Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 30, 09:47)
Tigis ir prašom pasirodyt, kol dar yr  bigsmile.gif

Nesupratau, nori,kad as cia foto ideciau.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 30, 09:49)
Nesupratau, nori,kad as cia foto ideciau.. g.gif

Kad neprieštarautum Trolienės fotkėm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 30, 09:50)
Kad neprieštarautum Trolienės fotkėm  mirksiukas.gif


Nu paziurejai... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 30 liepos 2010 - 08:54
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 30, 09:53)
Nu paziurejai... mirksiukas.gif

Kur? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(franciska @ 2010 07 30, 09:44)
Kokios jus saunuoles!!! Tiek groziu laimejote!!!  thumbup.gif  Papasakokit kokiu budu reikejo laimeti? Kaip vyko viskas?  ax.gif  tipa idomu, gal kada ir pas mus mieste bus tokia akcija atrakcija  thumbup.gif  lotuliukas.gif

aš tai laimėjau ale antrą vietą gražiausioje suvertoje apyrankėje ax.gif o šiaip visokių atrakcijų buvo,klausinėjo klausimų apie trolius,poto reikėjo atpažinti faslifikatus (netikrus trolius),poto reikėjo sudėti tą žiedą iš trijų daliu - kurį beje sudėjo mano draugė,ne trolistė,bet poto nusipirko apyrankė,tai labai džiaugiuosi,kad ne viena trolių manė busiu lotuliukas.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 30, 09:45)
Nu va gal vieninteliai ka turiu grazaus, bet va po trecio leliuko, ko tais slinkt pradejo... tai ka zinau, gali tuoj ir nelikt  verysad.gif

Jo pafotkysiu butinai, tik va rengiames, pusryciaujam...leksim i poliklynika...tai veliau...  drinks_cheers.gif


nu bet tikrai labai gražūs,ir jų bent jau atrodo kad daug yra,taip kad nepergyvenk dėl kelių iškritusių plaukų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 30, 09:55)

blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 30 liepos 2010 - 08:58
Vau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 30, 09:57)

Aciu 4u.gif ...bet jau tikrai begu...
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 30, 10:00)
Aciu 4u.gif ...bet jau tikrai begu...

Lauksim trolių nuotraukų mirksiukas.gif
Atsakyti
Nuotraukos jau yra!!! prisipažistu - nefotografe, neypatingos jos ten, bet esme matosi smile.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 30, 09:36)
Gal galima mano foto nedet... ax.gif baisiai nemyliu fotkytis... blush2.gif


Kad jau idejau nes labai grazus Jusu veriniai, ir Jus, ir dukriukas ir dukriuko kinija. Ar tikrai isimti? Jus paziurekite - bus kaip pasakysite.

QUOTE(Kikirike @ 2010 07 30, 09:42)
o dėl foto,tai jei yra mano foto,gal galit pagražinti ,kad netokia baisi atrodyčiau  lotuliukas.gif
o aš kaip tik norėjau liaupsinti tavo juodus ilgus gražius plaukus -kaip norėčiau tokiu  bigsmile.gif  4u.gif Tikrai nekokia diena vakar buvo,bet vakaras manau atpirko viską  thumbup.gif labai džiaugiuosi,kad paėmei kvarcą,gražūs man jie  thumbup.gif Prašom pasirodyti  ax.gif


kad ir taip grazi esate, kam grazinti???? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Troliene @ 2010 07 30, 10:05)
Nuotraukos jau yra!!! prisipažistu - nefotografe, neypatingos jos ten, bet esme matosi smile.gif

Gal galima išsyk ir nuorodą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Troliene @ 2010 07 30, 10:05)
Nuotraukos jau yra!!! prisipažistu - nefotografe, neypatingos jos ten, bet esme matosi smile.gif
Kad jau idejau nes labai grazus Jusu veriniai, ir Jus, ir dukriukas ir dukriuko kinija. Ar tikrai isimti? Jus paziurekite - bus kaip pasakysite.
kad ir taip grazi esate, kam grazinti????  bigsmile.gif


bukit gera isimkit 50foto,nes ten jau tikrai išsivėpus aš,visą vaizdą gadina unsure.gif o kitos foto tikrai geros thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 30, 10:07)
Gal galima išsyk ir nuorodą  blush2.gif


http://www.facebook....;/trollbeads.lt
Atsakyti