Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Gražūs laimėjimai, smagios akistatos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 07 29, 23:37)
Aha, gali būti, kažkodėl taip ir pagalvojau bigsmile.gif Mergaitė labai graži wub.gif rolleyes.gif
Tave irgi tada mačiau. O leliukas renginy buvo ne mažiau populiarus nei troliai biggrin.gif

Nu va grazu... doh.gif dukra grazi...o mama tai jau ne schmoll.gif ... Tai ydomu i ka ji tokia grazi atsigime... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Laba ryta 4u.gif

As tai pasakysiu laimejau lotoso zieda wub.gif O dukriukas mano tai visai neblogai prasisuko...Laimejo sarvuoti juoda, purslus juodus ir sarvuoti turkio spalvos...tai tris karoliukus...Itariu...nauja pradzia... lotuliukas.gif Kadangi ji sakius kai surinks kiniecius,...rinks sarvuocius... rolleyes.gif Nors buvom pas okulista...tai labai akinukus stiliavus radom...labai,labai grazius, tokius juodus su raudonu...tai sakom gal odinuke raudona papirkt reik...ir juodus karoliukus uzsidet...laimetus...tai va ir vel nei pabaigos, nei galo...

Labai smagus renginys...tik gal va vienas trukumas, kad labai jau viesa vieta...tai kaip ir nelabai jauku...bet visai nieko...nebaisiai ten tu ziurovu buvo...O siaip tai viskas labai faina...ir ne del to ,kad laimejau karoliuka...o siaip, silti zmones... draugiski... Labai malonu, buvo...net pamirsus buvau, kokia sunki diena pries tai buvo...Nes buvom pas okulistus, tai dukriuka iskankino gal tris valandas...dar taip ilgai nebuvom niekad...ir ant galo lekem jau velavom...o cia ratai uzblokuoti... doh.gif
Tai kur tu susitiksi Kikirike anksciau laiko...visko nesuplanuosi...Bet tavo agatas superinis, o ametistas koks wub.gif Zinai lekiau i vcup dar atsiimt uz lipdukus...tai aciu uz lipduka... 4u.gif Pasiemiau rozini kvarca nefacetuota...viena turiu, kita uz lipdukus Panoramoj pasiemiau...o kita vcup uz lipdukus...Kazkaip reikejo man kompensacijos...uz sunkia diena... ax.gif Ir beje vcupe koks ametistas nerealus yra...toks tamsus, kad net juodas...net gundziausi papirkt...bet galvoju vienai dienai, gal gana...Tuo labiau kad mindaugo g. dukrai dar du nefritus papirkom... ax.gif

Tai va, smagus renginys, ir smagu buvo susitikt su jumis mergaites...Kikirike, Smiltute ir Tacita ( tavo tase is tiesu grazi... mirksiukas.gif )...ir gaila, kad Rimaz nepasirodei... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 07 29, 23:37)
oooo, koks "milanas " grazus, ryskus ir storuliukas  biggrin.gif

ačiū,man jis irgi gražus ax.gif

QUOTE(Rimaz @ 2010 07 29, 23:37)
Aha, gali būti, kažkodėl taip ir pagalvojau bigsmile.gif Mergaitė labai graži wub.gif rolleyes.gif
Tave irgi tada mačiau. O leliukas renginy buvo ne mažiau populiarus nei troliai biggrin.gif

Apyrankė labai graži 4u.gif

ačiū už pagyras 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
erilukaha, aš saviškei apie taviškės kiniečius, šarvuočius ir t.t. garsiai necituosiu - totalus bankrotas po to mane ištiks doh.gif Nespėsiu ir išmokyklint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Troliene @ 2010 07 30, 09:21)
Sveikos,
einu nuotraukas aptvarkysiu, sukrausiu i fb  4u.gif


Gal galima mano foto nedet... ax.gif baisiai nemyliu fotkytis... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 30, 09:36)
baisiai nemyliu fotkytis... blush2.gif

O man baisiai patinka į kitus fotkėse spoksot rolleyes.gif Prašom dėti visas nuotraukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 30, 09:35)
erilukaha, aš saviškei apie taviškės kiniečius, šarvuočius ir t.t. garsiai necituosiu - totalus bankrotas po to mane ištiks  doh.gif  Nespėsiu ir išmokyklint  biggrin.gif

Jau tikrai, patikek...o ji dar sako atsidedam ,ta, atsidedam dar ta...ji juk nezino,kad mamaite jau visus supirkus turi...ir sakiau viskas...taskas...daugiau nepirksiu, kol neisdovanosiu...bet nezinau, ar tikrai taip bus... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 30, 09:37)
O man baisiai patinka į kitus fotkėse spoksot  rolleyes.gif Prašom dėti visas nuotraukas  mirksiukas.gif

I kitus ir man smagu... ax.gif lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Troliene @ 2010 07 30, 09:21)
Sveikos,

ziuriu kokios nuotaikos po renginio - matau viskas gerai ir dar pati esu atpazinta biggrin.gif galejot ir prieiti pasisveikinti - nesislepiu tongue.gif einu nuotraukas aptvarkysiu, sukrausiu i fb  4u.gif

kikirike - bet kokia mazyle rami! per visa rengini ne virkt  bigsmile.gif

rami mergaitė,šiaip ji daugiau rami viešumoje,va dabar gal kokią valandą bandžiau užmigdyti doh.gif jai labai patinka automobilinėje kėduteje - matyt į mamą atsigimė,kad mėgsta keliauti thumbup.gif
o dėl foto,tai jei yra mano foto,gal galit pagražinti ,kad netokia baisi atrodyčiau lotuliukas.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 30, 09:31)
Nu va grazu... doh.gif  dukra grazi...o mama tai jau ne  schmoll.gif ... Tai ydomu i ka ji tokia grazi atsigime... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



o aš kaip tik norėjau liaupsinti tavo juodus ilgus gražius plaukus -kaip norėčiau tokiu bigsmile.gif 4u.gif Tikrai nekokia diena vakar buvo,bet vakaras manau atpirko viską thumbup.gif labai džiaugiuosi,kad paėmei kvarcą,gražūs man jie thumbup.gif Prašom pasirodyti ax.gif
Atsakyti
Rodykitės visos savo pasitroliavimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Kokios jus saunuoles!!! Tiek groziu laimejote!!! thumbup.gif Papasakokit kokiu budu reikejo laimeti? Kaip vyko viskas? ax.gif tipa idomu, gal kada ir pas mus mieste bus tokia akcija atrakcija thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 30, 09:42)
o aš kaip tik norėjau liaupsinti tavo juodus ilgus gražius plaukus -kaip norėčiau tokiu  bigsmile.gif  4u.gif Tikrai nekokia diena vakar buvo,bet vakaras manau atpirko viską  thumbup.gif labai džiaugiuosi,kad paėmei kvarcą,gražūs man jie  thumbup.gif Prašom pasirodyti  ax.gif

Nu va gal vieninteliai ka turiu grazaus, bet va po trecio leliuko, ko tais slinkt pradejo... tai ka zinau, gali tuoj ir nelikt verysad.gif

Jo pafotkysiu butinai, tik va rengiames, pusryciaujam...leksim i poliklynika...tai veliau... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 30, 09:45)
Nu va gal vieninteliai ka turiu grazaus, bet va po trecio leliuko, ko tais slinkt pradejo... tai ka zinau, gali tuoj ir nelikt  verysad.gif

Tigis ir prašom pasirodyt, kol dar yr bigsmile.gif
Atsakyti