Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Prasau visu foto ploja.gif photo.gif norim vaizdiniu naujienu ax.gif
Dar kart sveikinu visas dalivavusias 4u.gif
Atsakyti
nu tai sveikinimam laimetojas 4u.gif smagu uz jus pasidziaugt ax.gif
nu tai Rimaz sakyk kaip ta troliene atrodo? ar bent jau panasi i troliene g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 29 liepos 2010 - 22:08
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 29, 23:08)
nu tai sveikinimam laimetojas 4u.gif smagu uz jus pasidziaugt ax.gif
nu tai Rimaz sakyk kaip ta troliene atrodo? ar bent jau panasi i troliene g.gif

Ačiū ačiū smile.gif
Nu gražiai atrodo biggrin.gif Šiandien buvo visa violetinė (baisiai prie mano apyrankės derėjo bigsmile.gif) ir visus fotkino tongue.gif
Atsakyti
oi kaip fainai jums merginos, kaip baltai pavydziu ir as norejau verysad.gif . gal kada ir kaune bus kas nors panasaus ax.gif nors rodykit savo grozius sirdziai nuraminti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 07 29, 22:59)
Labas vakaras smile.gif

Buvau ir aš šiandieniniame renginy ax.gif Įspūdžiai panašūs - vieta parinkta nevykusiai, Panoramoje koridoriuj šalia Fashion Gold, nejauku ten. Bet keik pastebejau, tai nuolatinė įvairų renginių vieta.
Trolienę mačiau cool.gif

Aš buvau inkognito biggrin.gif

Laimėjau lošimo kauliuką ir drambliuką ax.gif (už vieną teisingai atsakytą klausimą ir sudėliotą trolinį žiedą).
Dar tuo pačiu nusipirkau neužmirštuoles - nu vienas gražiausių mano turimų karoliukų wub.gif

nu tai ko gi nepriėjai,nu vat,būtume buve keturios thumbup.gif kitąkart reiks paskelbti susitikomo vietą prieš tokius renginius tai visos forumietės susitiktume,faina būtų thumbup.gif

QUOTE(Rimaz @ 2010 07 29, 23:11)
Ačiū ačiū smile.gif
Nu gražiai atrodo biggrin.gif Šiandien buvo visa violetinė (baisiai prie mano apyrankės derėjo bigsmile.gif) ir visus fotkino tongue.gif


Tai ten Trolienė? bigsmile.gif geras... o iš kur žinai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 07 29, 23:12)
oi kaip fainai jums merginos, kaip baltai pavydziu ir as norejau  verysad.gif . gal kada ir kaune bus kas nors panasaus  ax.gif nors rodykit savo grozius sirdziai nuraminti  verysad.gif

hylk Kaune jau buvo praeita menesi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 29, 23:15)
nu tai ko gi nepriėjai,nu vat,būtume buve keturios  thumbup.gif kitąkart reiks paskelbti susitikomo vietą prieš tokius renginius tai visos forumietės susitiktume,faina būtų  thumbup.gif
Tai ten Trolienė? bigsmile.gif geras... o iš kur žinai? ax.gif

Nu labai bandžiau suprasti, kurios iš susirinkusių tam renginy yra iš SM trolisčių, ale niekaip neatrinkau ax.gif Ar buvo kuri nors su dukryte ilgais gražiais plaukais..?

Aj, turim bendrų pažįstamų su Troliene (baisiai mažas tas pasaulis). Kažkaip su tais bendrais pažįstamais kalba išėjo apie trolius, tada ir apie Trolienę, o tada jau FB padeda veidus atrasti cool.gif
Atsakyti
[quote=Fontenay,2010 07 29, 23:18]
hylk Kaune jau buvo praeita menesi mirksiukas.gif


JOO, tuo metu buvau Turkijoj vacation4.gif vacation1.gif , buciau tikraaai dalyvavus...
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 07 29, 23:20)
Nu labai bandžiau suprasti, kurios iš susirinkusių tam renginy yra iš SM trolisčių, ale niekaip neatrinkau ax.gif Ar buvo kuri nors su dukryte ilgais gražiais plaukais..?

Aj, turim bendrų pažįstamų su Troliene (baisiai mažas tas pasaulis). Kažkaip su tais bendrais pažįstamais kalba išėjo apie trolius, tada ir apie Trolienę, o tada jau FB padeda veidus atrasti cool.gif


kur su dukryte turbūt apie Erika kalbi blush2.gif Aš buvau su leliuku mažu ,dalyvavau apyrankių vėrime ,su violetine tunika ax.gif
Papildyta:
na va mano laimėtas Milanas ir "Tikėjimas,viltis ir meilė" karoliukai ,ir aišku visa apyrankė ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
oooo, koks "milanas " grazus, ryskus ir storuliukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 29, 23:33)
kur su dukryte turbūt apie Erika kalbi  blush2.gif Aš buvau su leliuku mažu ,dalyvavau apyrankių vėrime ,su violetine tunika  ax.gif

Aha, gali būti, kažkodėl taip ir pagalvojau bigsmile.gif Mergaitė labai graži wub.gif rolleyes.gif
Tave irgi tada mačiau. O leliukas renginy buvo ne mažiau populiarus nei troliai biggrin.gif

Apyrankė labai graži 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimaz: 29 liepos 2010 - 22:43
Sveikos,

ziuriu kokios nuotaikos po renginio - matau viskas gerai ir dar pati esu atpazinta biggrin.gif galejot ir prieiti pasisveikinti - nesislepiu tongue.gif einu nuotraukas aptvarkysiu, sukrausiu i fb 4u.gif

kikirike - bet kokia mazyle rami! per visa rengini ne virkt bigsmile.gif

Atsakyti