Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Fontenay, vat net negirsiu, nu viskas taip wub.gif wub.gif abi. Nu nerealiai.
Atsakyti
Na ir groziu pridejot ax.gif
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 28, 13:10)
o as va koki siandien varianta susiverus nesioju  ax.gif

Tavo apyranke nereali artima mano sirdziai ax.gif wub.gif wub.gif wub.gif ojeiiii thumbup.gif
light blue teisi rudeniui Labradoritai su perlais tamsiais tiks labai drinks_cheers.gif dar dumini topaza dadejus ax.gif
Rethimna thumbup.gif
saule thumbup.gif
QUOTE(Tacita @ 2010 07 28, 18:24)
siandien taip----tiesiog sviesiai  ax.gif

tiesiog zavu wub.gif
Atsakyti
ot tai mergos, aciu wub.gif ir man patinka, tie perliukai, turiu ir dumini kvarca, nu grazu, ka cia ir pridesi, o jau rudeniui tai isviso... ax.gif

viskas agata paemiau, kur nuoroda buvau imetus, agatas priklausys Hylk mirksiukas.gif
Atsakyti
mergaiciai vilnieciai,tai ar eisit kas i troliu susitikima rytoj?
ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Su mielu noru eičiau ... Bet jaučiu Kaune bus negreitai, nebet pačios pasiorganizuotumėm tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 28, 22:40)
Su mielu noru eičiau ... Bet jaučiu Kaune bus negreitai, nebet pačios pasiorganizuotumėm tongue.gif

atvaziuok bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, o perkant odinuke su užsegimu taip pat galioja akcija kai gauni du karoliukus? Ar čia tik sidabrinei apyrankei?
Atsakyti
QUOTE(himera @ 2010 07 28, 22:56)
Sveikos, o perkant odinuke su užsegimu taip pat galioja akcija kai gauni du karoliukus? Ar čia tik sidabrinei apyrankei?

galioja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 28, 22:44)
atvaziuok  bigsmile.gif

ačiū už kvietimą smile.gif bet ryt į sodybąąą.... blush2.gif

gero laiko jums ten 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 07 28, 16:12)
Pasirodau ir aš    blush2.gif


gražu 4u.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 07 28, 17:15)
einat kas?Kikirike,imk Smiltute-kaip drauge ir eime drinks_cheers.gif


eisiu eisiu,na tikiuosi,ir su Smiltute eisiu,ir greičiausiai vyras bus draugas nieko neišmanantis apie trolius lotuliukas.gif aš labai tikiuosi,kad spėsiu nuvažiuoti,nes dar turiu spėti pasimatuoti svočios suknią salone g.gif žodžiu jei atvarysiu tai kai mane pamatysi (busiu su Smiltute,tai pamatysi kad su vežimu) tai iškart griebk už rankos ir sakyk labas,nes aš tai žinok galiu ir neatpažinti blush2.gif
Atsakyti
Aš ir labai noriu į tą susimatymą, bet vyriškis ryt iki aštuonių dirba verysad.gif Jei eiti-tik su dviem mažesniaisiais doh.gif Koks malonumas su vaikais atsibeldus? Jokio.
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 28, 23:40)
eisiu eisiu,na tikiuosi,ir su Smiltute eisiu,ir greičiausiai vyras bus draugas nieko neišmanantis apie trolius  lotuliukas.gif

Ir lipduka prigriepk... mirksiukas.gif Dar nezinau, bet gal... ax.gif
Atsakyti