drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(dzaska @ 2010 07 29, 22:28)
Sveikinu  clap.gif  thumbup.gif svarbu su prizu isejai . Lotoso ziedas labai grazus  ax.gif
Gaila manes nebuvo butu dar smagiau biggrin.gif  lotuliukas.gif

vat vat,Dzaska,gaila kad nesusipazinom tada,kaip taremes,na,bet kitas kartas bus mirksiukas.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 07 29, 22:37)
Labai malonu ir faina buvo susipažinti  4u.gif  4u.gif Galim dažniau susitikti ir patroliauti kartu  ax.gif beje turiu keturi panoramos lipdukus,tai kažkada reiks pasiimti kokį karoliuką tai vat galim susitikti ir dar Erika į kompaniją ir dar kas nors,va ir meetas gausis  thumbup.gif
Labai šaunu buvo susipažinti su Tacita ir Erika - nu jau tokius grožius abi turi  4u.gif TIkiuosi nepaskutinis susitikimas  thumbup.gif

Ir as tikiuosi,o i panorama ar vupa patroliaut,kavos isgert tikrai galima.As turiu panoramos 3 lipdukus,taip kad gavusi ketvirtaji-organizuosiu meeta vilnius-troliai-kava drinks_cheers.gif

Beje,Kikirike,geras,kad drauge apyranke nusipirko-perduok linkejimus,kad tai jau-liga thumbup.gif .Sveikinu nauja nare thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 30 liepos 2010 - 12:02