Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks Zodiako ženklas pats troliškiausias? T.y. koks jūsų Zodiako ženklas? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 28, 15:14)
Fontenay,vel darai zaraza masiniam susirgimui-RUDIEJI  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .grazus tie rudi perlai,tikrai grazus. wub.gif

Taip,taip...as siulau susisiekt su forumo valdzia...ir prisneket ant jos gossip.gif ...kad ji keikiasi... hihihi.gif ir kad jos zinutes ignoruotu... liezuvis.gif Nes ji mane sunervujo siandien antra kart... bebe.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 28 liepos 2010 - 14:52
Mergos nu nepykit taip baisiai ant manes flirt.gif , as pati ant saves pykstu doh.gif , kad negaliu sustot, kaip uzburtas ratas cia tas forumas ir tie troliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 28, 15:44)
Mergos nu nepykit taip baisiai ant manes flirt.gif , as pati ant saves pykstu doh.gif , kad negaliu sustot, kaip uzburtas ratas cia tas forumas ir tie troliai  ax.gif

Nepykstam,nepykstam...nesnervui... lotuliukas.gif Tik lengvai pavydim... blush2.gif Nu cia as daugiau apie save... ax.gif
Atsakyti
tikrai pvz man neiseina isijungus kompo nepaziureti troliu temos lotuliukas.gif -vis lendu paspokint,ka grazaus kas turi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pasirodau ir aš blush2.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rethimna: 28 liepos 2010 - 15:30
ale jus paziurekit kokiu siandien macrow sarvuociu buvo padave, va taip ir eda nervus smoke.gif
user posted imageuser posted image
Papildyta:
QUOTE(Rethimna @ 2010 07 28, 16:12)
Pasirodau ir aš    blush2.gif

labai jau dera spalvos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 28 liepos 2010 - 15:23
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 28, 14:02)
Rezultatas - užsinorėjau rudo perlo  doh.gif


Aš irgi unsure.gif Jie retirinti ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 28, 16:25)
ale jus paziurekit kokiu siandien macrow sarvuociu buvo padave, va taip ir eda nervus smoke.gif 

Ojei... karsta.gif swoon.gif
Zinai,kaip reik daryt...kai tik matai visus sarvuocius rezervuoji, o paskui forume klausi...kam kokio...o paskui uz darba dar ir procentela paprasai... lotuliukas.gif o kas tau vistiek tu kiekviena diena ten nardai... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ruti @ 2010 07 28, 16:27)
Aš irgi  unsure.gif Jie retirinti ? g.gif

Ai ne...pilna pardese....nieks neperka ju...tai va ji ir susigrabojo papigiai...nuolaida padare...kaip neinamiems... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 28 liepos 2010 - 15:33
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 28, 17:25)
labai jau dera spalvos  4u.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 07 28, 16:12)
Pasirodau ir aš    blush2.gif

Gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 28, 17:39)


Ačiū mirksiukas.gif
Aš čia naujoke, tai labai manęs nepeikit blush2.gif
Atsakyti
Labas ,
visu viskas nuostabu wub.gif
Fontenay su savo perlu kerais cia visas uzburus thumbup.gif
Tacita ir nuostabia apyranke suverus wub.gif
Dzaska su savo labrodoritais is proto veda wub.gif
O Erilukaha su uzsegimu... doh.gif wub.gif
O dabar merginos reikia patarimo ilgai svarste nusprendem graziai megstanciai puostis damai dovanoti apyranke is troliu ji kaip tik atsvente 50 meti ir nesumastau ka grazaus uzverti pradziai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 28 liepos 2010 - 15:43