Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 20, 09:43)
Kazka panasaus macius vcup,...pirmam aukste, tik ten gal is gipso, ...bet irgi labai grazu...nors ir metaliniu macius  bigsmile.gif gal irgi vcuoe...nepamenu schmoll.gif



rimtai? reiks pažiūrėti,o tai daugiausiai tik į trolius žiūriu,tai laiko nebelieka kitoms pardėms lotuliukas.gif doh.gif

beje,biškuti gavau dovanų pinigėlių,sakė nusipirkti sau ką nors reikalingo - nu tai kaip manot,aišku kad trolius doh.gif tik dar nesumasčiau ką pirkti,nes DAUG VISKo noriu doh.gif
Atsakyti
Labuka visoms 4u.gif Ar priimsit naujoke ax.gif
Kadangi troliauju dar tik 3 savaites,tai nelabai turiu kuo pasigirt rolleyes.gif bet rodausi ka turiu..

user posted image
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 19, 23:26)
aišku ačiū supratau smile.gif  4u.gif Tai kaip ir labai smagu retą turėti nevykusį wink.gif pvz. pašto ženklai su klaida irgi vieni iš brangesnių ir retesnių kolekcijose wink.gif Echt... aš dar daug ko nežinau, ir judu po šiek tiek link to kad sužinot... smile.gif

dabar tik supratau, kodėl sakėt kad unikos jums nelabai, dėlto, kad prastesnės...  blush2.gif

Jetus. Nugis keturiskart aiškinomės jau.

Jokios jos ne nevykę doh.gif Tiesiog tai yra karoliukai, kurie leidžiami mažomis serijomis (todėl oficialiai vadinasi unika, o ne ooak, kas reikštų, kad toks karolis aplamai vienintelis). Jie aplamai gaminami, išbandant naujas spalvas, raštus - kartais paskui išeina panašūs serijniai jau karoliukai. Bet aišku, į masinę gamybą paleidžia ne visus, ir tai visai nebūtinai dėl to, kad nevykę. Gal, tarkim, spalva nederės prie visos kolekcijos, arba per sudėtinga gaminti masiškai. Yra unikų, daug gražesnių už kataloginius karoliukus, ir pardavinėja jas dažnai brangiau.

Tiesiog apie jas sunku diskutuoti - tarkim, kas nors nusipirks žalią šarvuotį, aš sakysiu, oi, ir aš tokio noriu. O jei nusipirko uniką - nu tai kur aš tokią gausiu, radai - tavo, neradai - tai neradai.

Mano supratimu, jų pagrindinis minusas - kad jos be pavadinimų, mėgstu pavadinimus smile.gif O pagrindinis pliusas - kad kitas tokių neturės. Na, greičiusiai neturės. Be to, veriant apyrankę, būna, kad kataloginių karoliukų spalvų pritrūksta, ir gerai įkomponuota unika gali labai pagerint visą reikalą.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 20, 13:12)
Jetus. Nugis keturiskart aiškinomės jau.


Noa tu kaip visada taikliai isaiskini 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zebrina @ 2010 07 20, 12:50)
Labuka visoms 4u.gif Ar priimsit naujoke ax.gif
Kadangi troliauju dar tik 3 savaites,tai nelabai turiu kuo pasigirt rolleyes.gif bet rodausi ka turiu..


aisku, visada prasom 4u.gif gera pradzia, puse darbo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 20 liepos 2010 - 12:50
Labas.
Ieskot troliu, o as trolisku dzinsu ax.gif Nuziurejau vienus, bet cia neikelsi mirksiukas.gif

Fontenay, gal neskubek su ta zvaigzdute. Paskui nerasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 20 liepos 2010 - 13:49
QUOTE(danske @ 2010 07 20, 14:43)
Labas.
Ieskot troliu, o as trolisku dzinsu ax.gif Nuziurejau vienus, bet cia neikelsi mirksiukas.gif

Taigi musu tema stilius ir apranga...prasom troliskus dzinsus i viesuma...laukiam mirksiukas.gif Ar bijai,kad ir mes uzsimanysim tokiu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 07 20, 14:43)
Fontenay, gal neskubek su ta zvaigzdute. Paskui nerasi.

tai va , dabar susidurninau doh.gif . tu jau antra tai sakai g.gif rimtai gal reik pasilikt, nu man ji tokia "krasnaja zviezda", atsimenau taip norejau, taip norejau blush2.gif lai stovi tada, valgyt gi nepraso, o ir ne bankrotas dar ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 20, 15:30)
tai va , dabar susidurninau  doh.gif . tu jau antra tai sakai  g.gif rimtai gal reik pasilikt, nu man ji tokia "krasnaja zviezda", atsimenau taip norejau, taip norejau  blush2.gif lai stovi tada, valgyt gi nepraso, o ir ne bankrotas dar  ax.gif  lotuliukas.gif

Nu tikrai ne krasnaja maskva...grazus raudonumas, ypac jei noresi raudonos , bordavos apyrankes kada, tai sios spalvos, labai deficitas, deja... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 20, 15:34)
Nu tikrai ne krasnaja maskva...grazus raudonumas, ypac jei noresi raudonos , bordavos apyrankes kada, tai sios spalvos, labai deficitas, deja... rolleyes.gif

nu vsio, ikalbejot drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2010 07 20, 12:50)
Labuka visoms 4u.gif Ar priimsit naujoke ax.gif
Kadangi troliauju dar tik 3 savaites,tai nelabai turiu kuo pasigirt rolleyes.gif bet rodausi ka turiu..


Milaniukai kiap mano wink.gif pradžia 4u.gif

QUOTE(Noa @ 2010 07 20, 13:12)
Jetus. Nugis keturiskart aiškinomės jau.


Iki žemės lenkiuos, smile.gif ačiū, kad atsakėt... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 20, 16:02)

Kas yra vadinamieji OOAK karoliukai?
OOAK – tai „One Of A Kind“ (tarti „ooakie“) karoliukai. Taip vadinami rankų darbo itališko stiklo karoliukai, nepriklausantys „Trollbeads“ serijinei gamybai. Šie nepakartojamo grožio karoliukai yra devynių skirtingų atspalvių. Iš viso rinkinyje jų yra dvylika. OOAK karoliukus galima pirkti pavieniui arba kaip rinkinį ir iš karto susikurti užbaigtą apyrankę: išskirtinę ir unikalią, nes tokių pat karoliukų niekas kitas niekada neturės.
Beje, šiuos karoliukus gamina Tibeto pabėgėliai, gyvenantys Nepale. Juos asmeniškai apmokė „Trollbeads“ kūrėja Lisa Aagaard. Pirmasis jų darbas buvo Tibeto karoliukai, pasirodę 2007 m. L.Aagaard pati ėmėsi iniciatyvos padėti nuskurdusiems vietos žmonėms, dabar turintiems ištisą klestinčią industriją ir sparčiai augančią gyvenvietę kalnuotoje vietovėje.

Istrauka is http://www.trollbeads.lt/index.php/duk
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 20, 15:14)
Taigi musu tema stilius ir apranga...prasom troliskus dzinsus i viesuma...laukiam mirksiukas.gif Ar bijai,kad ir mes uzsimanysim tokiu... biggrin.gif

Uzsimanykit, uzsimanykit... Tik nerandu tiksliai tokiu , kokius manau esant troliskus. Noreciau placiu labai, nuo klubu nei kiek nesiaurejanciu. Kazkas tokio, bet dar ne visai tas
http://www.yoox.com/...;sts=sr_women80

Radau tokia smulkiu rastu ir plonyciu medvilnes siulu kaip ir tunika. Ir matau ja tik su placiais dzinsais. Tada gali buti ir troliai ant abieju ranku, ir ant kaklo.
Atsakyti