Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
norma, labai graži pradžia thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

bet ir orelis kaune sad.gif

na jaučiu ta mergina skaito šitą temą, bet vyriški antakiai niekada nepešioti, turbūt, niekam grožio dar nesuteikė....
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 29, 12:51)
vyriški antakiai niekada nepešioti, turbūt, niekam grožio dar nesuteikė....

Bet kaip įspūdinga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 07 26, 18:42)
Laba visom  4u.gif
Pagaliau prisedau po visu iseiginiu  bigsmile.gif
Linkejimai atostogaujanciom  4u.gif Pasipildziusiom konkolu, prisijungusiom visom  bigsmile.gif

Kur tau daug spakliaus troliai mano spalvingesni  ax.gif
simre na ir groziai  thumbup.gif  wub.gif
erilukaha grazus uzsegimas  ax.gif
Matau koks musu sarasiukas neblogas. thumbup.gif
Na ir as noriu pasidziaugt savo naujokais dvejais perliukais , Labradoritu beja tikrai paskutiniu, ir nauja antyte dovanu nuo eriukahos ax.gif  ir ewidentos dovanotas drugelis rado vieta apyrankei  wub.gif
user posted image
Ir nuostabia dezute kuria dekupavo eriukaha  ax.gif



Merginos, toks kvailas klausimas ... ar jus sekat naujus karolius? Nes kiek vaziuoju pirkt labradoritu, vis pataikau ant negraziu (nors ju nebuna negraziu), bet ieskau, kad lauztu melyna, zalia spalvas, sikart buvo visi kazkokie matiniai verysad.gif
Atsakyti
nu turbut tikrai ispudi palieka blink.gif -bet palinkekim jei ji skaito tiesiog buti graziai ir nepakartojamai 4u.gif .
O nejau jus manot,kad tikrai pardavejos skaito musu ligoniu plepalus?Nors gal g.gif -mes gi madas diktuojam brunette.gif nail.gif
Papildyta:
QUOTE(norma @ 2010 07 29, 13:00)
Merginos, toks kvailas klausimas ... ar jus sekat naujus karolius? Nes kiek vaziuoju pirkt labradoritu, vis pataikau ant negraziu (nors ju nebuna negraziu), bet ieskau, kad lauztu melyna, zalia spalvas, sikart buvo visi kazkokie matiniai  verysad.gif

nu as tai liguistai nelakstau ir neklausiu-kada prekes vezat lotuliukas.gif .jei randu ka patinkamo,paperku,bet dabar jau apsiraminus,soti beveik ax.gif
o grazaus labradorito ir as noriu,bet nesijaudinu-gi bus ju ir bus,ieskosiu to vienintelio,tame ir dziaugsmas-rasti savo grazuoli wub.gif .As visu akmenu neskubu pirkt-nes noriu rinktis,neskubeti,kaip ir sidabru su akutemis-akeliu spalvos irgi noriu tokios ir tik tokios-jei nera,nereikia,bus veliau vadinas mirksiukas.gif
Atsakyti


Norma,labai fainai atrodo apyranke,kas toks salia ametisto-zalias?Grazus labai.Jaspis koks,ar kas ten?
[/quote]

Aciu, mergaites 4u.gif
Ne, salia ametisto ne jaspis, nerandu pavadinimo, toks i amantrus, kai rasiu parasysiu , berots is ,,l " raides ... g.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites 4u.gif
Ne, salia ametisto ne jaspis, nerandu pavadinimo, toks i amantrus, kai rasiu parasysiu , berots is ,,l " raides ... g.gif
[/quote]
nu jau idomu man,kas ten tokis blink.gif ax.gif -nes super graziai tau tinka
Atsakyti
[quote=Tacita,2010 07 29, 13:12]
Aciu, mergaites 4u.gif
Ne, salia ametisto ne jaspis, nerandu pavadinimo, toks i amantrus, kai rasiu parasysiu , berots is ,,l " raides ... g.gif
[/quote]
nu jau idomu man,kas ten tokis blink.gif ax.gif -nes super graziai tau tinka
[/quote]


Radau mirksiukas.gif dedzuteje spacialiai buvau pasilikus, nes vis uzmirstu ta pavadinima zalio akmenuko ,,DŽASPILITAS"
Atsakyti
Norma, gal džespilitas?
O džespilitas kažin ne tas pats jaspis?
Liežuvį galima nusilaužt su tokiu pavadinimu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saule @ 2010 07 29, 13:16)
Norma, gal džespilitas?
O džespilitas kažin ne tas pats jaspis?
Liežuvį galima nusilaužt su tokiu pavadinimu  doh.gif

jo,dzaspilitas-pemenu maciau ir as su tokiu pavadinimu,tai kol grizau namo ir pamirsau doh.gif lotuliukas.gif -geras,o nejau tai gali buti jaspis tolygu dzaspilitas?Nes ziurint i foto,tai panasu,bet jauciu ne tas pats.Nors g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 29, 13:41)
jo,dzaspilitas-pemenu maciau ir as su tokiu pavadinimu,tai kol grizau namo ir pamirsau doh.gif  lotuliukas.gif -geras,o nejau tai gali buti jaspis tolygu dzaspilitas?Nes ziurint i foto,tai panasu,bet jauciu ne tas pats.Nors g.gif


Ne, tai du skirtingi akmenys. Bent man taip aiskino g.gif
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2010 07 29, 13:54)
Ne, tai du skirtingi akmenys. Bent man taip aiskino  g.gif

o man kazkaip atrodo , kad viens ir tas pats akmuo smile.gif
Atsakyti